Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Engeland
Nationale Liga
Ronde 17

Yeovil Town vs Boreham Wood Voorspelling en Wedtips

Huish Park, Yeovil

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Yeovil Town Gelijkspel Boreham Wood
Resultaat
Boreham Wood
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
3 Gelijkspelen
5
2.7 Gem. Goals
60% Beide Scoren
50% Plus 2.5
11 feb 2026 Boreham Wood 3-2 Yeovil Town
4 okt 2025 Yeovil Town 0-3 Boreham Wood
29 apr 2023 Boreham Wood 1-0 Yeovil Town
24 sep 2022 Yeovil Town 1-1 Boreham Wood
7 mei 2022 Yeovil Town 2-2 Boreham Wood
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Yeovil Town vs Boreham Wood?
Ons model voorspelt Boreham Wood met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Yeovil Town vs Boreham Wood?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Yeovil Town vs Boreham Wood?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Yeovil Town vs Boreham Wood?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Yeovil Town vs Boreham Wood gespeeld?
Yeovil Town vs Boreham Wood wordt gespeeld op 14 nov 2026 in Huish Park.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Boreham Wood 16 14 2 0 44 17 +27 44
2 Harrogate Town 16 10 2 4 34 23 +11 32
3 Southend United 16 8 5 3 38 27 +11 29
4 AFC Fylde 16 9 2 5 30 24 +6 29
5 Yeovil Town 16 8 4 4 35 20 +15 28
6 Worthing 16 8 4 4 32 25 +7 28
7 Altrincham 16 9 1 6 24 24 0 28
8 Carlisle 16 7 5 4 32 23 +9 26
9 Barrow 15 7 4 4 26 19 +7 25
10 FC Halifax Town 16 7 3 6 28 20 +8 24
11 Sutton United 16 7 3 6 20 21 -1 24
12 Woking 16 6 3 7 25 24 +1 21
13 Kidderminster Harriers 16 5 6 5 17 16 +1 21
14 Aldershot Town 16 6 3 7 19 19 0 21
15 AFC Hornchurch 16 7 0 9 18 26 -8 21
16 Forest Green Rovers 14 5 4 5 23 24 -1 19
17 Eastleigh 16 5 4 7 19 25 -6 19
18 Wealdstone 16 5 3 8 23 29 -6 18
19 Boston United 16 5 3 8 21 29 -8 18
20 Tamworth 15 5 2 8 25 32 -7 17
21 Hartlepool 16 5 0 11 18 27 -9 15
22 Solihull Moors 16 4 1 11 19 40 -21 13
23 Scunthorpe 15 3 1 11 19 30 -11 10
24 Gateshead 15 1 1 13 9 34 -25 4
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Yeovil Town
LWLWD
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals2.9
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

31 oktLbij FC Halifax Town0-2
27 oktWbij AFC Hornchurch2-1
24 oktLvs Altrincham1-2
20 oktWvs Leatherhead5-2
17 oktDbij Leatherhead3-3
Boreham Wood
WWWWW
10Gespeeld
10Overwinningen
0Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd3
Winst %100%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals3
Gem. Conceded1
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

31 oktWvs Hartlepool4-3
27 oktWbij Woking2-1
24 oktWvs AFC Fylde4-0
17 oktWvs Woking3-2
9 oktWbij Sutton United2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.7
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Yeovil Town111.1 per spel
Boreham Wood161.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Yeovil Town1 (10%)
Boreham Wood3 (30%)
11 feb 2026 Nationale Liga Boreham Wood 3-2 Yeovil Town
4 okt 2025 Nationale Liga Yeovil Town 0-3 Boreham Wood
29 apr 2023 Nationale Liga Boreham Wood 1-0 Yeovil Town
24 sep 2022 Nationale Liga Yeovil Town 1-1 Boreham Wood
7 mei 2022 Nationale Liga Yeovil Town 2-2 Boreham Wood
25 sep 2021 Nationale Liga Boreham Wood 2-1 Yeovil Town
17 apr 2021 Nationale Liga Yeovil Town 1-0 Boreham Wood
16 feb 2021 Nationale Liga Boreham Wood 2-3 Yeovil Town
22 feb 2020 Nationale Liga Boreham Wood 1-0 Yeovil Town
2 nov 2019 Nationale Liga Yeovil Town 1-1 Boreham Wood

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS