Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Slowakije
Superliga
Ronde 13

Žilina vs Zemplín Michalovce Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Žilina Gelijkspel Zemplín Michalovce
Resultaat
Žilina
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
59%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

11
5 Gelijkspelen
4
3.25 Gem. Goals
65% Beide Scoren
55% Plus 2.5
2 aug 2026 Zemplín Michalovce 0-1 Žilina
5 mei 2026 Žilina 3-2 Zemplín Michalovce
4 apr 2026 Zemplín Michalovce 2-1 Žilina
8 nov 2025 Žilina 2-0 Zemplín Michalovce
9 aug 2025 Zemplín Michalovce 2-4 Žilina
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Žilina vs Zemplín Michalovce?
Ons model voorspelt Žilina met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Žilina vs Zemplín Michalovce?
We verwachten Over 2.5 goals (59% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Žilina vs Zemplín Michalovce?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Žilina vs Zemplín Michalovce?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Žilina vs Zemplín Michalovce gespeeld?
Žilina vs Zemplín Michalovce wordt gespeeld op 31 okt 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Dunajská Streda 9 7 2 0 28 5 +23 23
2 Spartak Trnava 10 6 3 1 24 11 +13 21
3 Žilina 10 6 3 1 25 19 +6 21
4 Slovan Bratislava 9 5 2 2 21 10 +11 17
5 Podbrezová 10 4 2 4 14 19 -5 14
6 FK Košice 9 3 4 2 22 19 +3 13
7 Zemplín Michalovce 10 4 1 5 9 14 -5 13
8 Dukla Banská Bystrica 10 3 1 6 10 21 -11 10
9 Skalica 10 2 3 5 12 20 -8 9
10 Komárno 10 0 6 4 9 15 -6 6
11 Ružomberok 10 1 3 6 10 20 -10 6
12 AS Trenčín 9 1 2 6 10 21 -11 5
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Žilina
DWDWW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd4.4
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktDbij Ružomberok2-2
19 sepWvs AS Trenčín2-1
13 sepDbij Slovan Bratislava3-3
5 sepWvs Podbrezová3-1
30 augWbij Spartak Trnava3-1
Zemplín Michalovce
LWLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren30%
Schone sheets20%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Dunajská Streda0-3
19 sepWvs Dukla Banská Bystrica1-0
12 sepLbij Ružomberok0-3
5 sepWvs AS Trenčín3-1
30 augWbij Slovan Bratislava2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3.25
Beide Scoren65%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals90%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Žilina442.2 per spel
Zemplín Michalovce211.05 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Žilina6 (30%)
Zemplín Michalovce1 (5%)
2 aug 2026 Super Liga Zemplín Michalovce 0-1 Žilina
5 mei 2026 Super Liga Žilina 3-2 Zemplín Michalovce
4 apr 2026 Super Liga Zemplín Michalovce 2-1 Žilina
8 nov 2025 Super Liga Žilina 2-0 Zemplín Michalovce
9 aug 2025 Super Liga Zemplín Michalovce 2-4 Žilina
9 nov 2024 Super Liga Zemplín Michalovce 1-1 Žilina
10 aug 2024 Super Liga Žilina 3-1 Zemplín Michalovce
24 feb 2024 Super Liga Žilina 1-1 Zemplín Michalovce
7 okt 2023 Super Liga Zemplín Michalovce 1-1 Žilina
12 nov 2022 Super Liga Zemplín Michalovce 3-2 Žilina
26 aug 2022 Super Liga Žilina 2-0 Zemplín Michalovce
19 feb 2022 Super Liga Žilina 2-1 Zemplín Michalovce
2 okt 2021 Super Liga Zemplín Michalovce 1-0 Žilina
5 dec 2020 Super Liga Zemplín Michalovce 1-1 Žilina
30 aug 2020 Super Liga Žilina 6-2 Zemplín Michalovce
11 jul 2020 Super Liga Žilina 5-0 Zemplín Michalovce
19 okt 2019 Super Liga Žilina 1-1 Zemplín Michalovce
20 jul 2019 Super Liga Zemplín Michalovce 0-3 Žilina
27 apr 2019 Super Liga Zemplín Michalovce 2-1 Žilina
16 mrt 2019 Super Liga Žilina 4-0 Zemplín Michalovce

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS