KenyaKenia
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Ronde 7

APS Bomet vs Bandari Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (50%); Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

50%
50%
0%
APS BometGelijkspelBandari
Resultaat
APS Bomet
50%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

APS Bomet2
0Gelijkspelen
0Bandari
1.5Gem. Goals
0%Beide Scoren
0%Plus 2.5
20 mei 2026Bandari0-2APS Bomet
7 dec 2025APS Bomet1-0Bandari
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

APS Bomet vs Bandari: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt APS Bomet met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor APS Bomet vs Bandari?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Scoren beide teams in APS Bomet vs Bandari?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt APS Bomet vs Bandari gespeeld?
APS Bomet vs Bandari wordt gespeeld op 14 nov 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

APS Bomet
DDLDW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded0.4
Beide Scoren30%
Schone sheets60%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

28 oktWvs 3K3-0
25 oktDbij Nairobi United1-1
17 oktLvs GOR Mahia0-1
10 oktDbij Mathare United0-0
31 meiDbij Tusker1-1
Bandari
LDDLD
10Gespeeld
1Overwinningen
5Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %10%
Goals/Wedstrijd1.6
Gem. Goals0.6
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

28 oktDvs Posta Rangers FC0-0
24 oktLbij GOR Mahia0-1
19 oktDvs 3K1-1
14 oktDbij AFC Leopards0-0
31 meiLbij Mathare United0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals1.5
Beide Scoren0%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
APS Bomet31.5 per spel
Bandari00 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
APS Bomet2 (100%)
Bandari0 (0%)
20 mei 2026FKF Premier LeagueBandari0-2APS Bomet
7 dec 2025FKF Premier LeagueAPS Bomet1-0Bandari

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.