TanzaniaTanzania
Ligi kuu BaraLigi kuu Bara
Ronde 8

Azam vs Namungo Voorspelling en Wedtips

7 sep 2026
2-0
Einde
Azam Complex Stadium, Dar es Salaam
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
2 : 0
FT

Wedtips

50%
50%
0%
AzamGelijkspelNamungo
Resultaat
Azam
50%
Totaal doelpunten
Over 2.5
60%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Azam
Azam heeft 3 van de 4 thuiswedstrijden gewonnen (75%)
Azam scoort 64% van hun doelpunten in de eerste helft
Namungo
Namungo heeft de laatste 4 competitiewedstrijden verloren
Namungo heeft slechts 0 van de 4 uitwedstrijden gewonnen
Namungo wint thuis 67% maar slechts 0% uit

Belangrijke Statistieken

Azam8
4Gelijkspelen
3Namungo
2Gem. Goals
47%Beide Scoren
33%Plus 2.5
7 sep 2026Azam2-0Namungo
5 mei 2026Azam1-0Namungo
9 nov 2025Namungo1-1Azam
27 feb 2025Azam1-1Namungo
3 okt 2024Namungo0-1Azam
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Azam vs Namungo: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Azam met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Azam vs Namungo?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Azam vs Namungo?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Azam vs Namungo?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Azam vs Namungo gespeeld?
Azam vs Namungo wordt gespeeld op 7 sep 2026 in Azam Complex Stadium.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1SimbaSimba8800194+1524
2Young AfricansYoung Africans7601174+1318
3AzamAzam8521137+617
4Dodoma JijiDodoma Jiji842285+314
5JKT TanzaniaJKT Tanzania84131112-113
6MashujaaMashujaa8404913-412
7Singida Zwarte SterrenSingida Zwarte Sterren83231411+311
8Polisi TanzaniaPolisi Tanzania83231110+111
9Mbeya CityMbeya City831489-110
10Kust UnionKust Union8314711-410
11NamungoNamungo8305711-49
12Geita GoldGeita Gold8215915-67
13Tabora UnitedTabora United713367-16
14Kagera SugarKagera Sugar8134916-76
15Pamba JijiPamba Jiji8125914-55
16Fountain GateFountain Gate8125412-85

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Azam
WWWLW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

9 oktWbij Kust Union2-0
16 sepLvs Simba0-2
7 sepWvs Namungo2-0
23 augWvs Pamba Jiji2-1
20 augWvs Tabora United2-1
Namungo
LLLLW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

8 oktWvs Tabora United1-0
11 sepLbij Dodoma Jiji0-1
7 sepLbij Azam0-2
1 sepLbij Singida Zwarte Sterren2-3
29 augLbij JKT Tanzania1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden15
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren47%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Azam181.2 per spel
Namungo120.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Azam7 (47%)
Namungo2 (13%)
7 sep 2026Ligi kuu BaraAzam2-0Namungo
5 mei 2026Ligi kuu BaraAzam1-0Namungo
9 nov 2025Ligi kuu BaraNamungo1-1Azam
27 feb 2025Ligi kuu BaraAzam1-1Namungo
3 okt 2024Ligi kuu BaraNamungo0-1Azam
14 apr 2024Ligi kuu BaraNamungo0-2Azam
27 okt 2023Ligi kuu BaraAzam1-3Namungo
14 mei 2023Ligi kuu BaraAzam1-2Namungo
20 nov 2022Ligi kuu BaraNamungo0-1Azam
16 mrt 2022Ligi kuu BaraNamungo1-2Azam
19 okt 2021Ligi kuu BaraAzam1-0Namungo
21 jun 2021Ligi kuu BaraNamungo0-0Azam
14 dec 2020Ligi kuu BaraAzam2-2Namungo
22 feb 2020Ligi kuu BaraNamungo1-0Azam
5 okt 2019Ligi kuu BaraAzam2-1Namungo

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.