RussiaRusland
Premier LeaguePremier League
Ronde 14

Baltika vs Dinamo Makhachkala Voorspelling en Wedtips

Rostec Arena, Kaliningrad

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

45%
45%
10%
BaltikaGelijkspelDinamo Makhachkala
Resultaat
Baltika
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
57%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Baltika1
3Gelijkspelen
0Dinamo Makhachkala
2Gem. Goals
50%Beide Scoren
25%Plus 2.5
5 apr 2026Dinamo Makhachkala2-2Baltika
5 okt 2025Baltika2-0Dinamo Makhachkala
2 apr 2023Dinamo Makhachkala0-0Baltika
12 sep 2022Baltika1-1Dinamo Makhachkala
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Baltika vs Dinamo Makhachkala?
Ons model voorspelt Baltika met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Baltika vs Dinamo Makhachkala?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Baltika vs Dinamo Makhachkala?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Baltika vs Dinamo Makhachkala?
We verwachten Over 2.5 goals (57% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Baltika vs Dinamo Makhachkala gespeeld?
Baltika vs Dinamo Makhachkala wordt gespeeld op 8 nov 2026 in Rostec Arena.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Dynamo MoskouDynamo Moskou128131912+725
2ZenitZenit118032513+1224
3FC KrasnodarFC Krasnodar126512014+623
4Spartak MoskouSpartak Moskou11722218+1323
5CSKA MoskouCSKA Moskou116411912+722
6FC OrenburgFC Orenburg123721412+216
7FC RostovFC Rostov124351317-415
8Krylia SovetovKrylia Sovetov123631717015
9BaltikaBaltika123541513+214
10Dinamo MakhachkalaDinamo Makhachkala114161621-513
11RubinRubin122641218-612
12AkronAkron122641521-612
13LokomotivLokomotiv122551616011
14AkhmatAkhmat122551517-211
15Rodina MoskouRodina Moskou122371327-149
16FakelFakel12138820-126
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Baltika
LDWDD
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij FC Krasnodar1-1
18 oktDvs FC Rostov0-0
14 oktWbij Krylia Sovetov2-0
11 oktDbij Akhmat0-0
16 sepLvs Zenit2-3
Dinamo Makhachkala
LLLDL
10Gespeeld
1Overwinningen
1Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.4
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

25 oktLbij Zenit0-2
17 oktDvs Akron1-1
14 oktLvs Zenit1-2
10 oktLbij FC Orenburg0-4
17 sepLvs CSKA Moskou1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Baltika51.25 per spel
Dinamo Makhachkala30.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Baltika2 (50%)
Dinamo Makhachkala1 (25%)
5 apr 2026Premier LeagueDinamo Makhachkala2-2Baltika
5 okt 2025Premier LeagueBaltika2-0Dinamo Makhachkala
2 apr 2023Eerste DivisieDinamo Makhachkala0-0Baltika
12 sep 2022Eerste DivisieBaltika1-1Dinamo Makhachkala

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.