ArgentinaArgentinië
Competitieve LigaProfessionele Liga
Ronde 10

Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto Voorspelling en Wedtips

Estadio Julio César Villagra, Cordoba
Correct
Onze keuze
Resultaat
Belgrano Córdoba
2 : 1
FT

Wedtips

67%
22%
11%
Belgrano CórdobaGelijkspelEstudiantes de Río Cuarto
Resultaat
Belgrano Córdoba
67%
Totaal doelpunten
Under 2.5
60%
Beide scoren
Nee
64%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
44%
Asian handicap
H. Thuis -1.25
@ 1.99
50%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Belgrano Córdoba
Belgrano Córdoba is ongeslagen in de laatste 4 competitiewedstrijden
Estudiantes de Río Cuarto
Estudiantes de Río Cuarto heeft de laatste 4 competitiewedstrijden verloren
Estudiantes de Río Cuarto heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden geïncasseerd

Belangrijke Statistieken

Belgrano Córdoba3
3Gelijkspelen
0Estudiantes de Río Cuarto
1.5Gem. Goals
50%Beide Scoren
17%Plus 2.5
20 sep 2026Belgrano Córdoba2-1Estudiantes de Río Cuarto
12 mrt 2026Estudiantes de Río Cuarto0-1Belgrano Córdoba
19 jun 2022Belgrano Córdoba0-0Estudiantes de Río Cuarto
19 okt 2021Belgrano Córdoba1-1Estudiantes de Río Cuarto
22 jun 2021Estudiantes de Río Cuarto0-1Belgrano Córdoba
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Belgrano Córdoba met 67% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto: wat is onze Asian Handicap-tip?
Onze Asian Handicap-keuze is Belgrano Córdoba -1.25 met 50% vertrouwen.
Hoeveel goals in Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto?
We verwachten Under 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto?
Beide teams scoren: Nee (64% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto?
Onze dubbele kans is 1X met 44% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto gespeeld?
Belgrano Córdoba vs Estudiantes de Río Cuarto wordt gespeeld op 20 sep 2026 in Estadio Julio César Villagra.

Aanvullende informatie

Belgrano CórdobaBelgrano Córdoba

Top scorers

L. Gutierrez
L. GutierrezAanvaller
2Goals
L. Zelarayán
L. ZelarayánAanvaller
1Goals

Assists

E. Rigoni
E. RigoniMiddenvelder
1Assists
N. Fernández
N. FernándezAanvaller
1Assists
L. Passerini
L. PasseriniAanvaller
1Assists

Kaarten

L. Morales
L. MoralesVerdediger
20
L. Zelarayán
L. ZelarayánAanvaller
10
Lisandro López
Lisandro LópezVerdediger
10
A. Sánchez
A. SánchezMiddenvelder
10
F. Ricca
F. RiccaVerdediger
10
Estudiantes de Río CuartoEstudiantes de Río Cuarto

Top scorers

M. Garnerone
M. GarneroneMiddenvelder
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

T. Gonzalez
T. GonzalezMiddenvelder
20
M. Garnerone
M. GarneroneMiddenvelder
10
T. Ostchega
T. OstchegaVerdediger
10
N. Talpone
N. TalponeMiddenvelder
10
G. Maffini
G. MaffiniVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Belgrano Córdoba
DWWWL
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals1
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs River Plate0-3
11 oktWbij Racing Club2-0
4 oktWbij Talleres Córdoba1-0
20 sepWvs Estudiantes de Río Cuarto2-1
13 sepDbij Sarmiento Junín1-1
Estudiantes de Río Cuarto
LLLLW
10Gespeeld
1Overwinningen
2Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.5
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs Aldosivi2-1
11 oktLbij River Plate0-1
5 oktLvs Racing Club1-2
20 sepLbij Belgrano Córdoba1-2
15 sepLbij Instituto Córdoba1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals1.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals17%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Belgrano Córdoba61 per spel
Estudiantes de Río Cuarto30.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Belgrano Córdoba3 (50%)
Estudiantes de Río Cuarto1 (17%)
20 sep 2026Professionele LigaBelgrano Córdoba2-1Estudiantes de Río Cuarto
12 mrt 2026Professionele LigaEstudiantes de Río Cuarto0-1Belgrano Córdoba
19 jun 2022Primera NacionalBelgrano Córdoba0-0Estudiantes de Río Cuarto
19 okt 2021Primera NacionalBelgrano Córdoba1-1Estudiantes de Río Cuarto
22 jun 2021Primera NacionalEstudiantes de Río Cuarto0-1Belgrano Córdoba
19 okt 2019Primera NacionalEstudiantes de Río Cuarto1-1Belgrano Córdoba

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.