VietnamVietnam
V.League 2V.Competitie 2
Ronde 5

Bình Dương vs Ninh Binh Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

45%
45%
10%
Bình DươngGelijkspelNinh Binh
Resultaat
Bình Dương
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
55%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Bình Dương3
4Gelijkspelen
8Ninh Binh
1.93Gem. Goals
40%Beide Scoren
33%Plus 2.5
3 apr 2021Ninh Binh1-0Bình Dương
10 okt 2020Ninh Binh3-0Bình Dương
26 sep 2020Ninh Binh2-2Bình Dương
24 aug 2019Ninh Binh0-1Bình Dương
24 mei 2019Bình Dương0-2Ninh Binh
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Bình Dương vs Ninh Binh: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Bình Dương met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Bình Dương vs Ninh Binh?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Bình Dương vs Ninh Binh?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Bình Dương vs Ninh Binh?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Bình Dương vs Ninh Binh gespeeld?
Bình Dương vs Ninh Binh wordt gespeeld op 27 okt 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Hung YenHung Yen2200111+106
2Thai NguyenThai Nguyen220051+46
3Sanna Khánh HòaSanna Khánh Hòa211052+34
4Bình DươngBình Dương211031+24
5Văn HiếnVăn Hiến211010+14
6Ho Chi Minh CityHo Chi Minh City21011103
7Đồng ThápĐồng Tháp210123-13
8Pho HienPho Hien210135-23
9Bình ĐịnhBình Định201123-11
10Long AnLong An201112-11
11Bóng đá HuếBóng đá Huế201113-21
12Ninh BinhNinh Binh201103-31
13Xuan Thien Phu ThoXuan Thien Phu Tho201129-71
14Lam DongLam Dong200214-30

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Bình Dương
LLWWW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Lam Dong3-1
19 sepWbij Thanh Hóa2-0
7 junWvs Hoàng Anh Gia Lai3-1
31 meiLbij Công An Nhân Dân1-2
24 meiLvs Sông Lam Nghệ An0-1
Ninh Binh
DWLWD
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

10 oktDbij Long An0-0
20 sepWbij Hải Phòng1-0
12 sepLvs Hung Yen0-3
6 junWvs Ho Chi Minh City II4-2
30 meiDbij Sanna Khánh Hòa1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden15
Gemiddeld Goals1.93
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Bình Dương100.67 per spel
Ninh Binh191.27 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Bình Dương4 (27%)
Ninh Binh6 (40%)
3 apr 2021V.Competitie 1Ninh Binh1-0Bình Dương
10 okt 2020V.Competitie 1Ninh Binh3-0Bình Dương
26 sep 2020V.Competitie 1Ninh Binh2-2Bình Dương
24 aug 2019V.Competitie 1Ninh Binh0-1Bình Dương
24 mei 2019V.Competitie 1Bình Dương0-2Ninh Binh
14 sep 2018V.Competitie 1Bình Dương1-1Ninh Binh
3 jun 2018V.Competitie 1Ninh Binh1-1Bình Dương
14 okt 2017V.Competitie 1Bình Dương0-1Ninh Binh
19 mrt 2017V.Competitie 1Ninh Binh2-0Bình Dương
16 jul 2016V.Competitie 1Bình Dương1-0Ninh Binh
19 jun 2016V.Competitie 1Ninh Binh2-1Bình Dương
23 jul 2015V.Competitie 1Ninh Binh0-1Bình Dương
25 jan 2015V.Competitie 1Bình Dương1-2Ninh Binh
31 mei 2014V.Competitie 1Ninh Binh2-1Bình Dương
25 jan 2014V.Competitie 1Bình Dương0-0Ninh Binh

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.