Ronde Final
Bollstanäs vs United Nordic Voorspelling en Wedtips
Correct
Onze keuze
Resultaat
United Nordic
0 : 2
FT
Wedtips
BollstanäsGelijkspelUnited Nordic
Resultaat
United Nordic
71%
Totaal doelpunten
Over 2.5
67%
Beide scoren
Ja
56%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
44%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap
Expertanalyse
Analyse wordt voorbereid
Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.
Belangrijke Statistieken
0Gelijkspelen
1
2Gem. Goals
0%Beide Scoren
0%Plus 2.5
26 aug 2026Bollstanäs0-2United Nordic
Veelgestelde Vragen
Wie wint Bollstanäs vs United Nordic?
Ons model voorspelt United Nordic met 71% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Bollstanäs vs United Nordic?
We verwachten Over 2.5 goals (67% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Bollstanäs vs United Nordic?
Beide teams scoren: Ja (56% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Bollstanäs vs United Nordic?
Onze dubbele kans is X2 met 44% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Bollstanäs vs United Nordic gespeeld?
Bollstanäs vs United Nordic wordt gespeeld op 26 aug 2026.
Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden
L
1Gespeeld
0Overwinningen
0Gelijkspelen
1Verliezingen
| Punten/Wedstrijd | - |
| Winst % | 0% |
| Goals/Wedstrijd | 2 |
| Gem. Goals | - |
| Gem. Conceded | 2 |
| Beide Scoren | 0% |
| Schone sheets | 0% |
| Niet gescoord | 100% |
Recente Wedstrijden
26 augLvs United Nordic0-2
W
1Gespeeld
1Overwinningen
0Gelijkspelen
0Verliezingen
| Punten/Wedstrijd | 3 |
| Winst % | 100% |
| Goals/Wedstrijd | 2 |
| Gem. Goals | 2 |
| Gem. Conceded | - |
| Beide Scoren | 0% |
| Schone sheets | 100% |
| Niet gescoord | 0% |
Recente Wedstrijden
26 augWbij Bollstanäs2-0
Onderlinge Resultaten
Wedstrijdstatistieken
| Maatstaf | Waarde |
|---|---|
| Totaal Wedstrijden | 1 |
| Gemiddeld Goals | 2 |
| Beide Scoren | 0% |
| Meer dan 2.5 Goals | 0% |
| Meer dan 1.5 Goals | 100% |
Goals per Team
| Team | Totaal | Gemiddeld |
|---|---|---|
| Bollstanäs | 0 | 0 per spel |
| United Nordic | 2 | 2 per spel |
Schone sheets
| Team | Schone sheets |
|---|---|
| Bollstanäs | 0 (0%) |
| United Nordic | 1 (100%) |
26 aug 2026Svenska BekerBollstanäs0-2United Nordic

