SloveniaSlovenië
Prva LigaPrva Liga
Ronde 14

Bravo vs Koper Voorspelling en Wedtips

2 nov 2026
16:00
Stadion Stozice, Ljubljana

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
BravoGelijkspelKoper
Resultaat
Koper
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Bravo
Bravo incasseert 40% van de doelpunten na de 75e minuut (4 goals)
Bravo heeft 3 rode kaarten ontvangen in 10 wedstrijden dit seizoen
Bravo scoort 33% van hun doelpunten na de 75e minuut (4 goals)
Bravo gemiddeld 2.6 gele kaarten per wedstrijd (26 in 10 wedstrijden)
Bravo heeft in 3 van de 10 wedstrijden niet gescoord (30%)
Koper
Koper heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden gescoord
Koper scoort 42% van hun doelpunten na de 75e minuut (5 goals)
Koper heeft 6 clean sheets in 10 wedstrijden gehouden (60%)
Koper heeft 4 van de 6 uitwedstrijden gewonnen (67%)
Koper scoort 67% van hun doelpunten in de tweede helft
Koper gemiddeld 2.7 gele kaarten per wedstrijd (27 in 10 wedstrijden)

Belangrijke Statistieken

Bravo4
7Gelijkspelen
8Koper
2.05Gem. Goals
37%Beide Scoren
32%Plus 2.5
16 aug 2026Koper0-0Bravo
4 apr 2026Bravo1-1Koper
31 jan 2026Koper6-2Bravo
28 sep 2025Bravo4-2Koper
20 jul 2025Koper2-1Bravo
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Bravo vs Koper: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Koper met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Bravo vs Koper?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Bravo vs Koper?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Bravo vs Koper?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Bravo vs Koper gespeeld?
Bravo vs Koper wordt gespeeld op 2 nov 2026 in Stadion Stozice.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1MariborMaribor12660219+1224
2KoperKoper126421911+822
3BravoBravo125431413+119
4Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana125341411+318
5NaftaNafta125251816+217
6CeljeCelje114431211+116
7AluminijAluminij123451613+313
8Brinje-GrosupljeBrinje-Grosuplje123271525-1011
9MuraMura122551324-1111
10RadomljeRadomlje111461423-97
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Bravo
DWWLD
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktDvs Radomlje2-2
11 oktLbij Nafta0-1
20 sepWvs Olimpija Ljubljana2-1
12 sepWvs Celje2-1
5 sepDbij Aluminij0-0
Koper
WLWDW
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren30%
Schone sheets60%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs Brinje-Grosuplje5-0
10 oktDbij Radomlje3-3
19 sepWvs Nafta2-0
12 sepLvs Olimpija Ljubljana1-3
6 sepWbij Celje1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden19
Gemiddeld Goals2.05
Beide Scoren37%
Meer dan 2.5 Goals32%
Meer dan 1.5 Goals47%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Bravo150.79 per spel
Koper241.26 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Bravo7 (37%)
Koper10 (53%)
16 aug 2026Prva LigaKoper0-0Bravo
4 apr 2026Prva LigaBravo1-1Koper
31 jan 2026Prva LigaKoper6-2Bravo
28 sep 2025Prva LigaBravo4-2Koper
20 jul 2025Prva LigaKoper2-1Bravo
19 apr 2025Prva LigaKoper1-0Bravo
22 feb 2025Prva LigaBravo2-1Koper
27 okt 2024Prva LigaKoper3-2Bravo
12 aug 2024Prva LigaBravo1-0Koper
21 apr 2024Prva LigaKoper0-0Bravo
26 feb 2024Prva LigaBravo0-0Koper
28 okt 2023Prva LigaKoper1-1Bravo
18 aug 2023Prva LigaBravo0-3Koper
1 apr 2023Prva LigaKoper1-0Bravo
10 dec 2022Prva LigaBravo0-1Koper
1 okt 2022Prva LigaKoper2-0Bravo
24 jul 2022Prva LigaBravo1-0Koper
22 mei 2022Prva LigaBravo0-0Koper
13 mrt 2022Prva LigaKoper0-0Bravo

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.