SloveniaSlovenië
Prva LigaPrva Liga
Ronde 15

Bravo vs Maribor Voorspelling en Wedtips

7 nov 2026
17:00
Stadion Stozice, Ljubljana

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
BravoGelijkspelMaribor
Resultaat
Maribor
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
51%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Bravo
Bravo incasseert 40% van de doelpunten na de 75e minuut (4 goals)
Bravo heeft 3 rode kaarten ontvangen in 10 wedstrijden dit seizoen
Bravo scoort 33% van hun doelpunten na de 75e minuut (4 goals)
Bravo gemiddeld 2.6 gele kaarten per wedstrijd (26 in 10 wedstrijden)
Bravo heeft in 3 van de 10 wedstrijden niet gescoord (30%)
Maribor
Maribor is ongeslagen in de laatste 5 competitiewedstrijden
Maribor scoort 33% van hun doelpunten in de eerste 15 minuten (6 goals)
Maribor scoort 33% van hun doelpunten na de 75e minuut (6 goals)
Maribor incasseert 33% van de doelpunten na de 75e minuut (3 goals)

Belangrijke Statistieken

Bravo5
5Gelijkspelen
10Maribor
3.05Gem. Goals
70%Beide Scoren
60%Plus 2.5
23 aug 2026Maribor3-1Bravo
26 apr 2026Bravo3-0Maribor
22 feb 2026Maribor2-0Bravo
1 nov 2025Bravo2-3Maribor
16 aug 2025Maribor3-3Bravo
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Bravo vs Maribor: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Maribor met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Bravo vs Maribor?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Bravo vs Maribor?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Bravo vs Maribor?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Bravo vs Maribor gespeeld?
Bravo vs Maribor wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Stadion Stozice.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1MariborMaribor12660219+1224
2KoperKoper126421911+822
3BravoBravo125431413+119
4Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana125341411+318
5NaftaNafta125251816+217
6CeljeCelje114431211+116
7AluminijAluminij123451613+313
8Brinje-GrosupljeBrinje-Grosuplje123271525-1011
9MuraMura122551324-1111
10RadomljeRadomlje111461423-97
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Bravo
DWWLD
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktDvs Radomlje2-2
11 oktLbij Nafta0-1
20 sepWvs Olimpija Ljubljana2-1
12 sepWvs Celje2-1
5 sepDbij Aluminij0-0
Maribor
DWDWD
10Gespeeld
5Overwinningen
5Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktDvs Celje0-0
11 oktWbij Brinje-Grosuplje2-1
19 sepDvs Aluminij2-2
13 sepWbij Radomlje3-0
6 sepDvs Mura1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3.05
Beide Scoren70%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals90%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Bravo271.35 per spel
Maribor341.7 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Bravo1 (5%)
Maribor5 (25%)
23 aug 2026Prva LigaMaribor3-1Bravo
26 apr 2026Prva LigaBravo3-0Maribor
22 feb 2026Prva LigaMaribor2-0Bravo
1 nov 2025Prva LigaBravo2-3Maribor
16 aug 2025Prva LigaMaribor3-3Bravo
13 apr 2025Prva LigaBravo1-1Maribor
15 feb 2025Prva LigaMaribor2-3Bravo
20 okt 2024Prva LigaBravo0-1Maribor
4 aug 2024Prva LigaMaribor1-1Bravo
14 apr 2024Prva LigaBravo1-1Maribor
22 feb 2024Prva LigaMaribor2-1Bravo
22 okt 2023Prva LigaBravo2-1Maribor
13 aug 2023Prva LigaMaribor2-1Bravo
20 mei 2023Prva LigaMaribor1-1Bravo
15 mrt 2023Prva LigaBravo2-3Maribor
29 nov 2022Prva LigaMaribor3-0Bravo
11 sep 2022Prva LigaBravo0-1Maribor
7 mei 2022Prva LigaBravo3-1Maribor
6 mrt 2022Prva LigaMaribor1-2Bravo
6 nov 2021Prva LigaBravo0-2Maribor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.