IranIran
Perzische Golf Pro LeaguePerzische Golf Pro League
Ronde 4

Chadormalu SC vs Tractor Sazi Voorspelling en Wedtips

Nassiri Stadium, Yazd
Correct
Onze keuze
Asian handicap
Tractor Sazi -0.25
@ 1.17
0 : 2
FT

Wedtips

20%
27%
53%
Chadormalu SCGelijkspelTractor Sazi
Resultaat
Tractor Sazi
53%
Totaal doelpunten
Under 2.5
63%
Beide scoren
Nee
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
40%
Asian handicap
H. Uit -0.25
@ 1.17
85%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Chadormalu SC0
1Gelijkspelen
3Tractor Sazi
2.75Gem. Goals
50%Beide Scoren
50%Plus 2.5
28 aug 2026Chadormalu SC0-2Tractor Sazi
29 nov 2025Tractor Sazi3-1Chadormalu SC
11 apr 2025Chadormalu SC2-2Tractor Sazi
3 dec 2024Tractor Sazi1-0Chadormalu SC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Chadormalu SC vs Tractor Sazi: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Tractor Sazi met 53% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Chadormalu SC vs Tractor Sazi?
Beide teams scoren: Nee (60% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Chadormalu SC vs Tractor Sazi?
Onze dubbele kans is X2 met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Chadormalu SC vs Tractor Sazi: wat is onze Asian Handicap-tip?
Onze Asian Handicap-keuze is Tractor Sazi -0.25 met 85% vertrouwen.
Hoeveel goals in Chadormalu SC vs Tractor Sazi?
We verwachten Under 2.5 goals (63% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Chadormalu SC vs Tractor Sazi gespeeld?
Chadormalu SC vs Tractor Sazi wordt gespeeld op 28 aug 2026 in Nassiri Stadium.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Chadormalu SC
LDWWD
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Kheybar Khorramabad2-2
12 sepWbij Sanat Naft2-1
6 sepWvs Shams Azar Qazvin1-0
1 sepDbij Esteghlal Khuzestan1-1
28 augLvs Tractor Sazi0-2
Tractor Sazi
WDWLD
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd1.4
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded0.3
Beide Scoren20%
Schone sheets70%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

8 oktDvs Esteghlal FC1-1
10 sepLbij Esteghlal Khuzestan0-1
5 sepWvs Gol Gohar1-0
1 sepDbij Shams Azar Qazvin0-0
28 augWbij Chadormalu SC2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals2.75
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Chadormalu SC30.75 per spel
Tractor Sazi82 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Chadormalu SC0 (0%)
Tractor Sazi2 (50%)
28 aug 2026Perzische Golf Pro LeagueChadormalu SC0-2Tractor Sazi
29 nov 2025Perzische Golf Pro LeagueTractor Sazi3-1Chadormalu SC
11 apr 2025Perzische Golf Pro LeagueChadormalu SC2-2Tractor Sazi
3 dec 2024Perzische Golf Pro LeagueTractor Sazi1-0Chadormalu SC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.