South KoreaZuid-Korea
WK-LeagueWK-Liga
Ronde 11

Changnyeong W vs Seoul W Voorspelling en Wedtips

Volgende ontmoeting
Changnyeong W vs Seoul W
3 okt · WK-League
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
1 : 2
FT
Sportbonus 200%WK 2026-bonus
Ontvang
+100% eerste stortingBijpassende stortingsbonus
Ontvang

Wedtips

10%
45%
45%
Changnyeong WGelijkspelSeoul W
Resultaat
Seoul W
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
51%
Beide scoren
Ja
59%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Oprichter & hoofdanalist
60.3% 30+ jaren
8 min lezen

De WK-Leagueclubs Changnyeong Women en Seoul Women staan zaterdag 13 juni 2026 tegenover elkaar in wat een boeiende confrontatie belooft te worden. Met aftrap om 09:30 uur CEST weten beide ploegen dat een overwinning cruciaal kan zijn in de strijd om een hoge klassering dit seizoen. De vormcurves va...

Lees volledige analyse

Belangrijke Statistieken

Changnyeong W3
5Gelijkspelen
12Seoul W
2.55Gem. Goals
65%Beide Scoren
55%Plus 2.5
1 aug 2026Seoul W3-1Changnyeong W
13 jun 2026Changnyeong W1-2Seoul W
24 apr 2026Seoul W0-2Changnyeong W
2 okt 2025Changnyeong W1-2Seoul W
25 aug 2025Seoul W1-0Changnyeong W
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Volledige analyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov
Oprichter & hoofdanalist
60.3% Winratio «Onze Tip»
30+ Jaar Ervaring
16.2k Voorspellingen Gevolgd
Changnyeong W vs Seoul W — voorspelling en vooruitblik wedstrijd
Changnyeong W
LLDDL
Recente vormvs
Seoul W
WLDDL

Changnyeong W ontmoet Seoul W in WK-League duel met tegengestelde vorm

De WK-Leagueclubs Changnyeong Women en Seoul Women staan zaterdag 13 juni 2026 tegenover elkaar in wat een boeiende confrontatie belooft te worden. Met aftrap om 09:30 uur CEST weten beide ploegen dat een overwinning cruciaal kan zijn in de strijd om een hoge klassering dit seizoen. De vormcurves van beide teams lopen opvallend uiteen, wat deze ontmoeting extra veelzeggend maakt voor het verdere verloop van de competitie.

Changnyeong Women gaat de wedstrijd in met een hersteld zelfvertrouwen na een wisselvallige periode, terwijl Seoul Women de smaak van recente teleurstellingen moet zien weg te spoelen. Die tegenstelling in momentum vertaalt zich direct in de verwachtingen van de odds, waar Changnyeong licht als favoriet wordt gezien door de bookmakers. Toch bewijst de WK-League keer op keer dat de vorm van een enkele periode geen garantie biedt — Seoul beschikt over de kwaliteit om elke tegenstander verrassing te bezorgen wanneer de tactiek klopt en de concentratie tops is.

Vormanalyse: Changnyeong W en Seoul W betreden elkaars slechtste periode

Beide teams bevinden zich in een zorgwekkende vormdip, wat dit onderlinge treffen een fascinerende confrontatie maakt tussen twee ploegen die worstelen met consistentie. Changnyeong W noteert slechts één overwinning in de laatste vijf duels (LLLLW) en bengelt op een teleurstellende tiende plaats met amper twee zeges uit tien competitiewedstrijden. De ploeg wist recent een negatieve reeks van vier opeenvolgende nederlagen te doorbreken met een nipte 2-1 overwinning uit bij Suwon FMC W, maar kon dat momentum niet vasthouden. De thuisnederlagen tegen Gyeongju W (2-3) en Incheon Red Angels W (1-3) illustreren de structurele problemen in de verdediging, terwijl de 0-2 nederlaag tegen Hwacheon KSPO W het gebrek aan scorend vermogen in de thuisduels blootlegt.

Seoul W verkeert in een vergelijkbare of zelfs nog slechtere situatie met een evenaring van de WK-League-competitiestatistieken: drie zeges en zeven nederlagen uit tien wedstrijden, met een identiek scoringsgemiddelde van 1 treffer per duel en een net zo'n zwakke verdediging die gemiddeld 1,8 tegendoelpunten per wedstrijd toestaat. De ploeg noteert eveneens slechts één overwinning in de laatste vijf duels (LWLWL), maar toonde karakter door thuis Incheon Red Angels W met 2-1 te verslaan en uit bij Gyeongju W met minimaal 1-0 te winnen. De forse 0-3 nederlaag uit bij Boeun Sangmu W en de 1-3 verliesbeurt bij Gumi Sportstoto W onthullen echter een kwetsbaarheid uit de eigen helft.

De opvallendste overeenkomst tussen beide ploegen is het statistische profiel: identieke doelgemiddelden (1-1), identieke clean sheet-percentages (beide slechts 10%) en vergelijkbare BTTS-historie (60% voor Changnyeong W, 50% voor Seoul W). Dit suggereert dat de wedstrijd open kan verlopen met kansen aan beide zijden. Changnyeong W beschikt over 67% aanvallende capaciteit ten opzichte van Seoul W's 33%, wat de thuisploeg licht voordeel geeft in de kwantiteit van gecreëerde kansen. Seoul W compenseert dit met 56% verdedigende sterkte vergeleken met Changnyeong W's 44%, wat wijst op een georganiseerde defensieve structuur ondanks de teleurstellende resultaten.

Gezien de onderlinge vorm en statistieken mag worden verwacht dat beide teams hun meest recente overwinning als mentale oppepper willen gebruiken. Changnyeong W zal proberen het thuisvoordeel te benutten na de eerdere 2-1 zege bij Suwon FMC W, terwijl Seoul W de 2-1 thuisoverwinning op Incheon Red Angels W als blauwdruk neemt. Met zulke zwakke clean sheet-percentages en hoge BTTS-historie lijkt de waarde te liggen inmarkets die inspelen op wederzijdse scoringskansen, gezien geen van beide ploegen erin slaagt om de nul te houden. De gelijkwaardige 50-50 vormverdeling en identieke seizoensstatistieken maken dit een kansrijk duel voor neutrale waarnemers en gokkers die mikken op een doelpuntrijke ontmoeting.

Seoul E-land Vrouwen domineert historisch in onderlinge duels met Changnyeong

De onderlinge geschiedenis tussen Seoul E-land Vrouwen en Changnyeong W toont een opvallend patroon: in de laatste twintig ontmoetingen wist Seoul E-land Vrouwen tien keer als winnaar van het veld te stappen, terwijl Changnyeong W slechts vijf overwinningen voorboekte. Met vijf gelijke spelen is de onderlinge balans dus duidelijk eenzijdig in het voordeel van Seoul E-land Vrouwen. Deze historische data suggereert een mentale superioriteit die de ploeg uit de hoofdstad meeneemt naar elk nieuw onderling treffen.

Wat het scoringsgedrag betreft, ligt het gemiddelde aantal goals per ontmoeting op 2.55 — een acceptabel gemiddelde dat wijst op doelpuntrijke confrontaties. De BTTS-percentage van 60% bevestigt dit beeld: in zes van de tien onderlinge duels wisten beide ploegen het net te vinden. Dit maakt de BTTS-markt statistisch gezien een aantrekkelijke optie, hoewel de winstgeschiedenis van Seoul E-land Vrouwen laat zien dat de ploeg vaker kan tegenhouden dan Changnyeong W.

De recente ontmoetingen onderstrepen de onvoorspelbaarheid op korte termijn. Seoul E-land Vrouwen won overtuigend met 4-1 in april 2025, maar Changnyeong W boekte eerder dit jaar in april 2026 een 2-0 zege. De wisselvalligheid in de uitslagen — variërend van 4-1-overwinningen tot 0-0-gelijke spelen — maakt dit een confrontatie waarbij de 1X2-markt voorzichtigheid gebiedt, terwijl de doelpuntentotalen en BTTS-statistieken een stabielere basis vormen voor weddenschappen.

Tactische veldslag verwacht tussen twee WK-League-formaties

De WK-League ontmoeting tussen Changnyeong W en Seoul W op zaterdag 13 juni 2026 belooft een strategische krachtmeting te worden, ondanks het ontbreken van recente seizoensdata. Beide teams betreden deze confrontatie zonder statistische voorgeschiedenis in de huidige competitiecyclus, wat de tactische analyse bemoeilijkt maar tegelijkertijd fascinerend maakt. WK-League-teams staan doorgaans bekend om hun combinatie van jeugdige energie en ontwikkelingsgerichte speelstijlen, waarbij balbezit en snelle omschakelingen centraal staan. De afwezigheid van harde data over goals of clean sheets suggereert dat beide formaties mogelijk in een opbouwfase verkeren of dat nieuwe selecties nog niet volledig zijn ingespeeld.

De tactische vraag voor beide coaches draait om de juiste balans tussen aanvallende ambities en defensieve soliditeit. Zonder bekende formatiegegevens of individuele sleutelspelers uit het beschikbare onderzoek moeten we vertrouwen op algemene WK-League-patronen. Teams uit deze competitie kiezen doorgaans voor flexibele systemen die ruimte bieden aan individuele kwaliteiten, maar die ook kwetsbaar kunnen zijn voor systematische tegenpressingsstrategieën. De afwezigheid van historische onderlinge resultaten maakt dit een volledig onvoorspelbare confrontatie waarin momentum en adaptatievermogen waarschijnlijk de doorslag zullen geven.

Voor bookmakers vormt dit gebrek aan data een uitdaging bij het vaststellen van nauwkeurige odds, wat mogelijk interessantere kansen biedt voor de wedende partij. De WK-League staat bekend om zijn competitieve onvoorspelbaarheid, waarbij tactische verrassingen en momenten van individuele klasse regelmatig de uitkomst bepalen. De verwachte aanpak van beide teams zal waarschijnlijk worden gekenmerkt door voorzichtigheid in de openingsfase, gevolgd door toenemende offensieve intenties naarmate de wedstrijd vordert, mits het scoreverloop daartoe aanleiding geeft.

Seoul W als favoriet: onze 1X2-analyse en beste inzetmogelijkheden

De WK-League ontvangt zaterdag Changnyeong W en Seoul W in wat een boeiende confrontatie belooft te worden. Ons voorspellingsmodel plaatst Seoul W als de meest waarschijnlijke winnaar met een winkans van 45 procent, terwijl zowel een gelijkspel als een thuiszege van Changnyeong W elk op 45 procent worden ingeschat. Deze verdeling suggereert een nagenoeg gelijk opgaande strijd, maar de girografische spreiding van de winkans geeft Seoul W niettemin licht de voorkeur. De DC X2-optie, die zowel een gelijkspel als een uitzege dekt, bereikt de hoogste betrouwbaarheid van 90 procent en vormt daarmee de meest solide basis voor een voorzichtige inzet.

De BTTS-markt toont een opvallende dynamiek met een waarschijnlijkheid van 59 procent dat beide teams gedurende de negentig minuten tot scoren komen. Deze voorspelling wordt ondersteund door de onderlinge verhoudingen in de divisie, waar aanvallende kwaliteit regelmatig doorzet ondanks defensieve organisaties. Hoewel de winkans boven de viffig procent ligt, blijft er voldoende ruimte voor verrassingen in het vrouwenvoetbal waar formatieverschillen kleiner kunnen uitvallen dan verwacht. De onderlinge resultaten en seizoensdata uit eerdere wedstrijden vormen de basis voor deze inschatting.

Opvallend is de voorspelling voor onder 2.5 draagt een betrouwbaarheid van 51 procent met zich mee, wat een uiterst nipte voorkeur suggereert. Deze minimale marge weerspiegelt de onzekerheid over het exacte scoringspatroon in deze ontmoeting. Wanneer we de BTTS-waarschijnlijkheid van 59 procent naast de onder 2.5-optie plaatsen, ontstaat een logisch beeld: beide teams scoren waarschijnlijk, maar de totale productie blijft beperkt tot maximaal twee treffers. Dit scenario zou resulteren in uitslagen als 1-1, 2-0 of 0-2, afhankelijk van welke partij het meest effectief opereert.

Gezien de beschikbare modelgegevens adviseren wij de DC X2 als primaire inzet vanwege de hoge betrouwbaarheid van 90 procent. Hoewel de 1X2-zege voor Seoul W aantrekkelijk is vanwege de hogere potentiële waarde, weegt het risico op een thuiszege of gelijkspel zwaarder dan de geboden compensatie zonder concrete bookmaker-odds. De BTTS-ja-markt biedt eveneens mogelijkheden voor speculatieve spelers die meer risico accepteren in ruil voor aantrekkelijkere perspectieven. Wij raden aan de ontwikkeling van eventuele bookmaker-lijnen af te wachten alvorens definitief te positioneren, aangezien de eerste noteringen doorgaans de scherpste marges bieden voor early movers.

Bronnen

beIN Sports

Onze voorspellingen: Changnyeong W vs Seoul W — Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja

Veelgestelde Vragen

Changnyeong W vs Seoul W: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Seoul W met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Changnyeong W vs Seoul W?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Changnyeong W vs Seoul W?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Changnyeong W vs Seoul W?
We verwachten Under 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Changnyeong W vs Seoul W gespeeld?
Changnyeong W vs Seoul W wordt gespeeld op 13 jun 2026.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Changnyeong W
LLDDL
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

21 augLbij Gumi Sportstoto W0-2
15 augDvs Incheon Red Angels W1-1
7 augDbij Suwon FMC W0-0
1 augLbij Seoul W1-3
24 julLbij Gyeongju W1-6
Seoul W
WLDDL
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

28 augLbij Suwon FMC W1-2
21 augDbij Hwacheon KSPO W0-0
14 augDvs Gyeongju W0-0
8 augLbij Boeun Sangmu W1-2
1 augWvs Changnyeong W3-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.55
Beide Scoren65%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Changnyeong W201 per spel
Seoul W311.55 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Changnyeong W3 (15%)
Seoul W6 (30%)
1 aug 2026WK-LigaSeoul W3-1Changnyeong W
13 jun 2026WK-LigaChangnyeong W1-2Seoul W
24 apr 2026WK-LigaSeoul W0-2Changnyeong W
2 okt 2025WK-LigaChangnyeong W1-2Seoul W
25 aug 2025WK-LigaSeoul W1-0Changnyeong W
5 jun 2025WK-LigaChangnyeong W0-0Seoul W
24 apr 2025WK-LigaSeoul W4-1Changnyeong W
20 aug 2024WK-LigaSeoul W1-1Changnyeong W
13 jun 2024WK-LigaSeoul W2-0Changnyeong W
25 apr 2024WK-LigaChangnyeong W0-0Seoul W
16 mrt 2024WK-LigaChangnyeong W1-2Seoul W
6 jun 2023WK-LigaSeoul W2-2Changnyeong W
2 mei 2023WK-LigaSeoul W1-1Changnyeong W
25 mrt 2023WK-LigaChangnyeong W1-2Seoul W
18 aug 2022WK-LigaChangnyeong W2-3Seoul W
23 mei 2022WK-LigaChangnyeong W2-1Seoul W
19 mei 2022WK-LigaSeoul W1-0Changnyeong W
6 sep 2021WK-LigaChangnyeong W3-1Seoul W
5 jul 2021WK-LigaSeoul W2-1Changnyeong W
17 mei 2021WK-LigaSeoul W1-0Changnyeong W

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.