RussiaRusland
Premier LeaguePremier League
Ronde 3

CSKA Moskou vs FC Rostov Voorspelling en Wedtips

VEB Arena, Moscow
Incorrect
Onze keuze
Asian handicap
FC Rostov -0.25
@ 1.15
0 : 0
FT

Wedtips

16%
24%
60%
CSKA MoskouGelijkspelFC Rostov
Resultaat
FC Rostov
60%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Nee
51%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
42%
Asian handicap
H. Uit -0.25
@ 1.15
87%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

CSKA Moskou8
7Gelijkspelen
5FC Rostov
2.6Gem. Goals
45%Beide Scoren
45%Plus 2.5
14 okt 2026CSKA Moskou4-0FC Rostov
1 sep 2026FC Rostov2-0CSKA Moskou
8 aug 2026CSKA Moskou0-0FC Rostov
21 apr 2026CSKA Moskou1-1FC Rostov
14 sep 2025FC Rostov1-0CSKA Moskou
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

CSKA Moskou vs FC Rostov: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt FC Rostov met 60% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in CSKA Moskou vs FC Rostov?
Beide teams scoren: Nee (51% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor CSKA Moskou vs FC Rostov?
Onze dubbele kans is X2 met 42% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
CSKA Moskou vs FC Rostov: wat is onze Asian Handicap-tip?
Onze Asian Handicap-keuze is FC Rostov -0.25 met 87% vertrouwen.
Hoeveel goals in CSKA Moskou vs FC Rostov?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt CSKA Moskou vs FC Rostov gespeeld?
CSKA Moskou vs FC Rostov wordt gespeeld op 8 aug 2026 in VEB Arena.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Dynamo MoskouDynamo Moskou139132112+928
2ZenitZenit129032713+1427
3CSKA MoskouCSKA Moskou127412112+925
4FC KrasnodarFC Krasnodar136522116+523
5Spartak MoskouSpartak Moskou127232110+1123
6FC OrenburgFC Orenburg123721412+216
7Krylia SovetovKrylia Sovetov123631717015
8FC RostovFC Rostov124351317-415
9RubinRubin133641318-515
10BaltikaBaltika123541513+214
11Dinamo MakhachkalaDinamo Makhachkala124171623-713
12Rodina MoskouRodina Moskou133371528-1312
13AkronAkron122641521-612
14LokomotivLokomotiv122551616011
15AkhmatAkhmat132561519-411
16FakelFakel13139821-136
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

CSKA Moskou
WWLWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

29 oktWvs Lokomotiv3-1
25 oktWvs Spartak Moskou2-0
18 oktLbij Dynamo Moskou1-3
14 oktWvs FC Rostov4-0
11 oktWvs Rodina Moskou3-0
FC Rostov
WLDWW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren20%
Schone sheets40%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

28 oktWvs Akron6-1
25 oktWvs Lokomotiv2-0
18 oktDbij Baltika0-0
14 oktLbij CSKA Moskou0-4
9 oktWvs Akron1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.6
Beide Scoren45%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
CSKA Moskou331.65 per spel
FC Rostov190.95 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
CSKA Moskou9 (45%)
FC Rostov6 (30%)
14 okt 2026Russische BekerCSKA Moskou4-0FC Rostov
1 sep 2026Russische BekerFC Rostov2-0CSKA Moskou
8 aug 2026Premier LeagueCSKA Moskou0-0FC Rostov
21 apr 2026Premier LeagueCSKA Moskou1-1FC Rostov
14 sep 2025Premier LeagueFC Rostov1-0CSKA Moskou
23 nov 2024Premier LeagueCSKA Moskou1-2FC Rostov
20 jul 2024Premier LeagueFC Rostov0-0CSKA Moskou
12 mrt 2024Russische BekerCSKA Moskou2-0FC Rostov
3 dec 2023Premier LeagueCSKA Moskou2-0FC Rostov
29 nov 2023Russische BekerFC Rostov1-1CSKA Moskou
24 sep 2023Premier LeagueFC Rostov3-3CSKA Moskou
3 jun 2023Premier LeagueCSKA Moskou4-1FC Rostov
28 aug 2022Premier LeagueFC Rostov0-0CSKA Moskou
21 mei 2022Premier LeagueCSKA Moskou4-0FC Rostov
14 aug 2021Premier LeagueFC Rostov1-3CSKA Moskou
17 dec 2020Premier LeagueFC Rostov1-3CSKA Moskou
8 nov 2020Premier LeagueCSKA Moskou2-0FC Rostov
9 mrt 2020Premier LeagueFC Rostov3-2CSKA Moskou
6 okt 2019Premier LeagueCSKA Moskou1-3FC Rostov
2 dec 2018Premier LeagueFC Rostov0-0CSKA Moskou

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.