ChileChili
Primera DivisiónPrimera Divisie
Ronde 23

De La Serena vs Universidad de Chile Voorspelling en Wedtips

La Portada, La Serena
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
0 : 3
FT

Wedtips

10%
45%
45%
De La SerenaGelijkspelUniversidad de Chile
Resultaat
Universidad de Chile
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
50%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

De La Serena0
4Gelijkspelen
6Universidad de Chile
2.3Gem. Goals
40%Beide Scoren
50%Plus 2.5
13 sep 2026De La Serena0-3Universidad de Chile
5 apr 2026Universidad de Chile4-0De La Serena
28 sep 2025De La Serena1-1Universidad de Chile
17 apr 2025Universidad de Chile3-1De La Serena
9 okt 2022De La Serena1-2Universidad de Chile
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint De La Serena vs Universidad de Chile?
Ons model voorspelt Universidad de Chile met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor De La Serena vs Universidad de Chile?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in De La Serena vs Universidad de Chile?
We verwachten Under 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in De La Serena vs Universidad de Chile?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt De La Serena vs Universidad de Chile gespeeld?
De La Serena vs Universidad de Chile wordt gespeeld op 13 sep 2026 in La Portada.

Aanvullende informatie

De La SerenaDe La Serena

Top scorers

F. Chamorro
F. ChamorroMiddenvelder
2Goals

Assists

J. Vargas
J. VargasAanvaller
1Assists

Kaarten

G. Escalante
G. EscalanteMiddenvelder
20
F. Lanzillota
F. LanzillotaKeeper
10
A. Zanini
A. ZaniniVerdediger
10
F. Dinamarca
F. DinamarcaVerdediger
10
F. Mac Allister
F. Mac AllisterMiddenvelder
10
Universidad de ChileUniversidad de Chile

Top scorers

E. Vargas
E. VargasAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

F. Hormazábal
F. HormazábalVerdediger
10
M. Zaldivia
M. ZaldiviaVerdediger
10
O. Rivero
O. RiveroAanvaller
10
J. Lucero
J. LuceroAanvaller
01
F. Salomoni
F. SalomoniVerdediger
01

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

De La Serena
DWWLL
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij Everton de Viña del Mar2-3
13 sepLvs Universidad de Chile0-3
6 sepWvs Nublense2-1
31 augWbij Union La Calera1-0
23 augDvs Cobresal3-3
Universidad de Chile
LLWWW
10Gespeeld
8Overwinningen
0Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.4
Winst %80%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals2.6
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

12 oktWvs Nublense6-0
13 sepWbij De La Serena3-0
6 sepWvs Coquimbo Unido4-2
30 augLbij Universidad de Concepción1-2
23 augLvs Colo Colo1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals2.3
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
De La Serena40.4 per spel
Universidad de Chile191.9 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
De La Serena2 (20%)
Universidad de Chile6 (60%)
13 sep 2026Primera DivisieDe La Serena0-3Universidad de Chile
5 apr 2026Primera DivisieUniversidad de Chile4-0De La Serena
28 sep 2025Primera DivisieDe La Serena1-1Universidad de Chile
17 apr 2025Primera DivisieUniversidad de Chile3-1De La Serena
9 okt 2022Primera DivisieDe La Serena1-2Universidad de Chile
7 mei 2022Primera DivisieUniversidad de Chile2-0De La Serena
6 sep 2021Primera DivisieUniversidad de Chile1-1De La Serena
11 apr 2021Primera DivisieDe La Serena0-0Universidad de Chile
17 dec 2020Primera DivisieDe La Serena0-0Universidad de Chile
11 okt 2020Primera DivisieUniversidad de Chile3-0De La Serena

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.