IrelandIerland
EredivisieEerste Klasse
Ronde 36

Dundalk vs Shamrock Rovers Voorspelling en Wedtips

Oriel Park, Dundalk

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
DundalkGelijkspelShamrock Rovers
Resultaat
Shamrock Rovers
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
52%
Beide scoren
Ja
63%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Dundalk6
3Gelijkspelen
11Shamrock Rovers
2.1Gem. Goals
30%Beide Scoren
35%Plus 2.5
7 aug 2026Shamrock Rovers3-2Dundalk
15 mei 2026Dundalk1-0Shamrock Rovers
23 feb 2026Shamrock Rovers1-1Dundalk
27 okt 2024Dundalk0-1Shamrock Rovers
4 jul 2024Shamrock Rovers1-0Dundalk
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Dundalk vs Shamrock Rovers?
Ons model voorspelt Shamrock Rovers met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Dundalk vs Shamrock Rovers?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Dundalk vs Shamrock Rovers?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Dundalk vs Shamrock Rovers?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Dundalk vs Shamrock Rovers gespeeld?
Dundalk vs Shamrock Rovers wordt gespeeld op 30 okt 2026 in Oriel Park.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Shamrock RoversShamrock Rovers3319865433+2165
2St Patrick's Athl.St Patrick's Athl.3217875225+2759
3BohemiansBohemians3317885840+1859
4ShelbourneShelbourne331013104746+143
5Derry CityDerry City3291494542+341
6DundalkDundalk331011125055-541
7Galway UnitedGalway United32911124248-638
8WaterfordWaterford32713124454-1034
9Drogheda UnitedDrogheda United33810153954-1534
10Sligo RoversSligo Rovers3358202559-3423
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Dundalk
WDLLL
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded2.1
Beide Scoren90%
Schone sheets0%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

2 oktLvs Bohemians1-2
18 sepLvs Shelbourne2-3
14 sepLvs St Patrick's Athl.0-4
11 sepDbij Waterford1-1
28 augWbij Drogheda United3-2
Shamrock Rovers
DLWWW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

12 oktWvs Bohemians2-1
8 oktWvs Drogheda United3-1
18 sepWvs Waterford3-2
11 sepLbij St Patrick's Athl.0-2
4 sepDvs Shelbourne0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.1
Beide Scoren30%
Meer dan 2.5 Goals35%
Meer dan 1.5 Goals55%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Dundalk140.7 per spel
Shamrock Rovers281.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Dundalk6 (30%)
Shamrock Rovers9 (45%)
7 aug 2026Eerste KlasseShamrock Rovers3-2Dundalk
15 mei 2026Eerste KlasseDundalk1-0Shamrock Rovers
23 feb 2026Eerste KlasseShamrock Rovers1-1Dundalk
27 okt 2024Eerste KlasseDundalk0-1Shamrock Rovers
4 jul 2024Eerste KlasseShamrock Rovers1-0Dundalk
17 mei 2024Eerste KlasseDundalk1-0Shamrock Rovers
16 feb 2024Eerste KlasseShamrock Rovers1-1Dundalk
25 aug 2023Eerste KlasseShamrock Rovers1-0Dundalk
30 jun 2023Eerste KlasseDundalk2-0Shamrock Rovers
2 jun 2023Eerste KlasseShamrock Rovers2-0Dundalk
31 mrt 2023Eerste KlasseDundalk0-4Shamrock Rovers
21 aug 2022Eerste KlasseShamrock Rovers3-0Dundalk
17 jun 2022Eerste KlasseDundalk1-0Shamrock Rovers
18 apr 2022Eerste KlasseShamrock Rovers1-0Dundalk
14 mrt 2022Eerste KlasseDundalk0-0Shamrock Rovers
8 okt 2021Eerste KlasseDundalk1-0Shamrock Rovers
2 jul 2021Eerste KlasseShamrock Rovers3-1Dundalk
21 mei 2021Eerste KlasseDundalk2-1Shamrock Rovers
2 apr 2021Eerste KlasseShamrock Rovers2-1Dundalk
27 sep 2020Eerste KlasseDundalk0-4Shamrock Rovers

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.