FranceFrankrijk
Ligue 2Ligue 2
Ronde 12

Dunkerque vs Guingamp Voorspelling en Wedtips

Stade Marcel Tribut, Dunkerque

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

45%
45%
10%
DunkerqueGelijkspelGuingamp
Resultaat
Dunkerque
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
50%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Dunkerque4
3Gelijkspelen
4Guingamp
1.82Gem. Goals
45%Beide Scoren
36%Plus 2.5
6 feb 2026Dunkerque0-0Guingamp
23 sep 2025Guingamp2-1Dunkerque
14 mei 2025Dunkerque1-0Guingamp
7 apr 2025Dunkerque3-1Guingamp
4 jan 2025Guingamp1-1Dunkerque
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Dunkerque vs Guingamp: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Dunkerque met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Dunkerque vs Guingamp?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Dunkerque vs Guingamp?
We verwachten Under 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Dunkerque vs Guingamp?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Dunkerque vs Guingamp gespeeld?
Dunkerque vs Guingamp wordt gespeeld op 6 nov 2026 in Stade Marcel Tribut.

Aanvullende informatie

DunkerqueDunkerque

Top scorers

E. Prutsev
E. PrutsevMiddenvelder
2Goals
Marco Decherf
Marco DecherfMiddenvelder
1Goals
V. Mayela
V. MayelaVerdediger
1Goals

Assists

E. Prutsev
E. PrutsevMiddenvelder
1Assists
Marco Decherf
Marco DecherfMiddenvelder
1Assists
A. Daho
A. DahoMiddenvelder
1Assists
T. Robinet
T. RobinetAanvaller
1Assists

Kaarten

Marco Decherf
Marco DecherfMiddenvelder
10
E. Mayilla
E. MayillaAanvaller
10
GuingampGuingamp

Top scorers

A. Demouchy
A. DemouchyVerdediger
1Goals

Assists

A. Hemia
A. HemiaAanvaller
1Assists

Kaarten

A. Demouchy
A. DemouchyVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Dunkerque
DWLLW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren60%
Schone sheets0%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

17 oktWbij Nantes3-2
9 oktLvs Annecy0-1
18 sepLbij PAU0-2
12 sepWvs Saint-Étienne2-1
4 sepDvs Clermont Foot1-1
Guingamp
DWLLL
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

16 oktLvs PAU1-2
9 oktLbij Nancy0-1
19 sepLvs Red Star FC 931-3
12 sepWvs Annecy2-1
5 sepDbij Reims2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden11
Gemiddeld Goals1.82
Beide Scoren45%
Meer dan 2.5 Goals36%
Meer dan 1.5 Goals45%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Dunkerque100.91 per spel
Guingamp100.91 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Dunkerque5 (45%)
Guingamp3 (27%)
6 feb 2026Ligue 2Dunkerque0-0Guingamp
23 sep 2025Ligue 2Guingamp2-1Dunkerque
14 mei 2025Ligue 2Dunkerque1-0Guingamp
7 apr 2025Ligue 2Dunkerque3-1Guingamp
4 jan 2025Ligue 2Guingamp1-1Dunkerque
13 apr 2024Ligue 2Dunkerque0-1Guingamp
12 aug 2023Ligue 2Guingamp0-1Dunkerque
7 mei 2022Ligue 2Dunkerque1-3Guingamp
21 dec 2021Ligue 2Guingamp2-1Dunkerque
5 feb 2021Ligue 2Guingamp0-0Dunkerque
3 okt 2020Ligue 2Dunkerque1-0Guingamp

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.