NetherlandsNederland
EredivisieEredivisie
Ronde 8

Fortuna Sittard vs FC Twente Voorspelling en Wedtips

Fortuna Sittard Stadion, Sittard

Onze voorspellingen: FC Twente — Win (67%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Asian handicap
FC Twente -0.5
@ 1.12
89%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?
Sportbonus 200%WK 2026-bonus
Ontvang
+100% eerste stortingBijpassende stortingsbonus
Ontvang

Wedtips

14%
19%
67%
Fortuna SittardGelijkspelFC Twente
Resultaat
FC Twente
@ 1.32
67%
Beide scoren
Ja
@ 1.50
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
@ 1.10
43%
Asian handicap
H. Uit -0.5
@ 1.12
89%
Eerste Helft
FC Twente
@ 1.75
50%
HT/FT
Uit/Uit
@ 1.87
53.5%
Exacte score
1:2
@ 8.30
12.0%

Aanvullende markten

Doelpuntenmaker op elk moment
Wout Weghorst
54.6%@ 1.83
Lucas Vennegoor of Hesselink
51.3%@ 1.95
Marko Pjaca
44.4%@ 2.25
Kristian Hlynsson
44.4%@ 2.25
Naci Unuvar
44.4%@ 2.25
Filip Thorvaldsen
44.4%@ 2.25
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Fortuna Sittard3
1Gelijkspelen
9FC Twente
3.08Gem. Goals
54%Beide Scoren
77%Plus 2.5
21 mrt 2026Fortuna Sittard1-2FC Twente
26 sep 2025FC Twente3-2Fortuna Sittard
5 apr 2025FC Twente1-1Fortuna Sittard
23 nov 2024Fortuna Sittard1-2FC Twente
6 apr 2024FC Twente2-0Fortuna Sittard
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet6.985.121.42
Bet3655.005.001.17
Marathonbet6.754.951.38

Veelgestelde Vragen

Wie wint Fortuna Sittard vs FC Twente?
Ons model voorspelt FC Twente met 67% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Fortuna Sittard vs FC Twente?
We verwachten Over 2.5 goals (70% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Fortuna Sittard vs FC Twente?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Fortuna Sittard vs FC Twente?
Onze dubbele kans is X2 met 43% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de beste gok voor Fortuna Sittard vs FC Twente?
Onze topaanbeveling is Over 2.5 met 70% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt Fortuna Sittard vs FC Twente gespeeld?
Fortuna Sittard vs FC Twente wordt gespeeld op 10 okt 2026 in Fortuna Sittard Stadion.

Aanvullende informatie

Fortuna SittardFortuna Sittard

Top scorers

P. Brittijn
P. BrittijnMiddenvelder
1Goals
L. Zeefuik
L. ZeefuikAanvaller
1Goals
O. Romeny
O. RomenyAanvaller
1Goals
É. Michut
É. MichutMiddenvelder
1Goals
Shiloh Kiesar ’t Zand
Shiloh Kiesar ’t ZandMiddenvelder
1Goals

Assists

J. Dahlhaus
J. DahlhausVerdediger
1Assists
M. Ihattaren
M. IhattarenMiddenvelder
1Assists

Kaarten

L. Zeefuik
L. ZeefuikAanvaller
10
FC TwenteFC Twente

Top scorers

D. Rots
D. RotsMiddenvelder
1Goals
D. Weidmann
D. WeidmannMiddenvelder
1Goals

Assists

R. Zerrouki
R. ZerroukiMiddenvelder
1Assists
S. Ørjasæter
S. ØrjasæterMiddenvelder
1Assists

Kaarten

D. Rots
D. RotsMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Fortuna Sittard
LWWLW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

19 sepWbij Willem II1-0
12 sepLvs Ajax1-5
6 sepWbij ADO Den Haag3-2
28 augWbij Groningen3-2
22 augLvs AZ Alkmaar0-2
FC Twente
WDWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals2.4
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

20 sepWvs PSV Eindhoven3-2
12 sepWvs ADO Den Haag2-0
9 sepWvs Telstar1-0
6 sepDbij Groningen2-2
30 augWbij SC Cambuur4-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden13
Gemiddeld Goals3.08
Beide Scoren54%
Meer dan 2.5 Goals77%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Fortuna Sittard141.08 per spel
FC Twente262 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Fortuna Sittard1 (8%)
FC Twente5 (38%)
21 mrt 2026EredivisieFortuna Sittard1-2FC Twente
26 sep 2025EredivisieFC Twente3-2Fortuna Sittard
5 apr 2025EredivisieFC Twente1-1Fortuna Sittard
23 nov 2024EredivisieFortuna Sittard1-2FC Twente
6 apr 2024EredivisieFC Twente2-0Fortuna Sittard
8 okt 2023EredivisieFortuna Sittard0-3FC Twente
11 mrt 2023EredivisieFortuna Sittard0-3FC Twente
14 aug 2022EredivisieFC Twente3-0Fortuna Sittard
7 mei 2022EredivisieFC Twente1-2Fortuna Sittard
14 aug 2021EredivisieFortuna Sittard2-1FC Twente
1 mei 2021EredivisieFortuna Sittard3-0FC Twente
12 sep 2020EredivisieFC Twente2-0Fortuna Sittard
15 sep 2019EredivisieFortuna Sittard2-3FC Twente

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.