ArgentinaArgentinië
Primera NacionalPrimera Nacional
Ronde 24

Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago Voorspelling en Wedtips

Estadio El Gigante del Norte, Salta
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 0
FT

Wedtips

52%
28%
20%
Gimnasia y TiroGelijkspelNueva Chicago
Resultaat
Gimnasia y Tiro
52%
Totaal doelpunten
Under 2.5
67%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
40%
Asian handicap
H. Thuis -0.75
@ 2.03
49%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Gimnasia y Tiro2
0Gelijkspelen
2Nueva Chicago
2.5Gem. Goals
25%Beide Scoren
25%Plus 2.5
9 aug 2026Gimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago
23 mrt 2026Nueva Chicago3-1Gimnasia y Tiro
22 sep 2024Nueva Chicago2-0Gimnasia y Tiro
5 mei 2024Gimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Ons model voorspelt Gimnasia y Tiro met 52% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Onze dubbele kans is 1X met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de Asian Handicap-voorspelling voor Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Onze Asian Handicap-keuze is Gimnasia y Tiro -0.75 met 49% vertrouwen.
Hoeveel goals in Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
We verwachten Under 2.5 goals (67% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago gespeeld?
Gimnasia y Tiro vs Nueva Chicago wordt gespeeld op 9 aug 2026 in Estadio El Gigante del Norte.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Tristán SuárezTristán Suárez35161543416+1863
2AtlantaAtlanta35194124234+861
3TemperleyTemperley35161274129+1260
4Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy35161095244+858
5MidlandMidland35159114329+1454
6Gimnasia y TiroGimnasia y Tiro351410113734+352
7Deportivo MaipuDeportivo Maipu35149124334+951
8ColegialesColegiales35149123632+451
9San Martín SJSan Martín SJ351212113735+248
10San Martín TucumánSan Martín Tucumán351113113937+246
11Atlético de RafaelaAtlético de Rafaela351210132935-646
12AgricultuurbedrijfAgricultuurbedrijf351110142938-943
13QuilmesQuilmes35119153230+242
14AlmagroAlmagro35119153242-1042
15Chacarita JuniorsChacarita Juniors35116182735-839
16PatronatoPatronato35716122935-637
17Nueva ChicagoNueva Chicago35910162534-937
18Club Atlético GüemesClub Atlético Güemes3568212660-3426

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Gimnasia y Tiro
WLDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

25 oktLbij Midland0-3
17 oktWvs Atlanta3-1
11 oktDbij Gimnasia Jujuy2-2
4 oktLbij San Martín Tucumán0-1
27 sepWvs Atlético de Rafaela1-0
Nueva Chicago
WLLLD
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd1.5
Gem. Goals0.5
Gem. Conceded1
Beide Scoren30%
Schone sheets20%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

26 oktDvs San Martín SJ1-1
18 oktLvs Gimnasia Jujuy0-1
11 oktLbij Temperley1-2
5 oktLvs Deportivo Maipu0-1
27 sepWbij Almagro1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren25%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Gimnasia y Tiro51.25 per spel
Nueva Chicago51.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Gimnasia y Tiro2 (50%)
Nueva Chicago1 (25%)
9 aug 2026Primera NacionalGimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago
23 mrt 2026Primera NacionalNueva Chicago3-1Gimnasia y Tiro
22 sep 2024Primera NacionalNueva Chicago2-0Gimnasia y Tiro
5 mei 2024Primera NacionalGimnasia y Tiro2-0Nueva Chicago

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.