SpainSpanje
Primera RFEF - Groep 2Primera RFEF - Groep 2
Ronde 2

Gimnàstic vs Real Madrid II Voorspelling en Wedtips

Nou Estadi de Tarragona, Tarragona

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

35%
35%
30%
GimnàsticGelijkspelReal Madrid II
Resultaat
Gimnàstic
35%
Totaal doelpunten
Over 2.5
52%
Beide scoren
Ja
59%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Gimnàstic1
0Gelijkspelen
1Real Madrid II
2Gem. Goals
50%Beide Scoren
50%Plus 2.5
6 feb 2022Gimnàstic1-0Real Madrid II
19 sep 2021Real Madrid II2-1Gimnàstic
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Gimnàstic vs Real Madrid II: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Gimnàstic met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Gimnàstic vs Real Madrid II?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Gimnàstic vs Real Madrid II?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Gimnàstic vs Real Madrid II?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Gimnàstic vs Real Madrid II gespeeld?
Gimnàstic vs Real Madrid II wordt gespeeld op 13 nov 2026 in Nou Estadi de Tarragona.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Villarreal IIVillarreal II96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena9432149+515
8GimnàsticGimnàstic94231514+114
9AlgecirasAlgeciras94141313013
10HérculesHércules9414811-313
11Sant AndreuSant Andreu103341212012
12HuescaHuesca92611111012
13Real Madrid IIReal Madrid II93331111012
14Atlético Madrid IIAtlético Madrid II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Gimnàstic
LLDWW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Hércules4-2
18 oktWvs Atlético Madrid II2-1
10 oktDbij Juventud Torremolinos2-2
4 oktLbij Real Murcia0-2
26 sepLvs Sant Andreu1-2
Real Madrid II
WDWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

31 oktWvs FC Cartagena2-0
25 oktLbij Algeciras0-2
18 oktWvs Antequera3-2
9 oktDbij Ibiza1-1
2 oktWvs Atlético Madrid II3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Gimnàstic21 per spel
Real Madrid II21 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Gimnàstic1 (50%)
Real Madrid II0 (0%)
6 feb 2022Primera RFEF - Groep 2Gimnàstic1-0Real Madrid II
19 sep 2021Primera RFEF - Groep 2Real Madrid II2-1Gimnàstic

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.