Wereld
UEFA Champions LeagueUEFA Champions League
Ronde 2

Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík Voorspelling en Wedtips

Haladás Sportkomplexum, Szombathely
Correct
Onze keuze
Resultaat
Hapoel Beer Sheva
2 : 0
FT
Sportbonus 200%WK 2026-bonus
Ontvang
+100% eerste stortingBijpassende stortingsbonus
Ontvang

Wedtips

58%
22%
20%
Hapoel Beer ShevaGelijkspelVikingur Reykjavík
Resultaat
Hapoel Beer Sheva
58%
Totaal doelpunten
Over 2.5
58%
Beide scoren
Ja
56%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
40%
Asian handicap
H. Thuis -1.00
@ 2.00
50%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Oprichter & hoofdanalist
60.3% 30+ jaren
9 min lezen

Wanneer Hapoel Beer Sheva en Vikingur Reykjavík woensdag 29 juli 2026 om 19:30 uur CEST de wei betreden in de Toto Turner Stadion in Szombathely, spreken de 1X2-odds een duidelijke taal. De Israelische formatie wordt bij Bet365 verhandeld tegen 1.62, terwijl de IJslandse bezoekers terug te vinden zi...

Lees volledige analyse

Belangrijke Statistieken

Hapoel Beer Sheva1
0Gelijkspelen
1Vikingur Reykjavík
2.5Gem. Goals
50%Beide Scoren
50%Plus 2.5
29 jul 2026Hapoel Beer Sheva2-0Vikingur Reykjavík
21 jul 2026Vikingur Reykjavík2-1Hapoel Beer Sheva
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Volledige analyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov
Oprichter & hoofdanalist
60.3% Winratio «Onze Tip»
30+ Jaar Ervaring
16.2k Voorspellingen Gevolgd
Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík — voorspelling en vooruitblik wedstrijd
Hapoel Beer Sheva
WWWWW
Recente vormvs
Vikingur Reykjavík
LLWLL

Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík: 1X2-analyse en vooruitzichten tweede kwalificatieronde CL

Wanneer Hapoel Beer Sheva en Vikingur Reykjavík woensdag 29 juli 2026 om 19:30 uur CEST de wei betreden in de Toto Turner Stadion in Szombathely, spreken de 1X2-odds een duidelijke taal. De Israelische formatie wordt bij Bet365 verhandeld tegen 1.62, terwijl de IJslandse bezoekers terug te vinden zijn bij 5.00 en een gelijkspel een quotering van 4 draagt. Die marges weerspiegelen de hiërarchie in dit tweede kwalificatieronde-duel, maar kwalificatieduels staan erom bekend dat ze arbitraire verhoudingen vaak herzien.

Opmerkelijk is dat beide clubs met exact acht rustdagen aan deze ontmoeting beginnen. In de voorbije tien dagen stond slechts één officiële wedstrijd op het programma, wat betekent dat er op het vlak van conditie of opgebouwde speelritme geen wezenlijk verschil valt aan te wijzen tussen de_selectie uit Beer Sheva en die uit Reykjavík. Die statistische gelijkheid voedt de suggestie dat tactische superioriteit en mentale weerbaarheid in deze dubbele ontmoeting doorslaggevend kunnen zijn, temeer daar de spanning van een tweeluik altijd andere dynamieken creëert dan een reguliere competitiewedstrijd.

De neutrale locatie in Hongarije voegt een extra laag van onvoorspelbaarheid toe aan deze confrontatie. Geen van beide teams kan rekenen op het comfort van een thuisvoordeel, wat de Drukquote bij Bookmaker Bet365 des te belangrijker maakt als ijkpunt voor inschattingen. Voor iedereen die overweegt een gokje te wagen op de 1X2-markt of aanverwante markten, vormt de huidige prijszetting het startpunt voor verdere analyse.

Vikingur Reykjavík won eerdere confrontatie met Hapoel Beer Sheva

In de Europa League kwalificatiewedstrijd van juli 2026 troffen Vikingur Reykjavík en Hapoel Beer Sheva elkaar voor het eerst in een officiële wedstrijd. De IJslandse formatie bleek destijds sterker en pakte de overwinning met 2-1. Dit resultaat geeft Vikingur Reykjavík een unieke voorsprong in het onderlinge resultatenoverzicht, aangezien Hapoel Beer Sheva nog nooit wist te winnen van de opponent uit Reykjavík. Er hebben ook nog geen gelijke spelingen plaatsgevonden tussen beide ploegen, wat betekent dat iedere ontmoeting tot nu toe in een beslissing eindigde.

Het gemiddelde aantal goals in de enige gespeelde ontmoeting bedraagt drie, wat aangeeft dat de wedstrijden tussen deze ploegen doorgaans doelpuntrijk verlopen. De BTTS-statistiek van honderd procent onderstreept dat beide teams erin slaagden om tot scoren te komen in dat duel. Dit patroon is van belang voor gokkers die overwegen om in te zetten op BTTS of vergelijkbare markten bij de terugwedstrijd.

Gezien het beperkte head-to-head bestand met slechts één ontmoeting, vormt deze statistiek slechts een beperkte basis voor voorspellingen. Niettemin toont de historie aan dat Vikingur Reykjavík het vizier scherp heeft gericht op deze tegenstander. De anier waarop Hapoel Beer Sheva erin slaagde om tot scoren te komen, suggereert dat de Israëliërs ook in de return-wedstrijd gevaarlijk kunnen zijn, mogelijk als outsider in de 1X2-markt of met een inzet op BTTS.

Hoe twee ploegen in tegengestelde vorm arrivezen bij deze CL-kwalificatieretour

De cijfers liegen er niet om: Vikingur Reykjavík komt in uitstekende doen naar Hongarije, terwijl Hapoel Beer Sheva duidelijk worstelt met consistentie. De IJslandse kampioen toont een indrukwekkende reeks van vier ongeslagen wedstrijden, met daarin overwinningen tegen onder meer KR Reykjavík, ÍR Reykjavík en Győri ETO FC. De 2-1 thuiszege op Hapoel Beer Sheva in de heenwedstrijd was het meest recente bewijs van hun huidige potentie, en die uitschakeling heeft het momentum van de Israëli's flink verstoord. De verdediging van Vikingur staat solide: maar liefst 50% clean sheets in de laatste tien duels, met gemiddeld slechts één tegendoelpunt per wedstrijd. Hun aanvalsplay is gedisciplineerd maar effectief, goed voor gemiddeld 1.4 treffers per duel.

Hapoel Beer Sheva verkeert in een zorgwekkende vormdip. De ploeg won slechts twee van de laatste vijf competitiewedstrijden, en het verlies van 1-2 uit bij Vikingur Reykjavík — gevolgd door eenronde 2-5 thuisnederlaag tegen Maccabi Haifa — heeft het vertrouwen geen goed gedaan. Wel wist de club recentelijk Maccabi Tel Aviv met 4-2 te verslaan en uit bij Hapoel Tel Aviv met 2-0 te winnen, wat aangeeft dat er individuele kwaliteit aanwezig blijft. Het probleem zit hem in de stabiliteit: Hapoel krijgt gemiddeld 1.5 tegendoelpunten per wedstrijd en houdt in slechts 30% van de gevallen de nullen in stand. De BTTS-percentage van 60% onderstreept hoe gevoelig de defensie is voor doorbrekingen.

De statistische vergelijking vertelt een gedifferentieerd verhaal. Waar Hapoel Beer Sheva in aanvalskracht gemiddeld 1.9 doelpunten per duel produceert — hoger dan Vikingur's 1.4 — is het verdedigende gat opvallend. De 100% defensiefeductie voor Vikingur tegen 0% voor de Israëli's weerspiegelt de kloof in vorm. Opvallend is dat Vikingur in de uitduel tegen Győri ETO FC een 2-2 gelijkspel haalde, wat suggereert dat de ploeg buiten eigen land moeite kan hebben om dominant te zijn. Hapoel daarentegen toonde veerkracht door uit bij Beitar Jeruzalem een 1-1 gelijkspel te pakken, maar thuis echt gevaarlijk worden.

De kaarten liggen delicaat voor de terugwedstrijd in Szombathely. Vikingur Reykjavík heeft met de 2-1 voorsprong uit de heenwedstrijd een buffer, maar de uitdoelstandregel maakt dat een gelijkspel met meer dan één doelpunt verschil hen zou uitschakelen. Hapoel moet minimaal twee keer scoren om door te gaan, wat de Druk flink opvoert om forward te spelen — precies waar hun kwetsbaarheid in de verdediging bloot komt te liggen. De vormbarometer wijst duidelijk richting de IJslanders, maar de aanvalsstatistieken van Hapoel geven de thuisploeg nog een kleine kans om het tij te keren.

Tactische Analyse: Formats en Speelstijlen in de Returnwedstrijd

Vikingur Reykjavík betreedt deze confrontatie met een herkenbare 4-3-3-formatie die garant staat voor breedte in de aanval en een solide blok in het middenveld. De IJslandse ploeg heeft in de voorbereiding laten ziencomfortabel te zijn met het vastleggen van balbezit en via de flanken gevaar te creëren. Met drie goals in de laatste officiële wedstrijd beschikt de formatie over voldoende scorend vermogen, al tonen de twee tegendoelpunten aan dat de defensieve lijn niet onkwetsbaar is. De middenveldse driehoek biedt controle over het ritme van het spel, maar kan kwetsbaar worden wanneer tegenstanders met snelle omschakelingen opereren.

Voor Hapoel Beer Sheva is de formatie vooralsnog niet definitief vastgesteld, wat de tactische voorbereiding lastiger leesbaar maakt voor de opponent. DeIsraëlische club zal moeten profiteren van het thuisvoordeel in Hongarije en de druk hoog willen leggen om Vikingur weinig tijd te geven bij het opbouwen vanuit de achterhoede. Gezien de statistieken van beide ploegen — Hapoel met nul goals voor en zonder clean sheets, Vikingur met drie goals en éénclean sheet — lijkt de IJslandse formatie stabieler. De odds bij Bet365 reflecteren dit beeld: Hapoel staat op 1.62, een gelijkspel op 4 en Vikingur als underdog op 5 voor de 1X2-markt.

De sleutelfactor in deze ontmoeting ligt in het middenveld, waar Vikingurs 4-3-3 zal proberen de opbouw van Hapoel te verstoren. Als de bezoekers hun tempo kunnen opleggen en de flanken effectief benutten, kunnen zij het thuisvoordeel van Hapoel tenietdoen. Hapoel zal daarentegen moeten vertrouwen op een compacte organisatie en efficiëntie voorin om kansen te creëren. Beide teams hebben acht dagen rust gehad, dusconditionering speelt geen rol — de tactische aanpassingen en het vermogen om de tegenstander te counteren worden bepalend voor de uitslag.

Strategische analyse: Hapoel Beer Sheva tegen Vikingur Reykjavík – quoteringen en voorspellingen

De openingsquoteringen voor dit 2nd Qualifying Round-duel in de UEFA Champions League plaatsen Hapoel Beer Sheva duidelijk in de rol van favoriet. De thuisquotering van 1.57 impliceert een geïmpliceerde waarschijnlijkheid van 57,5 procent voor een overwinning van de Israeliërs, terwijl een zege van Vikingur Reykjavík wordt gewaardeerd tegen quotering 4.8, goed voor slechts 18,8 procent. Het gelijkspel, met een quotering van 3.8 en 23,7 procent implied probability, fungeert als de neutrale buffer tussen beide uitslagen. Voor spelers die de beste prijs zoeken: de thuisoverwinning staat het scherpst genoteerd bij Bet365 met 1.62, het gelijkspel bij Dafabet met 4.2, en de uitzege bij 10Bet met 5.5. Deze verschillen tussen bookmakers onderstrepen het belang van prijsvergelijking voordat men een weddenschap plaatst.

Onze 1X2-voorspelling wijst op een thuisoverwinning met 60 procent betrouwbaarheid. Het prijsverschil tussen de laagste en hoogste thuisquotering bedraagt 0.05 eenheden, wat suggereert dat de markt redelijk uniform is in haar beoordeling van dit duel. De margin die bookmakers hanteren is zichtbaar in de asymmetrie tussen de geïmpliceerde waarschijnlijkheden en 100 procent, wat de sportsbook-marge vertegenwoordigt. Hapoel Beer Sheva beschikt over thuisvoordeel ondanks de neutrale locatie in Szombathely, terwijl Vikingur Reykjavík als underdog duidelijk minder wordt ingeschat door de markt.

De verwachting dat meer dan 2.5 goals vallen draagt een betrouwbaarheid van 55 procent. Gecombineerd met BTTS-ja (54 procent confidence) ontstaat een beeld van een open duel waarin beide partijen waarschijnlijk tot scoren komen, maar waarin de thuisploeg het meeste gevaar creëert. De DC-piek van 1X (41 procent betrouwbaarheid) fungeert als afloopzekering voor spelers die de risico's van een straight 1X2-weddenschap willen verminderen. Deze combinatie van markten weerspiegelt een gematigd optimistische visie op het scorend vermogen van Hapoel Beer Sheva, maar erkent tegelijkertijd dat Vikingur Reykjavík in staat moet zijn om de tegengoal te maken. De quotes van respectievelijk 3.8 en 4.2 voor het gelijkspel tonen aan dat dit resultaat binnen de mogelijkheden blijft, hoewel de bookmakers de Israeliërs als duidelijke favoriet beschouwen.

Additionele wedmarkten: AH, CS en hoeken

Wie verder wil kijken dan de standaard 1X2-markt, vindt bij de AH-lijn van Hapoel Beer Sheva -1.00 met odds van 1.90 een interessante optie. De 53% betrouwbaarheidsscore geeft redelijk vertrouwen dat de Israëli's met minimaal twee doelpunten verschil kunnen winnen, wat aansluit bij hun thuisvoordeel in Szombathely. De CS-markt wijst 2:1 uit als meest waarschijnlijke uitslag, met odds van 6.25 en 16% betrouwbaarheid. Hoewel deze Quotering aantrekkelijk oogt, blijft de lage confidence een signaal om de inzet beperkt te houden.

Bij de hoekenmarkt ziet het model onder 9.5 cornerkicks als beste optie, met odds van 1.80 en 50% confidence. Dit past bij eenwedstrijd waarin beide ploegen waarschijnlijk niet overenthousiast zullen aanvallen in de openingsfase, zeker gezien het belang van het resultaat in de returnwedstrijd. De onder 9.5-lijn biedt een relatief veilige uitgangspositie vergeleken met de CS-odds.

Conclusie: Beer Sheva kent weinig problemen in Hongaarse setting

De analyse wijst uit dat Hapoel Beer Sheva favoriet is voor deze ontmoeting, gesteund door een hogere waarschijnlijkheid op de 1X2-markt. De Israëli's beschikken over meer internationale ervaring en zullen proberen om het initiatel te nemen tegen een opponent die voornamelijk op eigen bodem actief is. De verwachte dynamiek van de wedstrijd suggereert dat beide ploegen kansen creëren, waardoor O/U 2.5 en BTTS aantrekkelijke opties worden voor wedders die waarde zoeken buiten de directe uitslag.

Onze hoogste overtuiging ligt bij de thuiszege voor Beer Sheva gecombineerd met minstens drie goals in de wedstrijd. De DC 1X biedt een conservatiever alternatief met lagere odds, terwijl BTTS ja inspeelt op het aanvallende potentieel van de IJslanders. De odds bij de bookmakers weerspiegelen het thuisvoordeel, maar er blijft ruimte voor waarde als Vikingur zijnNiveau weet te evenaren.

Onze keuzeHapoel Beer ShevaWedstrijdresultaat (1X2)@1.44 · 60%
Beste WaardeJaBeide teams scoren@1.73 · 54%
Onze voorspellingen: Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík — Hapoel Beer Sheva — Win (58%); Over 2.5; Beide scoren: Ja

Veelgestelde Vragen

Wie wint Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík?
Ons model voorspelt Hapoel Beer Sheva met 58% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík?
Onze dubbele kans is 1X met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de Asian Handicap-voorspelling voor Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík?
Onze Asian Handicap-keuze is Hapoel Beer Sheva -1.00 met 50% vertrouwen.
Hoeveel goals in Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík?
We verwachten Over 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík?
Beide teams scoren: Ja (56% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík gespeeld?
Hapoel Beer Sheva vs Vikingur Reykjavík wordt gespeeld op 29 jul 2026 in Haladás Sportkomplexum.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1AEK Athene FCAEK Athene FC00000000
2ArsenalArsenal00000000
3Aston VillaAston Villa00000000
4Atlético MadridAtlético Madrid00000000
5Borussia DortmundBorussia Dortmund00000000
6BarcelonaBarcelona00000000
7Bayern MünchenBayern München00000000
8Bodø/GlimtBodø/Glimt00000000
9Club Brugge KVClub Brugge KV00000000
10ComoComo00000000
11FenerbahçeFenerbahçe00000000
12FeyenoordFeyenoord00000000
13GalatasarayGalatasaray00000000
14InternazionaleInternazionale00000000
15LASK LinzLASK Linz00000000
16RB LeipzigRB Leipzig00000000
17LensLens00000000
18LilleLille00000000
19LiverpoolLiverpool00000000
20Manchester CityManchester City00000000
21Manchester UnitedManchester United00000000
22NapoliNapoli00000000
23Paris Saint-GermainParis Saint-Germain00000000
24FC PortoFC Porto00000000
25PSV EindhovenPSV Eindhoven00000000
26Real BetisReal Betis00000000
27Real MadridReal Madrid00000000
28AS RomaAS Roma00000000
29Slovan BratislavaSlovan Bratislava00000000
30Sabah FASabah FA00000000
31Shakhtar DonetskShakhtar Donetsk00000000
32Slavia PraagSlavia Praag00000000
33Sporting CPSporting CP00000000
34VfB StuttgartVfB Stuttgart00000000
35VikingViking00000000
36VillarrealVillarreal00000000

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Hapoel Beer Sheva
WWWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

29 augWbij Hapoel Ramat Gan2-1
19 augWvs Sabah FA2-1
11 augWbij FK Crvena Zvezda2-0
4 augWvs FK Crvena Zvezda1-0
29 julWvs Vikingur Reykjavík2-0
Vikingur Reykjavík
LLWLL
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

27 augLbij Borac Banja Luka1-3
20 augLvs Borac Banja Luka1-3
13 augWvs FC Thun3-2
6 augLbij FC Thun0-3
29 julLbij Hapoel Beer Sheva0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Hapoel Beer Sheva31.5 per spel
Vikingur Reykjavík21 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Hapoel Beer Sheva1 (50%)
Vikingur Reykjavík0 (0%)
29 jul 2026UEFA Champions LeagueHapoel Beer Sheva2-0Vikingur Reykjavík
21 jul 2026UEFA Champions LeagueVikingur Reykjavík2-1Hapoel Beer Sheva

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.