BelgiumBelgië
Pro LeaguePro Liga
Ronde 11

Westerlo vs Charleroi Voorspelling en Wedtips

Het Kuipje, Westerlo

Onze voorspellingen: Charleroi — Win (42%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Asian handicap
Charleroi -0.25
@ 1.48
68%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

33%
26%
42%
WesterloGelijkspelCharleroi
Resultaat
Charleroi
@ 2.02
43%
Totaal doelpunten
Over 2.5
@ 1.56
60%
Dubbele kans
Thuis/Uit
@ 1.26
37%
Asian handicap
H. Uit -0.25
@ 1.48
68%
Eerste Helft
Gelijkspel
@ 2.27
38%
HT/FT
Gelijkspel/Uit
@ 5.70
17.5%
Exacte score
1:2
@ 7.00
14.3%

Aanvullende markten

Totaal hoekschoppen
Over 9.5
@ 1.70
54.4%
Totaal kaarten
Over 3.5
@ 1.67
55.7%
Doelpuntenmaker op elk moment
Ahmed Mulumba
38.2%@ 2.62
Aurelien Scheidler
38.2%@ 2.62
Isa Sakamoto
38.2%@ 2.62
Emmanuel Tsimba
36.4%@ 2.75
Norman Bassette
34.7%@ 2.88
David Amegnaglo
34.7%@ 2.88
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Oprichter & hoofdanalist
60.3% 30+ jaren
15 min lezen

Op zaterdag 7 november 2026 staat het voetbalschema van de Belgische Pro League in het teken van een cruciale confrontatie. Westerlo ontvangt Racing Charleroi op Het Kuipje, waar de verwachtingen hooggespannen zijn voor de wedstrijd die om 16:00 uur (CET) van start gaat. Het is matchday 11 en beide ...

Lees volledige analyse

Belangrijke Statistieken

Westerlo5
3Gelijkspelen
12Charleroi
2.8Gem. Goals
50%Beide Scoren
50%Plus 2.5
16 mei 2026Charleroi0-1Westerlo
5 apr 2026Westerlo2-0Charleroi
22 feb 2026Westerlo2-1Charleroi
8 nov 2025Charleroi2-0Westerlo
9 mei 2025Charleroi4-3Westerlo
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet2.923.722.30
Bet3652.103.601.67
Betano2.123.601.67

Volledige analyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Oprichter & hoofdanalist
60.3% Winratio «Onze Tip»
30+ Jaar Ervaring
16.2k Voorspellingen Gevolgd
Westerlo vs Charleroi — voorspelling en vooruitblik wedstrijd
Westerlo
WWWDL
Recente vormvs
Charleroi
WWWLW

Westerlo tegen Charleroi: De strijd om de top in de Pro League

Op zaterdag 7 november 2026 staat het voetbalschema van de Belgische Pro League in het teken van een cruciale confrontatie. Westerlo ontvangt Racing Charleroi op Het Kuipje, waar de verwachtingen hooggespannen zijn voor de wedstrijd die om 16:00 uur (CET) van start gaat. Het is matchday 11 en beide clubs hebben al tien duels achter de rug, maar de stand op de ranglijst maakt duidelijk dat er een wereld van verschil is in de huidige prestaties. Westerlo ligt met veertien punten op de achtste plaats, terwijl Charleroi met vierentwintig punten op de vierde positie staat en sterk gemotiveerd is om zich te plaatsen voor de Conference League-kwalificatie. Deze motivatieverschillen vormen de kern van deze wedstrijd.

Een blik op de recente vorm bevestigt deze dynamiek. Charleroi toont zich consistent sterk met acht overwinningen en nul nederlagen in hun laatste twaalf gespeelde wedstrijden, ondanks twee gelijke spelen. De club speelt met een duidelijke ambitie en heeft een voorsprong opgebouwd die ze niet zomaar willen prijsgeven. Westerlo daarentegen wisselt af tussen overwinning en nederlaag, wat zorgt voor een zekere onvoorspelbaarheid in hun prestaties. Ondanks dat beide teams ongeveer evenveel rust hebben gehad tussen hun vorige optredens — zeven dagen voor Westerlo en zes dagen voor Charleroi — lijkt Charleroi mentaal beter voorbereid op deze belangrijke uitwedstrijd.

De bookmaker Bet365 geeft Charleroi als favoriet met odds van 2.20 voor een winst, terwijl Westeuro op 2.80 staat en een gelijkspel wordt geschat op 3.60. Deze cijfers weerspiegelen niet alleen de huidige vorm, maar ook het verschil in motivatie en tabelpositie. Voor fans die geïnteresseerd zijn in statistische analyses, blijft het interessant om te zien hoe Westerlo zich zal profileren tegen een sterke verdediging die nog geen enkel verlies heeft geleden. De sfeer in Het Kuipje zal waarschijnlijk gedreven zijn, aangezien Westerlo thuis veel punten wil pakken om zich verder naar voren te bewegen in het klassement.

Kernspelers en verwachte opstellingen: Westerlo vs. Charleroi

De wedstrijd tussen Westerlo en Charleroi wordt grotendeels bepaald door de individuele kwaliteiten van de aanvallers. Bij Westerlo zijn D. Ourega en N. Bassette de belangrijkste doelpuntenmakers dit seizoen, elk verantwoordelijk voor één goal. Ourega speelt een cruciale rol in het offensieve systeem van Westerlo, terwijl Bassette vaak als punt van uitval fungeert. Voor Charleroi ligt de zwaartepunt duidelijk bij K. Van Den Kerkhof, die met twee goals de beste scoristituelen heeft. A. Ousou en A. Boukamir ondersteunen hem elk met één goal, wat aangeeft dat Charleroi afhankelijk is van meerdere aanvallende opties om het net te vinden. De verwachte opstelling voor Westerlo is 4-3-3, met A. Jungdal onder de lat en een aanvallende driehoek bestaande uit D. Ourega, I. Sakamoto en N. Bassette.

Charleroi komt naar verwachting ook in een 4-3-3 formatie het veld op, met M. Koné als keepersleider en een aanval die wordt geleid door K. Van Den Kerkhof en F. Situmona Mbemba op de flanken. Het middenveld wordt gevormd door A. Bernier, Y. Khalifi en A. Boukamir, terwijl A. Scheidler en A. Bojang de ruimte proberen te creëren voor de spitsen. Deze projectie van de startopstellingen is gebaseerd op hun optredingen dit seizoen en kan nog wijzigen afhankelijk van de laatste trainingen en blessurestatussen voordat aftrap plaatsvindt.

Voor beide teams is het essentieel dat hun respectieve topscorers hun vorm behouden om kansen te verzilveren in dit duel tussen gelijke krachtige clubs.

Westerlo en Charleroi: De historische confrontatie

De geschiedenis tussen Westerlo en Charleroi wordt gekenmerkt door een duidelijke dominantie van de bezoekers op de lange termijn. In de laatste twintig onderlinge ontmoetingen haalde Charleroi met twaalf overwinningen de bovenkant van het scorebord, terwijl Westerlo slechts vijf keer wist te zegevieren. Drie keer eindigde de confrontatie in een gelijke stand. Dit resultaatenspectrum suggereert dat Charleroi historisch gezien de favoriete rol heeft gedragen in dit duel, hoewel de recente ontwikkelingen een interessante dynamiek tonen. De gemiddelde doelpuntenproductie per wedstrijd ligt op 2,8, wat wijst op een gemiddeld tot hoog aantal treffers. Bovendien komt in precies 50% van de onderlinge duels voor dat beide teams scoren, wat aangeeft dat deze confrontaties doorgaans open en doelgericht verlopen zonder veel defensieve slappe plekken.

Als we kijken naar de meest recente wedstrijden, zien we een duidelijke verschuiving in momentum ten gunste van Westerlo. In het seizoen 2025-2026 won Westerlo twee van de drie laatste onderlinge duels. Op 5 april 2026 versloeg Westerlo Charleroi met 2-0 op eigen veld, en twee weken later volgde er op 22 februari 2026 ook een overwinning met dezelfde uitslag (hoewel deze thuiswedstrijd was). De meest recente ontmoeting op 16 mei 2026 eindigde opnieuw in een overwinning voor Westerlo, dit keer met 1-0 uit bij Charleroi. Dit betekent dat Westerlo de laatste drie onderlinge wedstrijden heeft gewonnen, inclusief de meest recente. Echter, eerder in het seizoen, op 8 november 2025, won Charleroi thuis met 2-0 tegen Westerlo. Ook de wedstrijd van 9 mei 2025 werd door Charleroi gewonnen met een indrukwekkende score van 4-3 thuis.

Samenvattend lijkt het patroon dat Charleroi historisch sterker is geweest (12 zeges tegenover 5), maar dat Westerlo momenteel een sterke reeks van drie opeenvolgende overwinningen heeft neergezet tegen deze tegenstander. De gemiddelde doelpuntentrend blijft hoog (2,8 per wedstrijd), en de kans op BTTS is significant (50%). Voor wedders die vertrouwen op recente vorm zou dit kunnen wijzen op kansen voor Over/Under of BTTS-markten, gezien de consistente doelproductie in beide richtingen in het verleden en recentelijk.

Tactische vraag: Kan Charleroi de druk van Westerlo breken op bezoek in Het Kuipje?

De tactische dynamiek van deze wedstrijd wordt grotendeels bepaald door het verschil in motivatie en de huidige vorm van beide ploegen. Westerlo, momenteel achtste met veertien punten uit tien duels, zal naar verwachting een verdedigend ingestelde strategie hanteren om de thuisvoordelen van Het Kuipje te maximaliseren. Met een rustperiode van zeven dagen tussen hun laatste wedstrijd en deze ontmoeting hebben de West-Vlaamse spelers voldoende tijd gehad om fysiek te herstellen, wat essentieel is voor het uitvoeren van een intensieve pressingspel of het behouden van de compactheid in de middenveldlinie gedurende de volledige negentig minuten. De recente vorm, met vier overwinningen en twee gelekspartijen in hun laatste vijf competitiewedstrijden, suggereert dat Westerlo zich goed kan manifesteren in close games. Ze zullen waarschijnlijk proberen het spelbeeld van Charleroi te verstoren door agressief te drukken op de balbezittende ploeg, met als doel fouten af te dwingen in de achterhoede en snelle omschakelingen te creëren. Omdat er geen specifieke blessure- of schorsingsinfo bekend is die de basiself direct beïnvloedt, kunnen we ervan uitgaan dat de manager zal vertrouwen op zijn standaardformatie om consistentie te bewaren.

Aan de andere kant staat Charleroi vierde met vierentwintig punten en heeft een duidelijke motivatievoorsprong door de strijd om plaatsing voor de Conference League-kwalificatie. Hun recente vorm is indrukwekkend: acht overwinningen, nul gelijke spelen en slechts twee nederlagen in tien wedstrijden. Dit wijst op een ploeg die niet alleen technisch sterk is, maar ook mentaal veerkrachtig genoeg om wedstrijden dicht te trekken. Met zes dagen rust achter de rug zijn ze net zo fris als hun tegenstander, maar hun aanpak zal waarschijnlijk meer gericht zijn op balbezit en het creëren van kansen via gepasspelde combinaties. Charleroi zal proberen het middenveld te domineren om Westerlo buiten spel te zetten en zo ruimte te creëren voor hun aanvallers. De tactische uitdaging voor Charleroi ligt in het doorbreken van een mogelijk gesloten verdediging van Westerlo, waarbij geduld en precisie in het laatste derde deel veld cruciaal zullen zijn.

De 1X2-markt weerspiegelt dit onderscheid: Bet365 biedt odds aan van 2.80 voor een thuisoverwinning, 3.60 voor een gelijkspel en 2.20 voor een uitzege van Charleroi. Deze cijfers suggereren dat bookmakers Charleroi zien als de favoriet, mede door hun betere positie in de ranglijst en motivatie. Voor wedders die kijken naar BTTS, biedt deze confrontatie interessante mogelijkheden; als Westerlo succesvol is in het pressen en Charleroi fouten maakt onder druk, kan dit leiden tot doelpunten aan beide kanten. Echter, gezien Charleroi's sterke verdediging (slechts twee nederlagen), lijkt een overwinning voor de bezoekers of een knap gelijkspel meest waarschijnlijk. De tactische slagkracht zal liggen bij wie het beste kan schakelen tussen verdedigen en aanvallen zonder fouten te maken.

Vormgids en scoringspatronen: Westerlo vs Charleroi

De huidige vorm van beide ploegen toont een duidelijk contrast in consistentie en efficiëntie. Westerlo staat op de tiende speelronde van het seizoen op de achtste plaats met veertien punten uit vier overwinningen, twee gelijke spelen en vier nederlagen. Hun recente vormlijst, LDWWW, suggereert een ploeg die in de laatste wedstrijden aan momentum heeft gewonnen, maar die ook vatbaar is voor grote schommelingen in prestaties. De statistieken bevestigen dit beeld: Westerlo scoort gemiddeld 2,6 doelpunten per wedstrijd en laat gemiddeld 2 goals tegen. Dit hoge scoringspercentage wordt mede gedreven door hun recente resultaten. Zo kenden ze een spectaculaire 5-1 overwinning op Antwerpen en een 2-0 overwinning op St. Truiden, maar ook een verrassend 4-4 gelijkspel tegen SK Beveren en een ruime 1-4 nederlag bij Anderlecht. Met een BTTS-percentage van zestig procent en slechts dertig procent clean sheets is Westerlo een ploeg die vaak voor open spel zorgt, waarbij zowel scoren als conceded worden bevorderd.

Aan de andere kant presenteert Charleroi zich als de meer stabiele entiteit in dit duel. Met veertig punten uit acht overwinningen en nul gelijke spelen na tien wedstrijden, staat de club op de vierde plaats. Hun vormlijst WLWWW toont aan dat ze recentelijk zeer sterk zijn geweest, hoewel ze ook kwetsbaar kunnen zijn voor individuele tegenvallers, zoals de 0-3 nederlag bij Antwerpen of de 5-2 thuiswedstrijd tegen Raal La Louvière waar ze weliswaar wonnen maar twee goals lieten zien. Charleroi scoort gemiddeld 2,1 doelpunten per wedstrijd en laat gemiddeld 1,2 goals tegen. Hun verdediging is dus aanzienlijk sterker dan die van Westerlo, wat zich ook uit in hun statistieken: vijftig procent BTTS en veertig procent clean sheets. De recente overwinningen op Standard Luik (1-0), Cercle Brugge (3-2) en Zulte Waregem (1-0) tonen aan dat ze wedstrijden kunnen beslissen zonder zelf te hoeven concessioneren of door grote aantallen doelpunten te produceren.

De vergelijking van aanvallende kracht geeft Westerlo een lichte voorsprong met zesentwintig procent versus drieënnegentig procent voor Charleroi in sommige modellen, maar defensief staat Charleroi sterker met vijfenvijftig versus vijfendertig procent. Deze dynamiek suggereert dat Westerlo mogelijk meer risico's neemt in aanval, wat kan leiden tot meer kansen maar ook tot kwetsbaarheid achterwaarts. Charleroi daarentegen lijkt efficiënter te werk te gaan: minder doelpunten gemiddeld maar veel minder toegelaten goals. Dit maakt hen gevaarlijker in counter-aanvallen of tijdens set pieces, gezien hun vermogen om schone bladen te behouden terwijl ze toch scoren.

In deze wedstrijd verwachten we dat het middenveld cruciaal zal zijn voor het bepalen van de tempo's. Westerlo zal waarschijnlijk proberen het spel open te trekken om hun scoringskracht te benutten, terwijl Charleroi zich kan terugtrekken om hun verdediging te beschermen en snelle omschakelingen te gebruiken. De odds voor beide markten zullen waarschijnlijk reflecteren dat er doelpunten vallen gezien de hoge BTTS-percentages van beide ploegen (zestig versus vijftig procent). Echter, gezien de sterke verdediging van Charleroi is het mogelijk dat Westerlo moeite heeft om meerdere keren scoren als Charleroi zijn clean sheet strategie volgt. De recente vorm suggereert dat beide ploegen in staat zijn om punten te pakken tegen sterkere tegenstanders (zoals St. Truiden voor Westerlo en Standard Luik voor Charleroi), wat hen tot serieuze kanshebbers maakt in deze proleague wedstrijd.

Westerlo tegen Charleroi: kansen, value en de hoofdkeuze op 1X2

In de Belgische Pro League staat op zaterdag 7 november 2026 een interessante strijd op het programma wanneer Westerlo en Charleroi het tegen elkaar opnemen in Het Kuipje. Dit is de elfde speelronde, een cruciale fase waarin beide clubs punten willen verzamelen voor hun respectievelijke doelen in het klassement. Westerlo bevindt zich momenteel op de achtste plaats met veertien punten uit vier overwinningen, twee gelijke spelen en vier nederlagen. Charleroi daarentegen presenteert zich als de favoriet voor deze wedstrijd; de club staat op de vierde plek met een indrukwekkend saldo van acht overwinningen, nul gelijke spelen en slechts twee nederlagen. De dynamiek van deze wedstrijd wordt sterk bepaald door het verschil in vorm en consistentie tussen beide ploegen, waarbij Charleroi duidelijk meer vertrouwen uitstraalt na een sterke reeks resultaten.

Bij het analyseren van de 1X2-markt zien we dat Charleroi als favoriet wordt behandeld, met een aangegeven winstkans van 40,6% voor de uitoverwinning. De bookmakers bieden huidige prijzen aan van respectievelijk 2,80 voor Westerlo, 3,40 voor een gelijkspel en 2,25 voor Charleroi. Echter, voor de oplettende speler zijn er betere opties beschikbaar op verschillende platforms. Zo kun je Westerlo tegen betere odds van 2,96 vinden bij Pinnacle, terwijl het gelijkspel bij 1xBet te verkrijgen is tegen 3,72. De beste prijs voor de uitoverwinning van Charleroi is momenteel te vinden bij 1xBet met een waarde van 2,30. Deze verbeterde prijzen bieden een duidelijk voordeel ten opzichte van de standaardlijsten en verhogen de potentiële return on investment aanzienlijk wanneer je kiest voor de juiste bookmaker.

Onze voorspelling richt zich primair op BTTs, waarbij we verwachten dat beide teams zullen scoren. Met een zekerheidsmarge van 63% lijkt dit een solide keuze gezien het offensieve potentieel dat beide ploegen vertonen in hun recente optredens. Daarnaast voorspellen we meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd (O/U), met een betrouwbaarheid van 60%. Dit suggereert dat we niet te maken zullen krijgen met een gesloten tactisch duel waarin elke kans kostbaar is, maar eerder met een open wedstrijd waarin verdedigende fouten kunnen leiden tot scoringkansen. De combinatie van deze twee markten wijst naar een dynamische wedstrijd met actie aan beide kanten van het veld.

Voor wie wil spreiden wat betreft het eindresultaat (DC), adviseren we om te kiezen voor dubbele kans Home of Away (12). Deze optie heeft echter een lagere zekerheid van slechts 37%, wat aangeeft dat er meer risico aan verbonden is omdat je uitsluiting doet van het gelijkspel als mogelijk uitkomst. Gezien de sterke vorm van Charleroi en de thuisvoordelen die Westerlo kan benutten in Het Kuipje, blijft dit een haalbare strategie maar minder voorspelbaar dan onze andere keuzes. We verwachten dat Charleroi zal proberen zijn leidende positie te versterken door te winnen, maar Westerlo zal zeker niet zonder strijd blijven thuis staan.

Alternatieve wedmarkten en kansen voor Westerlo tegen Charleroi

Naast de standaardmarkten biedt dit duel in de Pro League interessante mogelijkheden op de Aziatische Handicap en het juiste resultaat. Voor de Aziatische Handicap is de keuze gevallen op Charleroi -0.25 met odds van 1.48. Deze selectie rust op een hoge mate van vertrouwen van zestig procent, wat aangeeft dat het model verwacht dat Charleroi de wedstrijd wint of dat de handicap netjes wordt gedekt door een minimale overwinning. Het team staat momenteel vierde in de stand met veertien punten voorsprong op Westerlo, wat hun status als favoriet onderstreept. De huidige vorm van Charleroi, met acht overwinningen uit twaalf wedstrijden, suggereert een consistente dominantie die rechtvaardigt dat ze zelfs met een kleine handicap beginnen. Voor liefhebbers van het juiste resultaat is 1:2 de meest waarschijnlijke uitkomst, aangeboden tegen odds van 8.50 met een confidencescore van twaalf procent. Dit hoge cijfer weerspiegelt het risico dat gepaard gaat met het voorspellen van een specifiek scoreverloop, maar het past bij de dynamiek waarbij Charleroi kansrijk lijkt te zijn, terwijl Westerlo thuis ook doelpunten kan maken.

Bij het bepalen van deze alternatieve wedopties kijken we verder dan alleen de einduitslag. De Aziatische Handicap markt wordt vaak gebruikt om het risico te spreiden bij verwachte close matches, en hier biedt -0.25 een balans tussen veiligheid en rendement. Hoewel Westerlo op eigen veld vaak gevaarlijk is, presteert Charleroi momenteel statistisch sterker in dit seizoen. De lage confidencescore bij het juiste resultaat (12%) toont aan dat hoewel 1:2 als meest waarschijnlijk wordt beschouwd, er veel variatie mogelijk is in hoe deze wedstrijd zich ontwikkelt. Het model hanteert deze cijfers strikt gebaseerd op de huidige data zonder extra aannames over spelers die niet expliciet in de bronnen staan vermeld.


Het is belangrijk om te benadrukken dat deze wedmarkten complementair zijn aan de hoofdlijnen zoals BTTS en Over / Under Goals. Waar BTTS waarschijnlijk hoog scoort vanwege de aanvallende insteek van beide teams, biedt Exacte score een meer gespecialiseerde invalshoek voor gokkers die specifiek op een exacte uitslag willen inzetten. De combinatie van een veilige Aziatische Handicap pick met een hoogrenderende Exacte score gok vormt een gebalanceerde strategie voor dit specifieke duel in matchday 11.

Definitief oordeel: Westerlo vs Charleroi

Deze wedstrijd tussen Westerlo en Charleroi belooit een spannend duel te worden in de Pro League. Westerlo, dat momenteel op de achtste plaats staat met veertien punten, zal thuis op Het Kuipje zeker niet zonder gevecht zijn. Charleroi daarentegen is de favoriet voor deze wedstrijd, gezien hun sterke positie op de vierde plek met tweeëntwintig punten uit negen wedstrijden. De voorspelling is dat Charleroi zal winnen, met een betrouwbaarheid van 42%. Dit betekent dat we verwachten dat Charleroi de overwinning zal vieren, maar het is belangrijk om te beseffen dat er altijd ruimte is voor verrassingen in het voetbal.

Bovendien wordt er verwacht dat er meer dan 2,5 doelpunten zullen vallen in deze wedstrijd, met een betrouwbaarheid van 60%. Dit suggereert dat beide teams actief zullen zijn en dat we mogelijk een open spel zullen zien. Ook BTTS (Beide Teams Scoren) is een goede optie met een betrouwbaarheid van 63%, wat betekent dat we verwachten dat zowel Westerlo als Charleroi zullen scoren. De dubbele kans (1X2) biedt ook mogelijkheden voor wedders die liever veilig spelen, met een betrouwbaarheid van 37%.

Onze keuzeJaBeide teams scoren@1.48 · 63%
Beste WaardeCharleroiWedstrijdresultaat (1X2)@2.06 · 42%
Onze voorspellingen: Westerlo vs Charleroi — Charleroi — Win (42%); Over 2.5; Beide scoren: Ja

Veelgestelde Vragen

Westerlo vs Charleroi: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Charleroi met 43% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wat is de beste gok voor Westerlo vs Charleroi?
Onze topaanbeveling is Ja met 63% vertrouwen.
Welke uitslag wordt voorspeld voor Westerlo vs Charleroi?
De meest waarschijnlijke juiste uitslag is 1:2 (14.3% impliciete kans).
Westerlo vs Charleroi: wat is onze Asian Handicap-tip?
Onze Asian Handicap-keuze is Charleroi -0.25 met 68% vertrouwen.
Wat is de Rusttijd-voorspelling voor Westerlo vs Charleroi?
Onze Rusttijd-keuze is Gelijkspel met 38% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt Westerlo vs Charleroi gespeeld?
Westerlo vs Charleroi wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Het Kuipje.

Aanvullende informatie

WesterloWesterlo

Top scorers

D. Ourega
D. OuregaMiddenvelder
1Goals
N. Bassette
N. BassetteAanvaller
1Goals

Assists

I. Sakamoto
I. SakamotoAanvaller
1Assists
C. Congreve
C. CongreveMiddenvelder
1Assists

Kaarten

C. Congreve
C. CongreveMiddenvelder
10
C. Sandra
C. SandraMiddenvelder
10
R. Laalaloui
R. LaalalouiMiddenvelder
10
D. Amegnaglo
D. AmegnagloAanvaller
10
CharleroiCharleroi

Top scorers

K. Van Den Kerkhof
K. Van Den KerkhofVerdediger
2Goals
A. Ousou
A. OusouVerdediger
1Goals
A. Boukamir
A. BoukamirMiddenvelder
1Goals
F. Situmona Mbemba
F. Situmona MbembaAanvaller
1Goals
P. Guiagon
P. GuiagonMiddenvelder
1Goals

Assists

P. Pflücke
P. PflückeMiddenvelder
1Assists
I. Cisse
I. CisseMiddenvelder
1Assists
A. Colassin
A. ColassinAanvaller
1Assists

Kaarten

A. Ousou
A. OusouVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Westerlo
WWWDL
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd4.6
Gem. Goals2.6
Gem. Conceded2
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

31 oktLbij Anderlecht1-4
24 oktDvs SK Beveren4-4
16 oktWvs Patro Eisden2-0
11 oktWvs Antwerpen5-1
20 sepWbij St. Truiden2-0
Charleroi
WWWLW
10Gespeeld
8Overwinningen
0Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.4
Winst %80%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

1 novWvs Raal La Louvière5-2
24 oktLbij Antwerpen0-3
11 oktWbij Standard Luik1-0
19 sepWvs Cercle Brugge3-2
13 sepWbij Zulte Waregem1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.8
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Westerlo231.15 per spel
Charleroi331.65 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Westerlo4 (20%)
Charleroi8 (40%)
16 mei 2026Pro LigaCharleroi0-1Westerlo
5 apr 2026Pro LigaWesterlo2-0Charleroi
22 feb 2026Pro LigaWesterlo2-1Charleroi
8 nov 2025Pro LigaCharleroi2-0Westerlo
9 mei 2025Pro LigaCharleroi4-3Westerlo
11 apr 2025Pro LigaWesterlo2-2Charleroi
22 feb 2025Pro LigaWesterlo1-3Charleroi
9 nov 2024Pro LigaCharleroi1-0Westerlo
1 mrt 2024Pro LigaWesterlo0-1Charleroi
25 nov 2023Pro LigaCharleroi3-2Westerlo
1 apr 2023Pro LigaWesterlo2-3Charleroi
17 sep 2022Pro LigaCharleroi2-3Westerlo
3 feb 2021Beker van BelgiëCharleroi1-0Westerlo
15 mei 2019Pro LigaWesterlo0-2Charleroi
14 apr 2019Pro LigaCharleroi2-0Westerlo
11 feb 2017Pro LigaCharleroi2-1Westerlo
22 okt 2016Pro LigaWesterlo0-0Charleroi
19 dec 2015Pro LigaWesterlo2-1Charleroi
22 aug 2015Pro LigaCharleroi0-0Westerlo
29 nov 2014Pro LigaWesterlo2-3Charleroi

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.