HondurasHonduras
Liga NacionalNationale Liga
Ronde 14

Lobos Upnfm vs CD Motagua Voorspelling en Wedtips

Estadio Emilio Williams Agasse, Choluteca

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
Lobos UpnfmGelijkspelCD Motagua
Resultaat
CD Motagua
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
56%
Beide scoren
Ja
59%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Lobos Upnfm3
5Gelijkspelen
12CD Motagua
3.5Gem. Goals
60%Beide Scoren
65%Plus 2.5
22 aug 2026CD Motagua4-1Lobos Upnfm
1 mei 2026Lobos Upnfm2-1CD Motagua
11 mrt 2026CD Motagua2-0Lobos Upnfm
28 nov 2025Lobos Upnfm0-0CD Motagua
14 sep 2025CD Motagua3-3Lobos Upnfm
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Lobos Upnfm vs CD Motagua: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt CD Motagua met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Lobos Upnfm vs CD Motagua?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Lobos Upnfm vs CD Motagua?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Lobos Upnfm vs CD Motagua?
We verwachten Under 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Lobos Upnfm vs CD Motagua gespeeld?
Lobos Upnfm vs CD Motagua wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Estadio Emilio Williams Agasse.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1CD OlimpiaCD Olimpia10721228+1423
2CD MarathonCD Marathon10631167+921
3Real EspañaReal España10631156+921
4CD MotaguaCD Motagua10613159+619
5OlanchoOlancho112721111013
6Estrella RojaEstrella Roja113441821-313
7Lobos UpnfmLobos Upnfm103341112-112
8GénesisGénesis10325119+211
9Atlético CholomaAtlético Choloma10316911-210
10Atletico IndependienteAtletico Independiente10244816-810
11Platense FCPlatense FC10226821-138
12JuticalpaJuticalpa102081023-136

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Lobos Upnfm
LWWDW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren30%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

18 oktWbij Atletico Independiente4-0
11 oktDvs CD Marathon0-0
18 sepWbij Platense FC2-0
13 sepWvs Atlético Choloma1-0
6 sepLbij Real España0-2
CD Motagua
DWLWW
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktWbij Platense FC2-0
10 oktWvs Atlético Choloma2-1
20 sepLbij Real España0-1
13 sepWvs Génesis1-0
5 sepDbij Atletico Independiente0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals3.5
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals65%
Meer dan 1.5 Goals90%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Lobos Upnfm221.1 per spel
CD Motagua482.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Lobos Upnfm2 (10%)
CD Motagua8 (40%)
22 aug 2026Nationale LigaCD Motagua4-1Lobos Upnfm
1 mei 2026Nationale LigaLobos Upnfm2-1CD Motagua
11 mrt 2026Nationale LigaCD Motagua2-0Lobos Upnfm
28 nov 2025Nationale LigaLobos Upnfm0-0CD Motagua
14 sep 2025Nationale LigaCD Motagua3-3Lobos Upnfm
8 apr 2025Nationale LigaLobos Upnfm2-1CD Motagua
7 feb 2025Nationale LigaCD Motagua5-0Lobos Upnfm
28 sep 2024Nationale LigaLobos Upnfm0-2CD Motagua
27 jul 2024Nationale LigaCD Motagua4-2Lobos Upnfm
14 apr 2024Nationale LigaCD Motagua4-0Lobos Upnfm
18 feb 2024Nationale LigaLobos Upnfm0-2CD Motagua
9 nov 2023Nationale LigaLobos Upnfm1-4CD Motagua
30 jul 2023Nationale LigaCD Motagua1-1Lobos Upnfm
2 mrt 2023Nationale LigaCD Motagua4-3Lobos Upnfm
21 jan 2023Nationale LigaLobos Upnfm2-1CD Motagua
21 okt 2022Nationale LigaCD Motagua2-2Lobos Upnfm
21 aug 2022Nationale LigaLobos Upnfm2-3CD Motagua
10 apr 2022Nationale LigaCD Motagua2-0Lobos Upnfm
20 feb 2022Nationale LigaLobos Upnfm0-0CD Motagua
21 nov 2021Nationale LigaCD Motagua3-1Lobos Upnfm

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.