EnglandEngeland
FA CupFA Beker
Ronde 1

Luton Town vs Forest Green Rovers Voorspelling en Wedtips

Kenilworth Road, Luton

Onze voorspellingen: Luton Town — Win (72%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Resultaat
Luton Town
@ 1.22
72%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

72%
17%
12%
Luton TownGelijkspelForest Green Rovers
Resultaat
Luton Town
@ 1.22
72%
Beide scoren
Ja
@ 1.64
57%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
@ 1.06
44%
Asian handicap
H. Thuis -1.75
@ 1.91
52%
Eerste Helft
Luton Town
@ 1.61
53%
HT/FT
Thuis/Thuis
@ 1.70
58.8%
Exacte score
2:1
@ 8.00
12.5%

Aanvullende markten

Totaal hoekschoppen
Over 9.5
@ 1.53
60.2%
Doelpuntenmaker op elk moment
David Gawel
57.8%@ 1.73
Nahki Wells
57.8%@ 1.73
Devante Cole
55.6%@ 1.80
Callum Marshall
52.4%@ 1.91
Kasey Palmer
48.8%@ 2.05
Gideon Kodua
48.8%@ 2.05
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov Oprichter & hoofdanalist
60.3% 30+ jaren
14 min lezen

De strijd in de FA Cup begint zaterdag met een duidelijke asymmetrie in klasse en ervaring. Luton Town Town ontvangt Forest Green Rovers Rovers op Kenilworth Road in de 1/128-finals. Voor de thuisclub is dit een kans om direct momentum te creëren, terwijl Forest Groen moet proberen de onderdog-statu...

Lees volledige analyse

Belangrijke Statistieken

Luton Town5
3Gelijkspelen
1Forest Green Rovers
3.11Gem. Goals
67%Beide Scoren
56%Plus 2.5
31 okt 2025Luton Town4-3Forest Green Rovers
28 apr 2018Luton Town3-1Forest Green Rovers
16 dec 2017Forest Green Rovers0-2Luton Town
21 apr 2014Luton Town4-1Forest Green Rovers
24 aug 2013Forest Green Rovers0-0Luton Town
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet1.295.708.30
Bet3651.105.007.00
Betano1.125.405.70

Volledige analyse

Alexey Andrianov
Alexey Andrianov ✓
Oprichter & hoofdanalist
60.3% Winratio «Onze Tip»
30+ Jaar Ervaring
16.2k Voorspellingen Gevolgd
Luton Town vs Forest Green Rovers — voorspelling en vooruitblik wedstrijd
Luton Town
WWWWD
Recente vormvs
Forest Green Rovers
LDWWD

FA Cup 1/128-finals: Luton Town Town vs Forest Green Rovers Rovers op Kenilworth Road

De strijd in de FA Cup begint zaterdag met een duidelijke asymmetrie in klasse en ervaring. Luton Town Town ontvangt Forest Green Rovers Rovers op Kenilworth Road in de 1/128-finals. Voor de thuisclub is dit een kans om direct momentum te creëren, terwijl Forest Groen moet proberen de onderdog-status te benutten voor een verrassing. De tactische dynamiek zal draaien om hoe Luton Town hun fysieke overwicht kan omzetten in doelpunten tegen een verdediging die zich moet staande houden tegen hogere druk. De wedstrijd start om 16:00 (CET, Amsterdam tijd) op zaterdag 7 november 2026.

Uit rustgegevens blijkt dat er geen significant verschil is in rustperiodes tussen beide teams. Luton Town heeft vier dagen gehad om te recupereren na twee wedstrijden in de afgelopen tien dagen, terwijl Forest Groen zeven dagen rust had na eveneens twee wedstrijden in diezelfde periode. Deze gelijke verdeling van belasting suggereert dat vermoeidheid geen doorslaggevende factor zal zijn voor beide selecties. De focus ligt volledig op de voorbereiding en de fysieke conditie op het moment van aftrap.

Bij bookmaker Bet365 worden de odds voor deze confrontatie vastgesteld op 1.3 voor Luton Town Town, 5 voor een gelijkspel en 8 voor Forest Green Rovers Rovers (1X2). Deze cijfers weerspiegelen de verwachting dat Luton Town als favoriete door het toernooi gaat, maar in de FA Cup kunnen kleine verschillen in concentratie of efficiëntie grote gevolgen hebben. We kijken uit naar hoe Forest Groen zich positioneert tegenover de aanvallende druk van Luton Town en of ze kansmaken op een verrassend resultaat.

Belangrijke spelers en verwachte opstellingen

De aanvallende kracht van Luton Town Town wordt dit seizoen grotendeels gedragen door K. Palmer, die met twee doelpunten de topscorer van het team is. Zijn doelpuntdrift maakt hem tot een cruciale factor in de verdeling van de goals, hoewel hij nog geen assists heeft toegevoegd aan zijn statistieken. Naast Palmer biedt J. Richards een waardevolle allround bijdrage aan de aanval; met één doelpunt en een assist toont hij aan dat hij niet alleen gevaarlijk is in de slotfase, maar ook goed kan schakelen met teamgenoten. G. Kodua vult het aanvallende arsenaal aan met één doelpunt, wat aangeeft dat er meerdere opties zijn om het net te vinden als de verdediging van Forest Green Rovers Rovers openvalt.

Voor Forest Green Rovers Rovers is het lastig om specifieke individuele sterren uit de gegeven data te destilleren, maar de dynamiek van Luton Town Towns aanvalspunt moet centraal staan in de verwachte opstelling. De coaches zullen waarschijnlijk kiezen voor een formatie die K. Palmer zo veel mogelijk ruimte geeft om zijn fysieke en technische kwaliteiten in te zetten. J. Richards’ vermogen om te assisteren suggereert dat hij een rol speelt in het creatieve middenveld of als tweede spits, afhankelijk van hoe Luton Town Town Forest Greens compacte verdediging probeert te doorbreken. De afwezigheid van assists bij Palmer benadrukt het belang van Richards’ rol; zonder voldoende service blijft zijn doelpuntenaantal beperkt, dus de samenwerking tussen deze twee spelers is essentieel voor succes.

De verwachte opstelling voor Luton Town Town zal waarschijnlijk draaien om het maximaliseren van de kansen voor K. Palmer en J. Richards om hun statistieken te verbeteren. G. Kodua kan fungeren als extra dreiging buitenom of als reserveoptie die ingezet wordt wanneer de druk op de verdediging toeneemt. Voor Forest Green Rovers Rovers ligt de focus waarschijnlijk op het neutraliseren van deze twee sleutelspelers, waardoor hun eigen aanvalsspel minder ruimte krijgt om tot wasdom te komen zolang zij onder druk staan. De balans tussen defensieve stabiliteit en het benutten van counterkansen wordt bepalend voor wie vandaag de boventoon voert.

Tactische strijd: Luton Town Town tegen Forest Green Rovers Rovers

Deze wedstrijd in de 1/128-finals van de FA Cup beloopt een interessante tactische confrontatie te worden. Luton Town Town komt naar Kenilworth Road met een duidelijke voorkeur voor een georganiseerde aanpak, terwijl Forest Green Rovers Rovers waarschijnlijk zal kiezen voor een compacte verdediging om de thuisploeg te frustreren. Luton Town Town heeft vier dagen rust gehad na twee wedstrijden in de afgelopen tien dagen, wat suggereert dat ze fysiek fit zijn om een hoge druk uit te oefenen vanaf de eerste minuut. Forest Green Rovers Rovers heeft zeven dagen rust gehad, eveneens na twee wedstrijden in dezelfde periode, wat betekent dat er geen significant verschil is in rusttijd tussen beide ploegen. Dit kan betekenen dat beide teams vergelijkbare energiepeilen hebben op het moment van aftrap.

Tactisch gezien zal Luton Town Town waarschijnlijk proberen het middenveld te domineren en snelle omschakelingen te creëren. Ze hebben nog geen goals gemaakt of gekregen in deze specifieke context, maar hun formatie suggereert een focus op balbezit en creatieve spellen. Forest Green Rovers Rovers, daarentegen, heeft één clean sheet op hun naam staan en zal waarschijnlijk proberen dezelfde discipline aan te houden door compact te blijven verdedigen en foutloos te blijven in de achterhoede. Hun enige gele kaart tot nu toe wijst op een fysieke aanpak, wat betekent dat ze niet bang zijn om duels aan te gaan en ruimte af te sluiten.

De verwachting is dat Luton Town Town als favoriet zal beginnen met het opzoeken van het doel, terwijl Forest Green Rovers Rovers zich zal terugtrekken in een lage blokverdediging om aanvallen van Luton Town op te vangen en kansrijk uit counteraanvallen te komen. De tactische balans zal liggen bij hoe goed Luton Town het middenveld controleert versus hoe effectief Forest Green Rovers de ruimtes kan afsluiten. Met odds van 1.30 voor Luton Town Town bij Bet365 is er een sterke verwachting dat de thuisploeg de controle over de wedstrijd krijgt, maar Forest Green Rovers Rovers heeft bewezen solide te kunnen verdedigen wanneer ze goed samenwerken.

Actuele vorm en momentum: Luton Town Town tegen Forest Green Rovers Rovers

De aanloop naar dit duel in de 1/128-finals van de FA Cup laat een duidelijk verschil zien in de recente prestaties van beide clubs. Luton Town Town komt met een sterke reeks van vijf opeenvolgende wedstrijden zonder nederlaag het veld op, waarbij ze vier keer wisten te winnen en één keer gelijk speelden. Deze DWWWW-reeks toont aan dat de ploeg momenteel goed in zijn vel zit. De laatste wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel uit bij Huddersfield, wat aangeeft dat ze ook op bezoek solide kunnen staan. Daarvoor volgden er twee overwinningen, waaronder een 2-0 zege bij Peterborough United en een 3-1 overwinning op Doncaster Rovers. Ook tegen Leicester en Barnsley wonnen ze met dezelfde score (2-1), wat aantoont dat ze doelpunten kunnen maken tegen stevige tegenstanders. Met een gemiddeld aantal gescoorde doelpunten van 1,7 per wedstrijd en een BTTS-ratio van maar liefst 80% is Luton Town Town een team dat vaak betrokken is bij wedstrijden met actie aan beide kanten.

Forest Green Rovers Rovers daarentegen presenteert zich als een team met meer wisselvalligheid in hun recente vormlijst, die uitkomt op DWWDL. Ze hebben in hun laatste tien wedstrijden drie keer gewonnen, vijf keer gelijk gespeeld en twee keer verloren. Hoewel hun gemiddelde van 2,1 gescoorde doelpunten per wedstrijd hoger ligt dan dat van Luton Town, tonen hun resultaten ook kwetsbaarheid. Hun laatste wedstrijd was een 2-2 gelijkespel tegen Harrogate Town, wat aangeeft dat ze soms punten laten liggen terwijl ze wel scoren. Daarvoor wonnen ze met 2-0 van Eastleigh en schitterden ze met een ruime 5-0 overwinning op Chesham United. Eerder speelden ze 0-0 gelijk uit bij Chesham United en verloren ze verrassend met 2-4 van Hartlepool. Met een BTTS-ratio van 60% en slechts veertig procent clean sheets lijken Forest Green Rovers Rovers vaak betrokken te zijn bij wedstrijden waarin beide teams scoren, maar waar ze ook gevoelig zijn voor tegendoelpunten.

Vergelijken we de verdedigende sterkte, dan heeft Forest Green Rovers Ropers statistisch gezien minder last van tegendoelpunten dan Luton Town Town zou doen verwachten gezien hun vorm. Forest Green Rovers geeft gemiddeld 1,4 doelpunt per wedstrijd toe, terwijl Luton Town Town dit jaar gemiddeld 1,1 doelpunt per wedstrijd toestaat. Toch heeft Luton Town Town slechts tien procent clean sheets, wat betekent dat ze vaak scorende tegenstanders hebben gehad ondanks hun relatief sterke verdedigingscijfers. Forest Green Rovers Rovers heeft juist veertig procent clean sheets behaald in dezelfde periode, wat wijst op betere stabiliteit achterin ondanks het hogere conceded gemiddelde door enkele hoge uitslagen zoals de 5-0 winst en de 2-4 nederlaag.

In deze confrontatie lijkt het erop dat beide teams offensief gedreven zijn maar nog steeds ruimte laten voor tegenaanvallen of tegendoelpunten. Luton Town Town komt naar Kenilworth Road met vertrouwen uit vijf opeenvolgende wedstrijden zonder nederlaag, terwijl Forest Green Rovers Rovers moet bewijzen of hun hoge scoringspercentage consistent is tegen een beter georganiseerde tegenstander als Luton Town. De verwachting is dat we te maken krijgen met een dynamische wedstrijd waarin beide teams kansrijk zijn om tot scoren te komen, gezien de hoge BTTS-percentages die beide clubs vertonen in hun laatste tien duels.

Historie tussen Luton Town Town en Forest Green Rovers Rovers

De onderlinge confrontaties tussen Luton Town Town en Forest Green Rovers Rovers tonen een duidelijke machtsverhouding in het voordeel van de thuisploeg. Uit de laatste negen bijeenkomsten blijkt dat Luton Town Town de overhand heeft met vijf overwinningen, terwijl Forest Green Rovers Rovers slechts één keer wist te winnen. Drie keer eindigde het duel in een gelijkspel. Deze cijfers illustreren dat Luton Town Town historisch gezien de superieure tegenstander is, hoewel Forest Green Rovers Rovers af en toe verrassend sterk kan zijn. De recente geschiedenis laat zien dat Luton Town Town vaak de betere partij is, maar dat er ook momenten zijn geweest waarop Forest Green Rovers Roves zich staande hield.

Een opvallend kenmerk van deze wedstrijden is het hoge aantal doelpunten. Het gemiddelde aantal doelpunten per wedstrijd ligt op 3,11, wat aangeeft dat deze duels vaak open en scorend van aard zijn. Daarnaast komt de BTTS-markt in 67% van de gevallen uit. Dit betekent dat in twee derde van de ontmoetingen beide teams hebben gescoord, wat wijst op een bepaalde kwetsbaarheid in beide verdedigingen of een aanvallende instelling van beide coaches. De laatste ontmoeting op 31 oktober 2025 eindigde in een spannende 4-3 overwinning voor Luton Town Town, wat dit patroon bevestigt. Eerdere resultaten tonen ook hoge scores, zoals 4-1 en 3-1 voor Luton Town Town, maar ook een nederlaag voor Forest Green Rovers Rovers met 0-2 en een gelijkspel zonder doelpunten.

De historische data suggereert dat wedders die inzetten op Over/Under markten met een lage drempel vaak profitabel kunnen zijn, gezien het hoge gemiddelde. De dominantie van Luton Town Town is duidelijk zichtbaar in het aantal overwinningen, maar de frequentie van gelijke spelen (drie keer) toont aan dat Forest Green Rovers Rovers niet altijd kansloos is. Voor wie kijkt naar de clean sheet markt, is dit geen veilige keuze gezien de hoge BTTS percentage. De combinatie van veel doelpunten en een duidelijke favoriet maakt deze wedstrijden interessant voor combinaties tussen winnaar en totale doelpunten.

Voorspelling en beste wedopties voor Luton Town Town tegen Forest Green Rovers Rovers

De strijd in de 1/128-finals van de FA Cup tussen Luton Town Town en Forest Green Rovers Rovers begint op zaterdag 7 november 2026 op Kenilworth Road. De odds voor de uitkomst van dit duel wijzen duidelijk in één richting: Luton Town Town is de duidelijke favoriet met een winstcoëfficiënt van 1,30. Dit komt overeen met een ingeschatte waarschijnlijkheid van 71,5 procent voor een thuiszege. Voor de trekking staat de koef vast op 5,50, wat neerkomt op ongeveer 16,9 procent kans, terwijl Forest Green Rovers Rovers als underdog wordt gezien met een kans van slechts 11,6 procent bij een winstcoëfficiënt van 8. De bookmakers hebben vertrouwen in de superioriteit van de thuisspelers, wat zich ook vertaalt in de beste beschikbare prijzen: bij Betano kun je een home-winst wedden voor 1,32, terwijl Dafabet de hoogste waarde biedt voor een overwinning van Forest Green Rovers met 8,40. Deze cijfers bevestigen dat we een tweestrijd verwachten waarbij Luton Town Town als paper favorite naar voren komt en het initiatief zal nemen.

We verwachten dat dit duel gepaard gaat met doelpunten, aangezien we kiezen voor O/U (Over/Under) met meer dan 2,5 doelpunten als onze pick. Met een betrouwbaarheid van 69 procent is dit een sterke aanbeveling die voortkomt uit de verwachte openheid van het spel. Hoewel Luton Town Town als favoriet geldt om te winnen, is er ook ruimte voor tegendoelpunten door Forest Green Rovers Rovers. Daarom is BTTS (BTTS) eveneens een geldige keuze met een betrouwbaarheid van 57 procent. Dit betekent dat we verwachten dat beide teams scoren tijdens het hoofdtoernooi. De combinatie van deze twee markten suggereert dat we kunnen rekenen op een dynamische wedstrijd waarin verdedigende slordigheden of kansen uit counteraanvallen niet uitgesloten zijn. Een clean sheet voor Luton Town Town is minder waarschijnlijk dan weliswaar overwinning zelf.

Voor wie op zoek is naar iets meer zekerheid bij het wedden op de einduitslag, is DC (Dubbele kans) op '1X' een optie om te overwegen. Met een betrouwbaarheid van slechts 44 procent is deze markt echter minder sterk onderbouwd dan de eerdere keuzes en biedt mogelijk minder waarde gezien de hoge kans op een pure thuiszege. Het is belangrijk om te beseffen dat hoewel Luton Town Town sterk is geanalyseerd als winnaar in het 1X2-marktveld met 72 procent zekerheid, er altijd ruimte blijft voor verrassingen in bekertoernooien. De marge die bookmakers hanteren maakt dat gedetailleerde analyse cruciaal is om waarde te vinden bovenop de standaardkoersen.

Kort samengevat focussen we onze wedstrategie op de combinatie van resultaat en aantal doelpunten. De voorspelling voor matchresultaat blijft gericht op thuiswinst ('1'). Door te kiezen voor meer dan tweeënhalf doelpunten (O/U) en beide teams die scoren (BTTS) sluiten we af met een gediversifieerde aanpak die rekening houdt met zowel de dominantie van Luton Town Town als het potentieel aan offensieve actie van Forest Green Rovers Rovers tijdens deze FA Cup ronde.

Extra marktkeuzes: Luton Town Town vs Forest Green Rovers Rovers

Naast de standaardmarkten biedt dit duel in de 1/128-finals van de FA Cup interessante kansen op het bijproduct. De Aasian Handicap met een lijn van -1.75 voor Luton Town Town staat op odds van 1.91 en heeft een betrouwbaarheid van 52%. Dit impliceert dat de thuisploeg niet alleen wint, maar met minimaal twee doelpunt verschil moet zegevieren om de volledige inzet te ontvangen. Voor de Ruststand kiezen we voor een voorsprong van Luton Town Town tijdens de pauze, aangeboden tegen odds van 1.61 met een betrouwbaarheid van 53%. Deze combinatie wordt nog verder versterkt door de HT/EW markt, waar de uitkomst Home/Home op odds van 1.70 staat met een hoge betrouwbaarheid van 59%. Dit suggereert dat Luton Town Town vanaf het fluitje al het tempo zal dicteren en de voorsprong tot aan de aftrap zal vasthouden.

Voor het exacte aantal treffers wijst het model op een Exacte score van 2:1, met odds van 8.00 en een betrouwbaarheid van slechts 13%. Hoewel de kans klein lijkt, past dit bij een wedstrijd waarin Luton Town als favoriet wordt gezien maar Forest Green Rovers Rovers toch kansrijk blijft scoren. Op het gebied van hoekschoppen is Corners over 9.5 een sterke keuze met odds van 1.50 en een betrouwbaarheid van 61%, wat duidt op een open en aanvallend spelbeeld met veel dieptepassingen naar de flanken. Tot slot wordt David Gawel genoemd als meest waarschijnlijke speler die altijd kan scoren (Doelpuntenmaker op elk moment). Met odds van 1.73 en een betrouwbaarheid van 58% lijkt hij de meest veilige optie voor wie wil wedden op individuele prestaties bovenop de teamresultaten.

Conclusie en aanbeveling: Luton Town Town wint met overweldigende kans

De voorspelling voor deze wedstrijd in de 1/128-finals van de FA Cup wijst duidelijk in de richting van Luton Town Town. Als thuisspelers op Kenilworth Road hebben zij een duidelijke voorkeur op basis van het niveauverschil. De 1X2-markt wordt gedominant door de thuisploeg, met een hoge waarschijnlijkheid dat zij de volledige drie punten mee naar huis nemen. Dit wordt ondersteund door de verwachting dat er meer dan tweeënhalf doelpunten in het spel zullen zijn, wat de O/U-lijn naar boven duwt. Hoewel beide teams waarschijnlijk scoren (BTTS: ja) een realistische mogelijkheid is, weegt de kracht van Luton Town zwaarder dan het offensieve potentieel van Forest Green Rovers Rovers.

Voor de liefhebbers van zekerheid biedt DC (Dubbele kans) een veiliger alternatief, hoewel dit minder waarde biedt dan de pure winstkans op Luton Town. De combinatie van een thuisoverwinning en een hoog aantal doelpunten vormt de kern van deze analyse. We verwachten dat Luton Town Town het tempo dicteert en kansen creëert die leiden tot doelpunten, terwijl Forest Green Rovers Rovers moeite zullen hebben om hun kansen te benutten tegen een stevige verdediging. De odds weerspiegelen dit vertrouwen in de thuismacht.

Onze keuzeOver 2.5Over/Under Doelpunten@1.35 · 69%
Beste WaardeJaBeide teams scoren@1.64 · 57%
Onze voorspellingen: Luton Town vs Forest Green Rovers — Luton Town — Win (72%); Over 2.5; Beide scoren: Ja

Veelgestelde Vragen

Wie wint Luton Town vs Forest Green Rovers?
Ons model voorspelt Luton Town met 72% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Luton Town vs Forest Green Rovers?
Beide teams scoren: Ja (57% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Luton Town vs Forest Green Rovers?
Onze dubbele kans is 1X met 44% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de beste gok voor Luton Town vs Forest Green Rovers?
Onze topaanbeveling is Over 2.5 met 69% vertrouwen.
Welke uitslag wordt voorspeld voor Luton Town vs Forest Green Rovers?
De meest waarschijnlijke juiste uitslag is 2:1 (12.5% impliciete kans).
Wanneer en waar wordt Luton Town vs Forest Green Rovers gespeeld?
Luton Town vs Forest Green Rovers wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Kenilworth Road.

Aanvullende informatie

Luton TownLuton Town

Top scorers

K. Palmer
K. PalmerMiddenvelder
2Goals
J. Richards
J. RichardsMiddenvelder
1Goals
G. Kodua
G. KoduaAanvaller
1Goals

Assists

J. Richards
J. RichardsMiddenvelder
1Assists
J. Clark
J. ClarkMiddenvelder
1Assists
N. Wells
N. WellsAanvaller
1Assists

Kaarten

G. Kodua
G. KoduaAanvaller
10
L. Walsh
L. WalshMiddenvelder
10
Forest Green RoversForest Green Rovers

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Geen data

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Luton Town
WWWWD
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

3 novDbij Huddersfield1-1
31 oktWbij Peterborough United2-0
27 oktWvs Doncaster Rovers3-1
24 oktWvs Leicester2-1
20 oktWvs Barnsley2-1
Forest Green Rovers
LDWWD
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

31 oktDvs Harrogate Town2-2
28 oktWvs Eastleigh2-0
20 oktWvs Chesham United5-0
17 oktDbij Chesham United0-0
10 oktLvs Hartlepool2-4

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden9
Gemiddeld Goals3.11
Beide Scoren67%
Meer dan 2.5 Goals56%
Meer dan 1.5 Goals89%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Luton Town171.89 per spel
Forest Green Rovers111.22 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Luton Town2 (22%)
Forest Green Rovers2 (22%)
31 okt 2025FA BekerLuton Town4-3Forest Green Rovers
28 apr 2018Tweede DivisieLuton Town3-1Forest Green Rovers
16 dec 2017Tweede DivisieForest Green Rovers0-2Luton Town
21 apr 2014Nationale LigaLuton Town4-1Forest Green Rovers
24 aug 2013Nationale LigaForest Green Rovers0-0Luton Town
9 feb 2013Nationale LigaLuton Town1-1Forest Green Rovers
27 okt 2012Nationale LigaForest Green Rovers1-2Luton Town
20 mrt 2012Nationale LigaForest Green Rovers3-0Luton Town
16 aug 2011Nationale LigaLuton Town1-1Forest Green Rovers

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.