Ronde 13
Luton Town vs Leicester Voorspelling en Wedtips
Kenilworth Road, Luton
Onze voorspellingen: Luton Town — Win (42%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.
Beste inzet
Onze keuze
Beide scoren
Ja
@ 1.42
65%
VertrouwenWedtips
Luton TownGelijkspelLeicester
Resultaat
Luton Town
@ 2.01
43%
Totaal doelpunten
Over 2.5
@ 1.47
63%
Beide scoren
Beste WaardeJa
@ 1.42
65%
Dubbele kans
Thuis/Uit
@ 1.25
38%
Asian handicap
H. Thuis -0.5
@ 2.13
47%
Eerste Helft
Gelijkspel
@ 2.32
38%
HT/FT
Gelijkspel/Thuis
@ 5.70
17.5%
Exacte score
2:1
@ 8.50
11.8%
Aanvullende markten
Totaal hoekschoppen
Over 9.5
@ 1.36
67.9%
Doelpuntenmaker op elk moment
Emil Jakobsen
41.7%@ 2.40
Nahki Wells
41.7%@ 2.40
David Gawel
41.7%@ 2.40
Devante Cole
40.0%@ 2.50
Callum Marshall
36.4%@ 2.75
Admir Bristric
36.4%@ 2.75
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap
Expertanalyse
Analyse wordt voorbereid
Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.
Belangrijke Statistieken
33%67%
46%54%
47%53%
49%51%
0%100%
0%100%
43%56%
Kansen
| Bookmaker | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1xBet | 2.20 | 3.90 | 2.79 |
| Bet365 | 1.62 | 3.60 | 2.20 |
| Betano | 1.67 | 3.75 | 2.12 |
Veelgestelde Vragen
Wie wint Luton Town vs Leicester?
Ons model voorspelt Luton Town met 43% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Luton Town vs Leicester: wat is onze Rusttijd-tip?
Onze Rusttijd-keuze is Gelijkspel met 38% vertrouwen.
Wat is de HT/EW-voorspelling voor Luton Town vs Leicester?
Onze HT/EW-keuze is X/1 met 18% vertrouwen.
Luton Town vs Leicester: wat is onze Corner-tip?
Onze Corner-keuze is Over 9.5 met 68% vertrouwen.
Hoeveel goals in Luton Town vs Leicester?
We verwachten Over 2.5 goals (63% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Luton Town vs Leicester gespeeld?
Luton Town vs Leicester wordt gespeeld op 24 okt 2026 in Kenilworth Road.
Aanvullende informatie
Top scorers
K. PalmerMiddenvelder
2Goals
J. RichardsMiddenvelder
1Goals
G. KoduaAanvaller
1Goals
Assists
J. RichardsMiddenvelder
1Assists
J. ClarkMiddenvelder
1Assists
N. WellsAanvaller
1Assists
Kaarten
G. KoduaAanvaller
10
L. WalshMiddenvelder
10
Top scorers
Jayden JosephVerdediger
1Goals
Assists
S. BraybrookeMiddenvelder
1Assists
Kaarten
W. AlvesMiddenvelder
10
Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden
LLWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
| Punten/Wedstrijd | 1.4 |
| Winst % | 40% |
| Goals/Wedstrijd | 3.7 |
| Gem. Goals | 1.9 |
| Gem. Conceded | 1.8 |
| Beide Scoren | 80% |
| Schone sheets | 10% |
| Niet gescoord | 10% |
Recente Wedstrijden
20 oktWvs Barnsley2-1
17 oktLbij Milton Keynes Dons1-2
10 oktWbij Wycombe Wanderers4-1
19 sepLvs Bradford City0-1
10 sepLbij Stevenage1-2
WDLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
| Punten/Wedstrijd | 1.5 |
| Winst % | 40% |
| Goals/Wedstrijd | 3.1 |
| Gem. Goals | 1.6 |
| Gem. Conceded | 1.5 |
| Beide Scoren | 60% |
| Schone sheets | 30% |
| Niet gescoord | 20% |
Recente Wedstrijden
20 oktWbij Bromley4-0
17 oktWvs Doncaster Rovers2-1
10 oktLvs Peterborough United1-3
19 sepDbij Barnsley1-1
12 sepWbij Stockport County4-3

