KenyaKenia
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Ronde 7

Nairobi United vs Mara Sugar Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Nairobi United — Win (41%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
@ 1.42
64%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

41%
31%
28%
Nairobi UnitedGelijkspelMara Sugar
Resultaat
Nairobi United
@ 2.04
42%
Beide scoren
Nee
@ 1.61
57%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
@ 1.26
36%
Asian handicap
H. Thuis -0.25
@ 1.85
54%
Eerste Helft
Gelijkspel
@ 1.86
48%
HT/FT
Gelijkspel/Thuis
@ 5.00
20.0%
Exacte score
1:0
@ 6.00
16.7%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Nairobi United1
1Gelijkspelen
2Mara Sugar
1.5Gem. Goals
25%Beide Scoren
0%Plus 2.5
1 apr 2026Nairobi United1-1Mara Sugar
1 okt 2025Mara Sugar0-1Nairobi United
2 jun 2024Mara Sugar1-0Nairobi United
16 dec 2023Nairobi United0-2Mara Sugar
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet2.212.893.22
Bet3651.572.882.25
Marathonbet2.192.893.12

Veelgestelde Vragen

Nairobi United vs Mara Sugar: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Nairobi United met 42% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Nairobi United vs Mara Sugar: wat is onze HT/EW-tip?
Onze HT/EW-keuze is X/1 met 20% vertrouwen.
Hoeveel goals in Nairobi United vs Mara Sugar?
We verwachten Under 2.5 goals (64% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Nairobi United vs Mara Sugar?
Beide teams scoren: Nee (57% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Nairobi United vs Mara Sugar?
Onze dubbele kans is 1X met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Nairobi United vs Mara Sugar gespeeld?
Nairobi United vs Mara Sugar wordt gespeeld op 14 nov 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Nairobi United
WDDDL
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

28 oktLbij Murang'a SEAL2-3
25 oktDvs APS Bomet1-1
18 oktDbij Shabana0-0
11 oktDvs KCB2-2
31 meiWbij GOR Mahia1-0
Mara Sugar
LDWDD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.6
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

28 oktDvs AFC Leopards0-0
24 oktDbij Ulinzi Stars0-0
19 oktWvs Mombasa Elite2-1
11 oktDbij 3K2-2
31 meiLbij Murang'a SEAL1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals1.5
Beide Scoren25%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Nairobi United20.5 per spel
Mara Sugar41 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Nairobi United1 (25%)
Mara Sugar2 (50%)
1 apr 2026FKF Premier LeagueNairobi United1-1Mara Sugar
1 okt 2025FKF Premier LeagueMara Sugar0-1Nairobi United
2 jun 2024Super LeagueMara Sugar1-0Nairobi United
16 dec 2023Super LeagueNairobi United0-2Mara Sugar

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.