ArgentinaArgentinië
Competitieve LigaProfessionele Liga
Ronde 15

Newell's Old Boys vs Union Santa Fe Voorspelling en Wedtips

Estadio Marcelo Bielsa, Rosario

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

45%
45%
10%
Newell's Old BoysGelijkspelUnion Santa Fe
Resultaat
Newell's Old Boys
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Newell's Old Boys
Newell's Old Boys is ongeslagen in de laatste 4 competitiewedstrijden
Union Santa Fe
Union Santa Fe heeft in elk van de laatste 18 wedstrijden geïncasseerd

Belangrijke Statistieken

Newell's Old Boys5
5Gelijkspelen
4Union Santa Fe
1.71Gem. Goals
36%Beide Scoren
14%Plus 2.5
17 apr 2026Union Santa Fe2-3Newell's Old Boys
1 nov 2025Newell's Old Boys0-1Union Santa Fe
19 apr 2025Union Santa Fe1-1Newell's Old Boys
2 nov 2024Union Santa Fe2-0Newell's Old Boys
12 jun 2023Newell's Old Boys1-1Union Santa Fe
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Newell's Old Boys vs Union Santa Fe?
Ons model voorspelt Newell's Old Boys met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Newell's Old Boys vs Union Santa Fe?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Newell's Old Boys vs Union Santa Fe?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Newell's Old Boys vs Union Santa Fe?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Newell's Old Boys vs Union Santa Fe gespeeld?
Newell's Old Boys vs Union Santa Fe wordt gespeeld op 1 nov 2026 in Estadio Marcelo Bielsa.

Aanvullende informatie

Newell's Old BoysNewell's Old Boys

Top scorers

W. Núñez
W. NúñezAanvaller
1Goals
M. Hoyos
M. HoyosAanvaller
1Goals
M. Cóccaro
M. CóccaroAanvaller
1Goals
O. Salomón
O. SalomónVerdediger
1Goals

Assists

W. Núñez
W. NúñezAanvaller
1Assists
Facundo Gauch
Facundo GauchAanvaller
1Assists

Kaarten

M. Luciano
M. LucianoMiddenvelder
30
R. Herrera
R. HerreraMiddenvelder
20
J. Mattar
J. MattarMiddenvelder
20
M. Cóccaro
M. CóccaroAanvaller
10
S. Salcedo
S. SalcedoVerdediger
10
Union Santa FeUnion Santa Fe

Top scorers

R. Profini
R. ProfiniMiddenvelder
1Goals
C. Tarragona
C. TarragonaAanvaller
1Goals
M. Estigarribia
M. EstigarribiaAanvaller
1Goals
D. Díaz
D. DíazAanvaller
1Goals

Assists

J. Palacios
J. PalaciosMiddenvelder
1Assists
J. Ludueña
J. LudueñaVerdediger
1Assists
E. Álvarez
E. ÁlvarezVerdediger
1Assists

Kaarten

L. Vargas
L. VargasVerdediger
30
C. Tarragona
C. TarragonaAanvaller
10
M. Pittón
M. PittónMiddenvelder
10
M. Rodríguez
M. RodríguezVerdediger
10
V. Fascendini
V. FascendiniVerdediger
01

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Newell's Old Boys
DDWDL
10Gespeeld
3Overwinningen
5Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.8
Gem. Goals1
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

12 oktLbij Gimnasia M.0-1
3 oktDvs Lanús0-0
20 sepWbij Platense1-0
11 sepDvs Vélez Sarsfield1-1
6 sepDbij Rosario Central1-1
Union Santa Fe
WLLLL
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren70%
Schone sheets0%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Defensa y Justicia0-2
3 oktLbij Boca Juniors0-3
19 sepLvs Independiente1-2
12 sepLbij Talleres Córdoba1-2
8 sepWvs Instituto Córdoba3-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals1.71
Beide Scoren36%
Meer dan 2.5 Goals14%
Meer dan 1.5 Goals57%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Newell's Old Boys130.93 per spel
Union Santa Fe110.79 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Newell's Old Boys6 (43%)
Union Santa Fe5 (36%)
17 apr 2026Professionele LigaUnion Santa Fe2-3Newell's Old Boys
1 nov 2025Professionele LigaNewell's Old Boys0-1Union Santa Fe
19 apr 2025Professionele LigaUnion Santa Fe1-1Newell's Old Boys
2 nov 2024Professionele LigaUnion Santa Fe2-0Newell's Old Boys
12 jun 2023Professionele LigaNewell's Old Boys1-1Union Santa Fe
1 okt 2022Professionele LigaUnion Santa Fe0-1Newell's Old Boys
9 apr 2022Professionele LigaUnion Santa Fe1-0Newell's Old Boys
8 nov 2021Professionele LigaNewell's Old Boys1-0Union Santa Fe
19 mrt 2021Professionele LigaNewell's Old Boys0-0Union Santa Fe
17 aug 2019Professionele LigaNewell's Old Boys2-0Union Santa Fe
3 feb 2019Professionele LigaUnion Santa Fe0-0Newell's Old Boys
28 aug 2017Professionele LigaNewell's Old Boys1-1Union Santa Fe
3 jun 2017Professionele LigaUnion Santa Fe2-1Newell's Old Boys
7 apr 2015Professionele LigaNewell's Old Boys2-0Union Santa Fe

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.