CroatiaKroatië
HNLHNL
Ronde 12

NK Slaven Belupo vs Istra 1961 Voorspelling en Wedtips

Gradski stadion Ivan Kusek Apas, Koprivnica

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
NK Slaven BelupoGelijkspelIstra 1961
Resultaat
Istra 1961
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
60%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

NK Slaven Belupo
NK Slaven Belupo heeft in 9 van de laatste 10 wedstrijden in de eerste helft gescoord (90%)
NK Slaven Belupo heeft slechts 0 van de 5 uitwedstrijden gewonnen
NK Slaven Belupo heeft in elk van de laatste 6 wedstrijden geïncasseerd
NK Slaven Belupo wint thuis 67% maar slechts 0% uit
NK Slaven Belupo heeft in 4 van de 8 wedstrijden niet gescoord (50%)
Meer dan 2,5 doelpunten in 7 van de laatste 10 wedstrijden van NK Slaven Belupo (70%)
Istra 1961
Istra 1961 incasseert 50% van de doelpunten na de 75e minuut (6 goals)
Istra 1961 heeft in 7 van de laatste 9 wedstrijden in de eerste helft gescoord (78%)
Istra 1961 scoort 60% van hun doelpunten in de eerste helft

Belangrijke Statistieken

NK Slaven Belupo5
8Gelijkspelen
7Istra 1961
2.3Gem. Goals
50%Beide Scoren
45%Plus 2.5
15 aug 2026Istra 19613-0NK Slaven Belupo
4 mei 2026Istra 19613-1NK Slaven Belupo
27 feb 2026NK Slaven Belupo1-0Istra 1961
29 nov 2025Istra 19611-1NK Slaven Belupo
12 sep 2025NK Slaven Belupo2-1Istra 1961
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Ons model voorspelt Istra 1961 met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in NK Slaven Belupo vs Istra 1961?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt NK Slaven Belupo vs Istra 1961 gespeeld?
NK Slaven Belupo vs Istra 1961 wordt gespeeld op 30 okt 2026 in Gradski stadion Ivan Kusek Apas.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1HNK Hajduk SplitHNK Hajduk Split10712199+1022
2Dinamo ZagrebDinamo Zagreb96122312+1119
3NK VaraždinNK Varaždin115331510+518
4HNK RijekaHNK Rijeka95221612+417
5NK OsijekNK Osijek115241916+317
6NK Slaven BelupoNK Slaven Belupo114161423-913
7Istra 1961Istra 1961103341716+112
8NK Lokomotiva ZagrebNK Lokomotiva Zagreb113261317-411
9RudesRudes113171427-1310
10HNK GoricaHNK Gorica11146715-87
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

NK Slaven Belupo
WLWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded2.1
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktWbij NK Varaždin2-1
18 oktLvs Dinamo Zagreb1-5
11 oktWvs HNK Rijeka4-1
13 sepLbij HNK Hajduk Split0-1
6 sepWvs NK Lokomotiva Zagreb2-1
Istra 1961
DDLWL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij NK Lokomotiva Zagreb0-2
10 oktWbij NK Osijek3-1
19 sepLvs HNK Gorica0-1
4 sepDbij NK Varaždin0-0
29 augDvs Dinamo Zagreb2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.3
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
NK Slaven Belupo180.9 per spel
Istra 1961281.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
NK Slaven Belupo5 (25%)
Istra 19618 (40%)
15 aug 2026HNLIstra 19613-0NK Slaven Belupo
4 mei 2026HNLIstra 19613-1NK Slaven Belupo
27 feb 2026HNLNK Slaven Belupo1-0Istra 1961
29 nov 2025HNLIstra 19611-1NK Slaven Belupo
12 sep 2025HNLNK Slaven Belupo2-1Istra 1961
28 apr 2025HNLIstra 19611-1NK Slaven Belupo
23 feb 2025HNLNK Slaven Belupo0-0Istra 1961
22 nov 2024HNLIstra 19612-3NK Slaven Belupo
31 aug 2024HNLNK Slaven Belupo0-1Istra 1961
26 apr 2024HNLIstra 19613-0NK Slaven Belupo
16 feb 2024HNLNK Slaven Belupo1-1Istra 1961
5 nov 2023HNLIstra 19612-0NK Slaven Belupo
19 aug 2023HNLNK Slaven Belupo2-2Istra 1961
27 mei 2023HNLIstra 19611-1NK Slaven Belupo
31 mrt 2023HNLNK Slaven Belupo2-0Istra 1961
20 jan 2023HNLIstra 19610-0NK Slaven Belupo
11 sep 2022HNLNK Slaven Belupo0-3Istra 1961
20 mei 2022HNLIstra 19613-1NK Slaven Belupo
12 mrt 2022HNLNK Slaven Belupo0-0Istra 1961
6 dec 2021HNLIstra 19611-2NK Slaven Belupo

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.