RomaniaRoemenië
Liga ILiga I
Ronde 14

Oţelul vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Voorspelling en Wedtips

Stadionul Otelul, Galati

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

35%
35%
30%
OţelulGelijkspelSepsi OSK Sfântu Gheorghe
Resultaat
Oţelul
35%
Totaal doelpunten
Under 2.5
55%
Beide scoren
Nee
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Oţelul2
2Gelijkspelen
2Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
2.33Gem. Goals
33%Beide Scoren
33%Plus 2.5
25 apr 2025Sepsi OSK Sfântu Gheorghe0-3Oţelul
26 jan 2025Sepsi OSK Sfântu Gheorghe2-0Oţelul
17 dec 2024Oţelul0-0Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
30 aug 2024Oţelul2-0Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
12 dec 2023Oţelul2-3Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Oţelul vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Oţelul met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Oţelul vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Oţelul vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Oţelul vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Oţelul vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe gespeeld?
Oţelul vs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Stadionul Otelul.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Dinamo BoekarestDinamo Boekarest12921277+2029
2RapidRapid11731189+924
3Universitatea CraiovaUniversitatea Craiova11722259+1623
4Petrolul PloieștiPetrolul Ploiești116141415-119
5Universitatea ClujUniversitatea Cluj116052018+218
6Farul ConstanțaFarul Constanța114521715+217
7Corvinul HunedoaraCorvinul Hunedoara114431411+316
8CFR ClujCFR Cluj115151717016
9FCSBFCSB114341417-315
10FC BotoșaniFC Botoșani123541614+214
11Sepsi OSK Sfântu GheorgheSepsi OSK Sfântu Gheorghe11344712-513
12Uta AradUta Arad113351417-312
13OţelulOţelul122551217-511
14Arges PiteștiArges Pitești11326611-511
15FC VoluntariFC Voluntari112271125-148
16CsíkszeredaCsíkszereda120210725-182
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Oţelul
LLLLD
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

16 oktDvs Csíkszereda1-1
10 oktLbij FCSB0-1
21 sepLvs Corvinul Hunedoara2-3
14 sepLbij Universitatea Cluj0-3
6 sepLvs Rapid0-1
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
LWLLD
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

17 oktDbij Petrolul Ploiești1-1
9 oktLvs Dinamo Boekarest0-2
18 sepLbij Uta Arad0-1
12 sepWvs CFR Cluj3-1
5 sepLbij FC Botoșani0-5

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.33
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Oţelul81.33 per spel
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe61 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Oţelul3 (50%)
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe2 (33%)
25 apr 2025Liga ISepsi OSK Sfântu Gheorghe0-3Oţelul
26 jan 2025Liga ISepsi OSK Sfântu Gheorghe2-0Oţelul
17 dec 2024Cupa RomânieiOţelul0-0Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
30 aug 2024Liga IOţelul2-0Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
12 dec 2023Liga IOţelul2-3Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
7 aug 2023Liga ISepsi OSK Sfântu Gheorghe1-1Oţelul

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.