BelgiumBelgië
Eerste Amateur DivisieEerste Amateur Divisie
Ronde 5

Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar Voorspelling en Wedtips

Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Over 2.5
3 : 1
FT

Wedtips

53%
22%
25%
Oud-Heverlee Leuven IIGelijkspelLyra-Lierse Berlaar
Resultaat
Oud-Heverlee Leuven II
53%
Totaal doelpunten
Over 2.5
69%
Beide scoren
Ja
68%
Dubbele kans
Thuis/Uit
39%
Asian handicap
H. Thuis -0.75
@ 1.89
53%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Oud-Heverlee Leuven II2
1Gelijkspelen
2Lyra-Lierse Berlaar
2.4Gem. Goals
40%Beide Scoren
20%Plus 2.5
27 sep 2026Oud-Heverlee Leuven II3-1Lyra-Lierse Berlaar
19 apr 2026Oud-Heverlee Leuven II2-0Lyra-Lierse Berlaar
8 nov 2025Lyra-Lierse Berlaar2-0Oud-Heverlee Leuven II
25 jan 2025Lyra-Lierse Berlaar1-1Oud-Heverlee Leuven II
17 nov 2024Oud-Heverlee Leuven II0-2Lyra-Lierse Berlaar
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Oud-Heverlee Leuven II met 53% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar?
Beide teams scoren: Ja (68% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar?
Onze dubbele kans is 12 met 39% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar: wat is onze Asian Handicap-tip?
Onze Asian Handicap-keuze is Oud-Heverlee Leuven II -0.75 met 53% vertrouwen.
Hoeveel goals in Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar?
We verwachten Over 2.5 goals (69% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar gespeeld?
Oud-Heverlee Leuven II vs Lyra-Lierse Berlaar wordt gespeeld op 27 sep 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1RochefortRochefort10622219+1220
2MeuxMeux10613169+719
3RWDMRWDM106131512+319
4Union Saint-Gilloise IIUnion Saint-Gilloise II105321710+718
5Albert Quévy-MonsAlbert Quévy-Mons105232216+617
6TubizeTubize105231511+417
7Standard Luik IIStandard Luik II10415138+513
8Sporting Charleroi IISporting Charleroi II103431010013
9Olympic CharleroiOlympic Charleroi103341322-912
10Habay-la-NeuveHabay-la-Neuve9234812-49
11OnhayeOnhaye92161020-107
12FlénuFlénu100191031-211
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Oud-Heverlee Leuven II
WLDWD
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij Dessel Sport2-2
18 oktWvs Harelbeke4-1
11 oktDvs Heist0-0
4 oktLbij Knokke2-3
27 sepWvs Lyra-Lierse Berlaar3-1
Lyra-Lierse Berlaar
LLLWL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.8
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded2.1
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

31 oktLvs Zelzate1-2
25 oktWbij Harelbeke3-0
17 oktLvs Houtvenne0-1
11 oktLbij Cercle Brugge II1-2
3 oktLvs Roeselare Daisel0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.4
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals20%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Oud-Heverlee Leuven II61.2 per spel
Lyra-Lierse Berlaar61.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Oud-Heverlee Leuven II1 (20%)
Lyra-Lierse Berlaar2 (40%)
27 sep 2026Eerste Amateur DivisieOud-Heverlee Leuven II3-1Lyra-Lierse Berlaar
19 apr 2026Eerste Amateur DivisieOud-Heverlee Leuven II2-0Lyra-Lierse Berlaar
8 nov 2025Eerste Amateur DivisieLyra-Lierse Berlaar2-0Oud-Heverlee Leuven II
25 jan 2025Eerste Amateur DivisieLyra-Lierse Berlaar1-1Oud-Heverlee Leuven II
17 nov 2024Eerste Amateur DivisieOud-Heverlee Leuven II0-2Lyra-Lierse Berlaar

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.