ItalyItalië
Serie BSerie B
Ronde 11

Padova vs Empoli Voorspelling en Wedtips

7 nov 2026
14:00
Stadio Euganeo, Padova

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

35%
35%
30%
PadovaGelijkspelEmpoli
Resultaat
Padova
35%
Totaal doelpunten
Under 2.5
52%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Padova1
0Gelijkspelen
1Empoli
2.5Gem. Goals
50%Beide Scoren
50%Plus 2.5
12 apr 2026Padova1-0Empoli
23 aug 2025Empoli3-1Padova
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Padova vs Empoli: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Padova met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Padova vs Empoli?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Padova vs Empoli?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Padova vs Empoli?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Padova vs Empoli gespeeld?
Padova vs Empoli wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Stadio Euganeo.

Aanvullende informatie

PadovaPadova

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Geen data
EmpoliEmpoli

Top scorers

S. Shpendi
S. ShpendiAanvaller
1Goals

Assists

C. Cauz
C. CauzVerdediger
1Assists

Kaarten

J. Ceesay
J. CeesayVerdediger
01

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Padova
LWLLL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Virtus Entella1-2
11 oktLvs Carrarese0-2
19 sepLbij Palermo1-2
12 sepWvs Ascoli1-0
6 sepLbij Cremonese1-3
Empoli
LLLDL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

23 oktLvs Vicenza Virtus0-2
17 oktDbij Ascoli1-1
10 oktLvs Palermo2-4
20 sepLbij Modena1-2
11 sepLvs Arezzo0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Padova21 per spel
Empoli31.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Padova1 (50%)
Empoli0 (0%)
12 apr 2026Serie BPadova1-0Empoli
23 aug 2025Serie BEmpoli3-1Padova

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.