ThailandThailand
Thai League 2Thai Liga 2
Ronde 9

Police Tero vs Nong Bua Pitchaya Voorspelling en Wedtips

Boonyachinda Stadium, Bangkok

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
Police TeroGelijkspelNong Bua Pitchaya
Resultaat
Nong Bua Pitchaya
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
60%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Police Tero
Police Tero incasseert 80% van de doelpunten na de 75e minuut (4 goals)
Nong Bua Pitchaya
Nong Bua Pitchaya is ongeslagen in de laatste 4 competitiewedstrijden
Nong Bua Pitchaya scoort 78% van hun doelpunten in de eerste helft

Belangrijke Statistieken

Police Tero6
1Gelijkspelen
3Nong Bua Pitchaya
3.5Gem. Goals
70%Beide Scoren
60%Plus 2.5
9 mei 2026Nong Bua Pitchaya3-1Police Tero
3 mei 2026Police Tero2-1Nong Bua Pitchaya
28 mrt 2026Nong Bua Pitchaya6-3Police Tero
9 nov 2025Police Tero5-2Nong Bua Pitchaya
2 apr 2023Nong Bua Pitchaya1-2Police Tero
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Police Tero vs Nong Bua Pitchaya: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Nong Bua Pitchaya met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Police Tero vs Nong Bua Pitchaya?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Police Tero vs Nong Bua Pitchaya?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Police Tero vs Nong Bua Pitchaya?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Police Tero vs Nong Bua Pitchaya gespeeld?
Police Tero vs Nong Bua Pitchaya wordt gespeeld op 1 nov 2026 in Boonyachinda Stadium.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1UttaraditUttaradit6330128+412
2Khon Kaen UnitedKhon Kaen United640295+412
3Nong Bua PitchayaNong Bua Pitchaya73221512+311
4SatunSatun63121310+310
5KanchanaburiKanchanaburi724197+210
6Chiangmai UnitedChiangmai United731398+110
7ChainatChainat631287+110
8Police TeroPolice Tero73131010010
9Phrae UnitedPhrae United731377010
10Nakhon PathomNakhon Pathom724189-110
11Muang Loei UnitedMuang Loei United7232118+39
12Nakhon Ratchasima FCNakhon Ratchasima FC7232101009
13ChanthaburiChanthaburi622285+38
14Esan PattayaEsan Pattaya6222610-48
15Muangthong UnitedMuangthong United621336-37
16SongkhlaSongkhla7133911-26
17Kasetsart FCKasetsart FC7115614-84
18Mahasarakham UnitedMahasarakham United6033612-63

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Police Tero
LLDLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs Kasetsart FC5-3
13 oktLbij Kanchanaburi0-1
10 oktDvs Nakhon Ratchasima FC1-1
19 sepLbij Khon Kaen United0-2
15 sepLvs Songkhla0-3
Nong Bua Pitchaya
WLDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij Nakhon Pathom3-4
14 oktWvs Chiangmai United3-1
11 oktDbij Chanthaburi0-0
12 sepLbij Muangthong United1-2
6 sepWvs Kasetsart FC2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals3.5
Beide Scoren70%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Police Tero191.9 per spel
Nong Bua Pitchaya161.6 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Police Tero2 (20%)
Nong Bua Pitchaya1 (10%)
9 mei 2026Thai Liga 2Nong Bua Pitchaya3-1Police Tero
3 mei 2026Thai Liga 2Police Tero2-1Nong Bua Pitchaya
28 mrt 2026Thai Liga 2Nong Bua Pitchaya6-3Police Tero
9 nov 2025Thai Liga 2Police Tero5-2Nong Bua Pitchaya
2 apr 2023Thai Liga 1Nong Bua Pitchaya1-2Police Tero
28 okt 2022Thai Liga 1Police Tero2-1Nong Bua Pitchaya
5 feb 2022Thai Liga 1Police Tero1-1Nong Bua Pitchaya
2 okt 2021Thai Liga 1Nong Bua Pitchaya1-0Police Tero
15 sep 2019Thai Liga 2Nong Bua Pitchaya0-2Police Tero
19 mei 2019Thai Liga 2Police Tero1-0Nong Bua Pitchaya

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.