WalesWales
FAW KampioenschapFAW Kampioenschap
Ronde 8

Porthmadog vs Ruthin Town Voorspelling en Wedtips

Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
3 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
PorthmadogGelijkspelRuthin Town
Resultaat
Porthmadog
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
55%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Porthmadog2
1Gelijkspelen
3Ruthin Town
2.83Gem. Goals
33%Beide Scoren
50%Plus 2.5
12 sep 2026Porthmadog3-0Ruthin Town
6 jan 2024Porthmadog2-3Ruthin Town
27 okt 2023Ruthin Town1-1Porthmadog
4 feb 2023Ruthin Town1-0Porthmadog
28 jan 2023Porthmadog0-4Ruthin Town
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Porthmadog vs Ruthin Town: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Porthmadog met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Porthmadog vs Ruthin Town?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Porthmadog vs Ruthin Town?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Porthmadog vs Ruthin Town?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Porthmadog vs Ruthin Town gespeeld?
Porthmadog vs Ruthin Town wordt gespeeld op 12 sep 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Brickfield RangersBrickfield Rangers119022610+1627
2Newtown AFCNewtown AFC10721183+1523
3PorthmadogPorthmadog117221811+723
4Mold AlexandraMold Alexandra116322814+1421
5Bala TownBala Town116142220+219
6CaerswsCaersws105322215+718
7Bangor City 1876 FCBangor City 1876 FC115332418+618
8GuilsfieldGuilsfield114431614+216
9Buckley TownBuckley Town114342519+615
10LlanuwchllynLlanuwchllyn114251724-714
11RhylRhyl112541820-211
12Denbigh TownDenbigh Town113172023-310
13Ruthin TownRuthin Town112361021-119
14Holyhead HotspurHolyhead Hotspur102261219-78
15Gresford AthleticGresford Athletic10217622-167
16PenrhyncochPenrhyncoch110110534-291

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Porthmadog
LWWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

10 oktWbij Gresford Athletic1-0
3 oktWvs Bangor City 1876 FC1-0
26 sepWbij Newtown AFC1-0
12 sepWvs Ruthin Town3-0
5 sepLvs Bala Town1-2
Ruthin Town
LLWDD
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Rhyl1-1
3 oktDbij Buckley Town1-1
25 sepWvs Penrhyncoch2-0
12 sepLbij Porthmadog0-3
4 sepLvs Caersws0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.83
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Porthmadog81.33 per spel
Ruthin Town91.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Porthmadog2 (33%)
Ruthin Town2 (33%)
12 sep 2026FAW KampioenschapPorthmadog3-0Ruthin Town
6 jan 2024FAW KampioenschapPorthmadog2-3Ruthin Town
27 okt 2023FAW KampioenschapRuthin Town1-1Porthmadog
4 feb 2023FAW KampioenschapRuthin Town1-0Porthmadog
28 jan 2023FAW KampioenschapPorthmadog0-4Ruthin Town
5 okt 2019FAW KampioenschapPorthmadog2-0Ruthin Town

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.