BelgiumBelgië
Pro LeaguePro Liga
Ronde 6

Raal La Louvière vs K.V. Kortrijk Voorspelling en Wedtips

Easi Arena, La Louviere
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
3 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Raal La LouvièreGelijkspelK.V. Kortrijk
Resultaat
Raal La Louvière
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
57%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Raal La Louvière1
0Gelijkspelen
0K.V. Kortrijk
3Gem. Goals
0%Beide Scoren
100%Plus 2.5
13 sep 2026Raal La Louvière3-0K.V. Kortrijk
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Raal La Louvière vs K.V. Kortrijk?
Ons model voorspelt Raal La Louvière met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Raal La Louvière vs K.V. Kortrijk?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Raal La Louvière vs K.V. Kortrijk?
We verwachten Over 2.5 goals (57% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Raal La Louvière vs K.V. Kortrijk?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Raal La Louvière vs K.V. Kortrijk gespeeld?
Raal La Louvière vs K.V. Kortrijk wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Easi Arena.

Aanvullende informatie

Raal La LouvièreRaal La Louvière

Top scorers

M. Isah
M. IsahAanvaller
2Goals

Assists

M. Wade
M. WadeMiddenvelder
1Assists

Kaarten

M. Wade
M. WadeMiddenvelder
20
Y. Okou
Y. OkouVerdediger
10
D. Lamego
D. LamegoVerdediger
10
J. Ito
J. ItoMiddenvelder
10
K.V. KortrijkK.V. Kortrijk

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

J. Ndjeungoue
J. NdjeungoueVerdediger
10
M. Anderson
M. AndersonMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Raal La Louvière
DLWLL
10Gespeeld
2Overwinningen
1Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded2.1
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Club Brugge KV1-4
19 sepLbij OHL0-2
13 sepWvs K.V. Kortrijk3-0
5 sepLbij St. Truiden0-4
29 augDvs KV Mechelen2-2
K.V. Kortrijk
LLLWL
10Gespeeld
2Overwinningen
0Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals0.5
Gem. Conceded2
Beide Scoren20%
Schone sheets10%
Niet gescoord70%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Genk0-3
20 sepWvs SK Beveren1-0
13 sepLbij Raal La Louvière0-3
6 sepLvs Zulte Waregem0-2
3 sepLbij Anderlecht0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden1
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren0%
Meer dan 2.5 Goals100%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Raal La Louvière33 per spel
K.V. Kortrijk00 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Raal La Louvière1 (100%)
K.V. Kortrijk0 (0%)
13 sep 2026Pro LigaRaal La Louvière3-0K.V. Kortrijk

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.