NicaraguaNicaragua
Primera DivisiónPrimera División
Ronde 16

Rancho Santana vs Matagalpa Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Rancho Santana — Win (38%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Beide scoren
Ja
@ 1.45
63%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

38%
26%
36%
Rancho SantanaGelijkspelMatagalpa
Resultaat
Rancho Santana
@ 2.21
39%
Totaal doelpunten
Over 2.5
@ 1.57
59%
Dubbele kans
Thuis/Uit
@ 1.25
37%
Asian handicap
H. Thuis -0.25
@ 2.07
48%
Eerste Helft
Gelijkspel
@ 2.22
40%
HT/FT
Gelijkspel/Thuis
@ 6.00
16.7%
Exacte score
2:1
@ 6.40
15.6%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Rancho Santana
Rancho Santana heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden geïncasseerd
Rancho Santana heeft 5 competitiewedstrijden op rij niet gewonnen
Rancho Santana scoort 38% van hun doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
Rancho Santana heeft 4 rode kaarten ontvangen in 9 wedstrijden dit seizoen
Rancho Santana scoort 75% van hun doelpunten in de tweede helft
Rancho Santana heeft slechts 1 van de 5 uitwedstrijden gewonnen
Matagalpa
Matagalpa heeft 4 van de 6 thuiswedstrijden verloren (67%)
Matagalpa heeft de laatste 3 competitiewedstrijden verloren
Matagalpa heeft in 5 van de 9 wedstrijden niet gescoord (56%)
Matagalpa heeft 5 rode kaarten ontvangen in 9 wedstrijden dit seizoen
Matagalpa incasseert 31% van de doelpunten na de 75e minuut (4 goals)
Matagalpa incasseert 23% van de doelpunten in de eerste 15 minuten (3 goals)

Belangrijke Statistieken

Rancho Santana4
1Gelijkspelen
4Matagalpa
3.11Gem. Goals
56%Beide Scoren
44%Plus 2.5
30 aug 2026Matagalpa0-1Rancho Santana
1 mrt 2026Rancho Santana2-8Matagalpa
24 jan 2026Matagalpa0-2Rancho Santana
27 sep 2025Matagalpa1-4Rancho Santana
22 jul 2025Rancho Santana1-2Matagalpa
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet2.493.602.60
Bet3651.733.402.00
Betano1.853.501.82

Veelgestelde Vragen

Wie wint Rancho Santana vs Matagalpa?
Ons model voorspelt Rancho Santana met 39% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Welke uitslag wordt voorspeld voor Rancho Santana vs Matagalpa?
De meest waarschijnlijke juiste uitslag is 2:1 (15.6% impliciete kans).
Wat is de Asian Handicap-voorspelling voor Rancho Santana vs Matagalpa?
Onze Asian Handicap-keuze is Rancho Santana -0.25 met 48% vertrouwen.
Rancho Santana vs Matagalpa: wat is onze Rusttijd-tip?
Onze Rusttijd-keuze is Gelijkspel met 40% vertrouwen.
Wat is de HT/EW-voorspelling voor Rancho Santana vs Matagalpa?
Onze HT/EW-keuze is X/1 met 17% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt Rancho Santana vs Matagalpa gespeeld?
Rancho Santana vs Matagalpa wordt gespeeld op 1 nov 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1ManaguaManagua1512214515+3038
2DiriangénDiriangén1510323016+1433
3Real EstelíReal Estelí158432714+1328
4UNAN ManaguaUNAN Managua157441816+225
5Walter FerrettiWalter Ferretti156363124+721
6H&H ExportH&H Export145271527-1217
7JalapaJalapa154381519-415
8San MarcosSan Marcos153481624-813
9MatagalpaMatagalpa143110731-2410
10Rancho SantanaRancho Santana1514101230-187

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Rancho Santana
DLLLD
10Gespeeld
1Overwinningen
4Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

29 oktDbij San Marcos2-2
25 oktLbij Walter Ferretti1-4
19 oktLvs Diriangén0-1
15 oktLbij H&H Export0-2
12 oktDvs UNAN Managua1-1
Matagalpa
LLLDL
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals0.6
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren30%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

28 oktLvs Jalapa0-2
24 oktDbij San Marcos0-0
18 oktLbij Managua1-4
15 oktLvs Walter Ferretti1-5
11 oktLvs Real Estelí1-4

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden9
Gemiddeld Goals3.11
Beide Scoren56%
Meer dan 2.5 Goals44%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Rancho Santana131.44 per spel
Matagalpa151.67 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Rancho Santana3 (33%)
Matagalpa1 (11%)
30 aug 2026Primera DivisiónMatagalpa0-1Rancho Santana
1 mrt 2026Primera DivisiónRancho Santana2-8Matagalpa
24 jan 2026Primera DivisiónMatagalpa0-2Rancho Santana
27 sep 2025Primera DivisiónMatagalpa1-4Rancho Santana
22 jul 2025Primera DivisiónRancho Santana1-2Matagalpa
23 mrt 2025Primera DivisiónRancho Santana1-1Matagalpa
26 feb 2025Primera DivisiónMatagalpa2-1Rancho Santana
3 nov 2024Primera DivisiónMatagalpa1-0Rancho Santana
24 aug 2024Primera DivisiónRancho Santana1-0Matagalpa

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.