SpainSpanje
Primera RFEF - Groep 2Primera RFEF - Groep 2
Ronde 2

Rayo Majadahonda vs Águilas Voorspelling en Wedtips

Estadio Cerro del Espino, Majadahonda

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

45%
45%
10%
Rayo MajadahondaGelijkspelÁguilas
Resultaat
Rayo Majadahonda
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
59%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Rayo MajadahondavsÁguilas
60%
Vorm
40%
29%
Aanval
71%
67%
Verdediging
33%
67%
Poisson
33%
55%
Totaal
44%

Veelgestelde Vragen

Rayo Majadahonda vs Águilas: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Rayo Majadahonda met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Rayo Majadahonda vs Águilas?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Rayo Majadahonda vs Águilas?
Beide teams scoren: Ja (59% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Rayo Majadahonda vs Águilas?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Rayo Majadahonda vs Águilas gespeeld?
Rayo Majadahonda vs Águilas wordt gespeeld op 14 nov 2026 in Estadio Cerro del Espino.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Villarreal IIVillarreal II96212110+1120
2ZaragozaZaragoza96211710+720
3IbizaIbiza105231713+417
4Real JaénReal Jaén9441139+416
5Real MurciaReal Murcia9513118+316
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real Madrid IIReal Madrid II104331311+215
9GimnàsticGimnàstic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético Madrid IIAtlético Madrid II102531816+211
15AntequeraAntequera92521413+111
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Rayo Majadahonda
LLLWW
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.8
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

27 oktWbij Ciudad de Lucena1-0
24 oktWvs Sant Andreu2-1
18 oktLbij Real Jaén0-1
11 oktLvs Real Murcia0-1
4 oktLbij Algeciras0-1
Águilas
LLDLD
10Gespeeld
1Overwinningen
4Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij Teruel1-1
17 oktLvs Ibiza1-2
10 oktDvs Huesca2-2
3 oktLbij FC Cartagena1-4
26 sepLvs Hércules0-1

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.