ColombiaColombia
Primera BPrimera B
Ronde 9

Real Cundinamarca vs Union Magdalena Voorspelling en Wedtips

Estadio Municipal de Mosquera, Mosquera
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Real CundinamarcaGelijkspelUnion Magdalena
Resultaat
Union Magdalena
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Real Cundinamarca
Real Cundinamarca heeft de laatste 3 competitiewedstrijden gewonnen
Union Magdalena
Union Magdalena heeft in elk van de laatste 10 wedstrijden gescoord

Belangrijke Statistieken

Real Cundinamarca2
1Gelijkspelen
3Union Magdalena
2Gem. Goals
50%Beide Scoren
33%Plus 2.5
12 sep 2026Real Cundinamarca2-1Union Magdalena
11 mrt 2026Union Magdalena1-1Real Cundinamarca
23 nov 2024Union Magdalena2-0Real Cundinamarca
28 okt 2024Real Cundinamarca1-0Union Magdalena
11 sep 2024Union Magdalena1-0Real Cundinamarca
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Real Cundinamarca vs Union Magdalena: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Union Magdalena met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Real Cundinamarca vs Union Magdalena?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Real Cundinamarca vs Union Magdalena?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Real Cundinamarca vs Union Magdalena?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Real Cundinamarca vs Union Magdalena gespeeld?
Real Cundinamarca vs Union Magdalena wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Estadio Municipal de Mosquera.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Ind. YumboInd. Yumbo13742178+925
2Real CundinamarcaReal Cundinamarca137331911+824
3Tigres FCTigres FC13652167+923
4Real CartagenaReal Cartagena145542517+820
5Real SantanderReal Santander144731619-319
6PopayánPopayán135351816+218
7Depor FCDepor FC135351619-318
8PatriotasPatriotas145361721-418
9EnvigadoEnvigado143831513+217
10Union MagdalenaUnion Magdalena144551415-117
11QuindíoQuindío134541113-217
12Bogotá FCBogotá FC144551013-317
13Internacional PalmiraInternacional Palmira144461015-516
14OrsomarsoOrsomarso14356913-414
15Leones FCLeones FC143561120-914
16BarranquillaBarranquilla143471721-413

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Real Cundinamarca
WWWLD
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

14 oktDvs Bogotá FC0-0
9 oktLvs Real Santander0-1
2 oktWbij Depor FC2-1
27 sepWbij Barranquilla1-0
21 sepWvs Quindío3-1
Union Magdalena
WDDDW
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

19 oktWbij Internacional Palmira1-0
15 oktDvs Ind. Yumbo1-1
11 oktDvs Leones FC2-2
7 oktDbij Popayán1-1
3 oktWbij Real Santander3-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Real Cundinamarca50.83 per spel
Union Magdalena71.17 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Real Cundinamarca1 (17%)
Union Magdalena2 (33%)
12 sep 2026Primera BReal Cundinamarca2-1Union Magdalena
11 mrt 2026Primera BUnion Magdalena1-1Real Cundinamarca
23 nov 2024Primera BUnion Magdalena2-0Real Cundinamarca
28 okt 2024Primera BReal Cundinamarca1-0Union Magdalena
11 sep 2024Primera BUnion Magdalena1-0Real Cundinamarca
4 apr 2024Primera BReal Cundinamarca1-2Union Magdalena

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.