ArgentinaArgentinië
Primera NacionalPrimera Nacional
Ronde 29

San Martín Tucumán vs Agricultuurbedrijf Voorspelling en Wedtips

Estadio La Ciudadela, Tucuman
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
3 : 0
FT

Wedtips

10%
45%
45%
San Martín TucumánGelijkspelAgricultuurbedrijf
Resultaat
Agricultuurbedrijf
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
53%
Beide scoren
Nee
50%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

San Martín Tucumán7
4Gelijkspelen
1Agricultuurbedrijf
1.83Gem. Goals
25%Beide Scoren
25%Plus 2.5
13 sep 2026San Martín Tucumán3-0Agricultuurbedrijf
26 apr 2026Agricultuurbedrijf2-0San Martín Tucumán
17 sep 2024San Martín Tucumán1-0Agricultuurbedrijf
27 apr 2024Agricultuurbedrijf0-1San Martín Tucumán
30 jul 2023San Martín Tucumán1-1Agricultuurbedrijf
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint San Martín Tucumán vs Agricultuurbedrijf?
Ons model voorspelt Agricultuurbedrijf met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor San Martín Tucumán vs Agricultuurbedrijf?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in San Martín Tucumán vs Agricultuurbedrijf?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in San Martín Tucumán vs Agricultuurbedrijf?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt San Martín Tucumán vs Agricultuurbedrijf gespeeld?
San Martín Tucumán vs Agricultuurbedrijf wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Estadio La Ciudadela.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Tristán SuárezTristán Suárez34161443315+1862
2TemperleyTemperley34161264128+1360
3Gimnasia JujuyGimnasia Jujuy34161085142+958
4AtlantaAtlanta34184124033+758
5Gimnasia y TiroGimnasia y Tiro341410103731+652
6MidlandMidland34149114029+1151
7ColegialesColegiales34148123531+450
8Deportivo MaipuDeportivo Maipu34139124033+748
9San Martín SJSan Martín SJ341211113634+247
10San Martín TucumánSan Martín Tucumán341113103835+346
11Atlético de RafaelaAtlético de Rafaela34129132834-645
12AlmagroAlmagro34118153141-1041
13AgricultuurbedrijfAgricultuurbedrijf341010142738-1140
14QuilmesQuilmes34109153029+139
15PatronatoPatronato34716112933-437
16Chacarita JuniorsChacarita Juniors34106182635-936
17Nueva ChicagoNueva Chicago3499162433-936
18Club Atlético GüemesClub Atlético Güemes3468202557-3226

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

San Martín Tucumán
LDWLW
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs Midland3-2
11 oktLbij Atlanta0-1
4 oktWvs Gimnasia y Tiro1-0
28 sepDbij Gimnasia Jujuy2-2
19 sepLbij Atlético de Rafaela2-4
Agricultuurbedrijf
WLDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.6
Gem. Goals0.6
Gem. Conceded1
Beide Scoren10%
Schone sheets50%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Colegiales0-3
10 oktWbij Quilmes1-0
4 oktDvs Midland0-0
27 sepLbij Atlanta0-1
20 sepWvs Gimnasia y Tiro1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals1.83
Beide Scoren25%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
San Martín Tucumán161.33 per spel
Agricultuurbedrijf60.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
San Martín Tucumán8 (67%)
Agricultuurbedrijf3 (25%)
13 sep 2026Primera NacionalSan Martín Tucumán3-0Agricultuurbedrijf
26 apr 2026Primera NacionalAgricultuurbedrijf2-0San Martín Tucumán
17 sep 2024Primera NacionalSan Martín Tucumán1-0Agricultuurbedrijf
27 apr 2024Primera NacionalAgricultuurbedrijf0-1San Martín Tucumán
30 jul 2023Primera NacionalSan Martín Tucumán1-1Agricultuurbedrijf
25 mrt 2023Primera NacionalAgricultuurbedrijf0-0San Martín Tucumán
14 mei 2022Primera NacionalAgricultuurbedrijf1-1San Martín Tucumán
1 nov 2021Primera NacionalSan Martín Tucumán1-0Agricultuurbedrijf
5 jul 2021Primera NacionalAgricultuurbedrijf0-1San Martín Tucumán
20 mei 2018Primera NacionalSan Martín Tucumán3-0Agricultuurbedrijf
14 mei 2018Primera NacionalAgricultuurbedrijf0-0San Martín Tucumán
7 apr 2018Primera NacionalSan Martín Tucumán4-2Agricultuurbedrijf

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.