TurkeyTurkije
2. Liga2. Lig
Ronde 2

Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

45%
45%
10%
ŞanlıurfasporGelijkspelIsparta 32 Spor
Resultaat
Şanlıurfaspor
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
57%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Şanlıurfaspor3
0Gelijkspelen
1Isparta 32 Spor
2.25Gem. Goals
25%Beide Scoren
50%Plus 2.5
8 apr 2023Şanlıurfaspor2-1Isparta 32 Spor
30 okt 2022Isparta 32 Spor0-3Şanlıurfaspor
3 apr 2022Isparta 32 Spor0-1Şanlıurfaspor
21 nov 2021Şanlıurfaspor0-2Isparta 32 Spor
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor?
Ons model voorspelt Şanlıurfaspor met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor?
We verwachten Over 2.5 goals (57% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor gespeeld?
Şanlıurfaspor vs Isparta 32 Spor wordt gespeeld op 1 nov 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1ElazığsporElazığspor7511184+1416
2Muş Sport KlübüMuş Sport Klübü6510167+916
3Güzide GebzesporGüzide Gebzespor7430105+515
4Aliağa FAŞAliağa FAŞ6501139+415
5ŞanlıurfasporŞanlıurfaspor73311411+312
6Çorluspor 1947Çorluspor 19476312138+510
7İnegöl Kafkas Gençlikİnegöl Kafkas Gençlik6312118+310
8Isparta 32 SporIsparta 32 Spor63121110+110
9Menemen FKMenemen FK730479-29
10ErbaasporErbaaspor6213141407
11SomasporSomaspor5212810-27
12Aksaray BelediyesporAksaray Belediyespor6132109+16
13AnkarasporAnkaraspor620448-46
14KastamonusporKastamonuspor6204414-103
15Sebat GençliksporSebat Gençlikspor5023711-42
16Arnavutköy BelediyesporArnavutköy Belediyespor7007417-130
17HataysporHatayspor7115411-70
18Adana DemirsporAdana Demirspor621369-30
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Şanlıurfaspor
DLDWW
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs Hatayspor4-2
10 oktWbij Çorluspor 19473-2
5 oktDvs Güzide Gebzespor1-1
27 sepLbij Aliağa FAŞ1-2
19 sepDvs Adana Demirspor1-1
Isparta 32 Spor
LDWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktWbij Arnavutköy Belediyespor3-2
3 oktWvs Hatayspor1-0
27 sepWbij Çorluspor 19473-1
20 sepDvs Güzide Gebzespor3-3
13 sepLbij Aliağa FAŞ0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals2.25
Beide Scoren25%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Şanlıurfaspor61.5 per spel
Isparta 32 Spor30.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Şanlıurfaspor2 (50%)
Isparta 32 Spor1 (25%)
8 apr 20232. LigŞanlıurfaspor2-1Isparta 32 Spor
30 okt 20222. LigIsparta 32 Spor0-3Şanlıurfaspor
3 apr 20222. LigIsparta 32 Spor0-1Şanlıurfaspor
21 nov 20212. LigŞanlıurfaspor0-2Isparta 32 Spor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.