PolandPolen
EkstraklasaEkstraklasa
Ronde 8

Śląsk Wrocław vs Korona Kielce Voorspelling en Wedtips

Tarczynski Arena
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
1 : 2
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Śląsk WrocławGelijkspelKorona Kielce
Resultaat
Korona Kielce
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Śląsk Wrocław1
5Gelijkspelen
6Korona Kielce
2.17Gem. Goals
67%Beide Scoren
33%Plus 2.5
12 sep 2026Śląsk Wrocław1-2Korona Kielce
22 feb 2025Korona Kielce2-0Śląsk Wrocław
18 aug 2024Śląsk Wrocław1-1Korona Kielce
9 dec 2023Śląsk Wrocław0-0Korona Kielce
24 jul 2023Korona Kielce1-1Śląsk Wrocław
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Śląsk Wrocław vs Korona Kielce: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Korona Kielce met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Śląsk Wrocław vs Korona Kielce?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Śląsk Wrocław vs Korona Kielce?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Śląsk Wrocław vs Korona Kielce?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Śląsk Wrocław vs Korona Kielce gespeeld?
Śląsk Wrocław vs Korona Kielce wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Tarczynski Arena.

Aanvullende informatie

Śląsk WrocławŚląsk Wrocław

Top scorers

P. Banaszak
P. BanaszakAanvaller
1Goals

Assists

P. Samiec-Talar
P. Samiec-TalarMiddenvelder
1Assists

Kaarten

L. Ba
L. BaVerdediger
10
Korona KielceKorona Kielce

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

P. Hellebrand
P. HellebrandMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Śląsk Wrocław
WLLLL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Lech Poznań1-4
18 sepLbij Wisła Kraków1-2
12 sepLvs Korona Kielce1-2
6 sepLbij Jagiellonia Białystok1-2
3 sepWvs Pogoń Szczecin2-1
Korona Kielce
DWLWL
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij Pogoń Szczecin0-2
19 sepWvs Raków Częstochowa3-2
15 sepLvs Gornik Zabrze0-2
12 sepWbij Śląsk Wrocław2-1
5 sepDvs Wisła Kraków1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals2.17
Beide Scoren67%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Śląsk Wrocław90.75 per spel
Korona Kielce171.42 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Śląsk Wrocław1 (8%)
Korona Kielce4 (33%)
12 sep 2026EkstraklasaŚląsk Wrocław1-2Korona Kielce
22 feb 2025EkstraklasaKorona Kielce2-0Śląsk Wrocław
18 aug 2024EkstraklasaŚląsk Wrocław1-1Korona Kielce
9 dec 2023EkstraklasaŚląsk Wrocław0-0Korona Kielce
24 jul 2023EkstraklasaKorona Kielce1-1Śląsk Wrocław
11 feb 2023EkstraklasaŚląsk Wrocław1-1Korona Kielce
1 aug 2022EkstraklasaKorona Kielce3-1Śląsk Wrocław
4 mrt 2020EkstraklasaŚląsk Wrocław2-1Korona Kielce
27 sep 2019EkstraklasaKorona Kielce1-0Śląsk Wrocław
22 apr 2019EkstraklasaKorona Kielce2-0Śląsk Wrocław
16 dec 2018EkstraklasaŚląsk Wrocław1-1Korona Kielce
13 aug 2018EkstraklasaKorona Kielce2-1Śląsk Wrocław

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.