GermanyDuitsland
Regionalliga NordRegionalliga Noord
Ronde 1

SSV Jeddeloh vs Schöningen Voorspelling en Wedtips

Incorrect
Onze keuze
Totaal doelpunten
Over 2.5
0 : 2
FT

Wedtips

55%
21%
24%
SSV JeddelohGelijkspelSchöningen
Resultaat
SSV Jeddeloh
55%
Totaal doelpunten
Over 2.5
69%
Beide scoren
Ja
67%
Dubbele kans
Thuis/Uit
39%
Asian handicap
H. Thuis -1.00
@ 2.04
49%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

SSV Jeddeloh2
0Gelijkspelen
1Schöningen
4.33Gem. Goals
33%Beide Scoren
67%Plus 2.5
1 aug 2026SSV Jeddeloh0-2Schöningen
29 nov 2025Schöningen2-6SSV Jeddeloh
16 aug 2025SSV Jeddeloh3-0Schöningen
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint SSV Jeddeloh vs Schöningen?
Ons model voorspelt SSV Jeddeloh met 55% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 12 een goede gok voor SSV Jeddeloh vs Schöningen?
Onze dubbele kans is 12 met 39% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de Asian Handicap-voorspelling voor SSV Jeddeloh vs Schöningen?
Onze Asian Handicap-keuze is SSV Jeddeloh -1.00 met 49% vertrouwen.
Hoeveel goals in SSV Jeddeloh vs Schöningen?
We verwachten Over 2.5 goals (69% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in SSV Jeddeloh vs Schöningen?
Beide teams scoren: Ja (67% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt SSV Jeddeloh vs Schöningen gespeeld?
SSV Jeddeloh vs Schöningen wordt gespeeld op 1 aug 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Weiche FlensburgWeiche Flensburg1411124314+2934
2Hannover 96 IIHannover 96 II149323218+1430
3SV Drochtersen/AsselSV Drochtersen/Assel149144321+2228
4Phönix LübeckPhönix Lübeck128223410+2426
5VfB OldenburgVfB Oldenburg128133717+2025
6SchöningenSchöningen147342224-224
7Atlas DelmenhorstAtlas Delmenhorst135441920-119
8VfB LübeckVfB Lübeck144642023-318
9Kickers EmdenKickers Emden135353236-418
10HSC HannoverHSC Hannover134452129-816
11Eimsbütteler TVEimsbütteler TV134272135-1414
12Eintracht NorderstedtEintracht Norderstedt123452431-713
13Hamburger SV IIHamburger SV II124171826-813
14Werder Bremen IIWerder Bremen II123361620-412
15TodesfeldeTodesfelde133282142-2111
16St. Pauli IISt. Pauli II133192429-510
17SSV JeddelohSSV Jeddeloh133191934-1510
18Bremer SVBremer SV13229926-178
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

SSV Jeddeloh
WLLLW
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd4.5
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded2.7
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs Werder Bremen II3-2
12 oktLvs VfB Lübeck1-2
3 oktLbij SV Drochtersen/Assel2-7
26 sepLvs Eintracht Norderstedt0-4
19 sepWbij VfB Oldenburg3-1
Schöningen
LDLLL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij Hannover 96 II2-4
10 oktLvs Hamburger SV II1-3
4 oktLbij HSC Hannover0-2
25 sepDvs SV Drochtersen/Assel3-3
19 sepLbij Kickers Emden0-5

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden3
Gemiddeld Goals4.33
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals67%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
SSV Jeddeloh93 per spel
Schöningen41.33 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
SSV Jeddeloh1 (33%)
Schöningen1 (33%)
1 aug 2026Regionalliga NoordSSV Jeddeloh0-2Schöningen
29 nov 2025Regionalliga NoordSchöningen2-6SSV Jeddeloh
16 aug 2025Regionalliga NoordSSV Jeddeloh3-0Schöningen

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.