EnglandEngeland
EredivisieEredivisie
Ronde 7

Swansea vs Burnley Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
3-1
Einde
Swansea.com Stadium, Swansea
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
3 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
SwanseaGelijkspelBurnley
Resultaat
Burnley
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
55%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Swansea6
0Gelijkspelen
5Burnley
2.27Gem. Goals
27%Beide Scoren
36%Plus 2.5
12 sep 2026Swansea3-1Burnley
15 mrt 2025Swansea0-2Burnley
10 nov 2024Burnley1-0Swansea
2 jan 2023Swansea1-2Burnley
15 okt 2022Burnley4-0Swansea
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Swansea vs Burnley: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Burnley met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Swansea vs Burnley?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Swansea vs Burnley?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Swansea vs Burnley?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Swansea vs Burnley gespeeld?
Swansea vs Burnley wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Swansea.com Stadium.

Aanvullende informatie

SwanseaSwansea

Top scorers

J. Opoku
J. OpokuMiddenvelder
1Goals
A. Idah
A. IdahAanvaller
1Goals

Assists

J. Tymon
J. TymonVerdediger
1Assists
Z. Vipotnik
Z. VipotnikAanvaller
1Assists

Kaarten

J. Tymon
J. TymonVerdediger
10
F. Lissah
F. LissahVerdediger
10
M. Widell
M. WidellMiddenvelder
10
BurnleyBurnley

Top scorers

Z. Flemming
Z. FlemmingAanvaller
2Goals

Assists

Max Alleyne
Max AlleyneVerdediger
1Assists

Kaarten

Geen data

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Swansea
DLWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Norwich2-1
19 sepWbij Lincoln2-1
12 sepWvs Burnley3-1
8 sepLbij Southampton1-3
5 sepDvs Wrexham0-0
Burnley
LDLDW
10Gespeeld
1Overwinningen
5Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

10 oktWbij Watford4-0
19 sepDvs Derby1-1
12 sepLbij Swansea1-3
8 sepDbij Wrexham1-1
5 sepLvs Bristol City1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden11
Gemiddeld Goals2.27
Beide Scoren27%
Meer dan 2.5 Goals36%
Meer dan 1.5 Goals55%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Swansea111 per spel
Burnley141.27 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Swansea4 (36%)
Burnley4 (36%)
12 sep 2026EredivisieSwansea3-1Burnley
15 mrt 2025EredivisieSwansea0-2Burnley
10 nov 2024EredivisieBurnley1-0Swansea
2 jan 2023EredivisieSwansea1-2Burnley
15 okt 2022EredivisieBurnley4-0Swansea
10 feb 2018Premier LeagueSwansea1-0Burnley
18 nov 2017Premier LeagueBurnley2-0Swansea
4 mrt 2017Premier LeagueSwansea3-2Burnley
13 aug 2016Premier LeagueBurnley0-1Swansea
28 feb 2015Premier LeagueBurnley0-1Swansea
23 aug 2014Premier LeagueSwansea1-0Burnley

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.