ItalyItalië
Serie ASerie A
Ronde 9

Torino vs Como Voorspelling en Wedtips

27 okt 2026
19:45
Stadio Olimpico di Torino, Turin

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
TorinoGelijkspelComo
Resultaat
Como
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
54%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Torino1
0Gelijkspelen
3Como
3.5Gem. Goals
25%Beide Scoren
50%Plus 2.5
24 jan 2026Como6-0Torino
24 nov 2025Torino1-5Como
13 apr 2025Como1-0Torino
25 okt 2024Torino1-0Como
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Torino vs Como: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Como met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Torino vs Como?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Torino vs Como?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Torino vs Como?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Torino vs Como gespeeld?
Torino vs Como wordt gespeeld op 27 okt 2026 in Stadio Olimpico di Torino.

Aanvullende informatie

TorinoTorino

Top scorers

C. Adams
C. AdamsAanvaller
1Goals

Assists

G. Gineitis
G. GineitisMiddenvelder
1Assists

Kaarten

Geen data
ComoComo

Top scorers

T. Douvikas
T. DouvikasAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

Geen data

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Torino
LWLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

12 oktWvs Udinese2-1
19 sepDbij Bologna1-1
14 sepLvs AS Roma0-2
5 sepWbij Fiorentina2-1
1 sepLvs Monza0-1
Como
WWWLD
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktDvs AS Roma0-0
20 sepLbij Frosinone0-2
14 sepWvs Parma2-1
10 sepWvs RB Leipzig4-1
4 sepWbij Genua4-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals3.5
Beide Scoren25%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Torino20.5 per spel
Como123 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Torino1 (25%)
Como2 (50%)
24 jan 2026Serie AComo6-0Torino
24 nov 2025Serie ATorino1-5Como
13 apr 2025Serie AComo1-0Torino
25 okt 2024Serie ATorino1-0Como

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.