VenezuelaVenezuela
Primera DivisiónEerste Divisie
Ronde 8

Trujillanos FC vs Caracas FC Voorspelling en Wedtips

Estadio Jose Alberto Perez, Valera
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
0 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Trujillanos FCGelijkspelCaracas FC
Resultaat
Caracas FC
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
53%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Wedstrijdgegevens

Trujillanos FC
Trujillanos FC heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden geïncasseerd
Caracas FC

Belangrijke Statistieken

Trujillanos FC4
7Gelijkspelen
9Caracas FC
2.3Gem. Goals
45%Beide Scoren
40%Plus 2.5
6 sep 2026Trujillanos FC0-1Caracas FC
17 mrt 2026Caracas FC4-2Trujillanos FC
23 feb 2020Trujillanos FC0-0Caracas FC
25 aug 2019Trujillanos FC0-0Caracas FC
2 mrt 2019Caracas FC1-0Trujillanos FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Trujillanos FC vs Caracas FC?
Ons model voorspelt Caracas FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Trujillanos FC vs Caracas FC?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Trujillanos FC vs Caracas FC?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Trujillanos FC vs Caracas FC?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Trujillanos FC vs Caracas FC gespeeld?
Trujillanos FC vs Caracas FC wordt gespeeld op 6 sep 2026 in Estadio Jose Alberto Perez.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Metropolitanos FCMetropolitanos FC121011289+1931
2Deportivo TáchiraDeportivo Táchira128222815+1326
3Puerto CabelloPuerto Cabello12642169+722
4Carabobo FCCarabobo FC12633138+521
5Portuguesa FCPortuguesa FC124621412+218
6Deportivo La GuairaDeportivo La Guaira135262218+417
7Monagas SCMonagas SC125251414017
8Estudiantes de Mérida FCEstudiantes de Mérida FC124441314-116
9UCVUCV124351315-215
10Caracas FCCaracas FC123541315-214
11Trujillanos FCTrujillanos FC134271420-614
12Rayo ZulianoRayo Zuliano123271727-1011
13Anzoátegui FCAnzoátegui FC13229822-148
14Zamora FCZamora FC132291227-158

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Trujillanos FC
WLDLW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

17 oktWbij Deportivo La Guaira2-1
11 oktLvs Puerto Cabello0-1
20 sepDbij Estudiantes de Mérida FC1-1
16 sepLvs Rayo Zuliano2-4
13 sepWbij Zamora FC2-1
Caracas FC
WLLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Zamora FC4-1
20 sepDbij Anzoátegui FC1-1
16 sepLbij Metropolitanos FC0-3
13 sepLvs Monagas SC0-1
6 sepWbij Trujillanos FC1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.3
Beide Scoren45%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals60%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Trujillanos FC150.75 per spel
Caracas FC311.55 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Trujillanos FC5 (25%)
Caracas FC10 (50%)
6 sep 2026Eerste DivisieTrujillanos FC0-1Caracas FC
17 mrt 2026Eerste DivisieCaracas FC4-2Trujillanos FC
23 feb 2020Eerste DivisieTrujillanos FC0-0Caracas FC
25 aug 2019Eerste DivisieTrujillanos FC0-0Caracas FC
2 mrt 2019Eerste DivisieCaracas FC1-0Trujillanos FC
12 sep 2018Eerste DivisieCaracas FC2-0Trujillanos FC
28 jan 2018Eerste DivisieTrujillanos FC1-1Caracas FC
29 okt 2017Eerste DivisieTrujillanos FC3-2Caracas FC
21 mei 2017Eerste DivisieCaracas FC4-0Trujillanos FC
31 jul 2016Eerste DivisieTrujillanos FC1-5Caracas FC
9 mrt 2016Eerste DivisieCaracas FC1-1Trujillanos FC
8 nov 2015Eerste DivisieTrujillanos FC1-0Caracas FC
18 jan 2015Eerste DivisieCaracas FC2-1Trujillanos FC
12 nov 2014Eerste DivisieTrujillanos FC2-1Caracas FC
12 jan 2014Eerste DivisieTrujillanos FC1-1Caracas FC
11 aug 2013Eerste DivisieCaracas FC4-0Trujillanos FC
31 jan 2013Eerste DivisieCaracas FC0-0Trujillanos FC
28 okt 2012Eerste DivisieTrujillanos FC0-0Caracas FC
15 jan 2012Eerste DivisieTrujillanos FC2-1Caracas FC
13 aug 2011Eerste DivisieCaracas FC1-0Trujillanos FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.