ArgentinaArgentinië
Primera B MetropolitanaPrimera B Metropolitana
Ronde 34

UAI Urquiza vs Argentino de Merlo Voorspelling en Wedtips

Monumental de Villa Lynch, Buenos Aires
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 0
FT

Wedtips

33%
30%
37%
UAI UrquizaGelijkspelArgentino de Merlo
Resultaat
Gelijkspel
30%
Totaal doelpunten
Under 2.5
64%
Beide scoren
Nee
56%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
34%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

UAI Urquiza3
2Gelijkspelen
3Argentino de Merlo
2.5Gem. Goals
38%Beide Scoren
38%Plus 2.5
6 sep 2026UAI Urquiza2-0Argentino de Merlo
25 apr 2026Argentino de Merlo0-2UAI Urquiza
19 jul 2025UAI Urquiza0-0Argentino de Merlo
1 mrt 2025Argentino de Merlo0-0UAI Urquiza
4 nov 2024UAI Urquiza1-4Argentino de Merlo
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

UAI Urquiza vs Argentino de Merlo: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Gelijkspel met 30% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in UAI Urquiza vs Argentino de Merlo?
Beide teams scoren: Nee (56% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor UAI Urquiza vs Argentino de Merlo?
Onze dubbele kans is X2 met 34% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in UAI Urquiza vs Argentino de Merlo?
We verwachten Under 2.5 goals (64% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt UAI Urquiza vs Argentino de Merlo gespeeld?
UAI Urquiza vs Argentino de Merlo wordt gespeeld op 6 sep 2026 in Monumental de Villa Lynch.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1ExcursionistasExcursionistas3923886330+3377
2Arsenal de SarandíArsenal de Sarandí39201275326+2772
3Sportivo ItalianoSportivo Italiano39191194729+1868
4Talleres RemediosTalleres Remedios39191194124+1768
5Villa DálmineVilla Dálmine39171483924+1565
6Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros39171394430+1464
7Deportivo ArmenioDeportivo Armenio391710124238+461
8Real PilarReal Pilar391710124239+361
9ComunicacionesComunicaciones391414113934+556
10Deportivo LaferrèreDeportivo Laferrère391313134751-452
11San Martín BurzacoSan Martín Burzaco391214134044-450
12Dock SudDock Sud391114144043-347
13Villa San CarlosVilla San Carlos391114143743-647
14Deportivo MerloDeportivo Merlo391015143752-1545
15Argentino de MerloArgentino de Merlo391111173441-744
16Argentinos QuilmesArgentinos Quilmes39917133239-744
17LiniersLiniers391014153240-844
18Brown de AdroguéBrown de Adrogué39915152537-1242
19FlandriaFlandria39119193548-1342
20Defensores UnidosDefensores Unidos39914163340-741
21UAI UrquizaUAI Urquiza39620132235-1338
22ItuzaingóItuzaingó39113252764-3716

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

UAI Urquiza
LLDWW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren30%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

12 oktWvs Real Pilar1-0
5 oktWvs Ituzaingó3-2
27 sepDbij Villa Dálmine0-0
19 sepLvs Excursionistas1-2
12 sepLbij Arsenal de Sarandí0-2
Argentino de Merlo
LWLLL
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals0.5
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren40%
Schone sheets20%
Niet gescoord60%

Recente Wedstrijden

11 oktLvs Sportivo Italiano1-2
3 oktLbij San Martín Burzaco1-2
26 sepLvs Villa San Carlos0-1
20 sepWbij Liniers2-1
11 sepLvs Real Pilar0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden8
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren38%
Meer dan 2.5 Goals38%
Meer dan 1.5 Goals63%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
UAI Urquiza101.25 per spel
Argentino de Merlo101.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
UAI Urquiza5 (63%)
Argentino de Merlo2 (25%)
6 sep 2026Primera B MetropolitanaUAI Urquiza2-0Argentino de Merlo
25 apr 2026Primera B MetropolitanaArgentino de Merlo0-2UAI Urquiza
19 jul 2025Primera B MetropolitanaUAI Urquiza0-0Argentino de Merlo
1 mrt 2025Primera B MetropolitanaArgentino de Merlo0-0UAI Urquiza
4 nov 2024Primera B MetropolitanaUAI Urquiza1-4Argentino de Merlo
16 jun 2024Primera B MetropolitanaArgentino de Merlo3-2UAI Urquiza
19 aug 2023Primera B MetropolitanaUAI Urquiza2-3Argentino de Merlo
15 apr 2023Primera B MetropolitanaArgentino de Merlo0-1UAI Urquiza

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.