IrelandIerland
Eerste DivisieEerste Divisie
Ronde 26

UCD vs Treaty United Voorspelling en Wedtips

3 aug 2026
1-2
Einde
UCD Bowl, Dublin
Incorrect
Onze keuze
Resultaat
UCD
1 : 2
FT

Wedtips

58%
22%
20%
UCDGelijkspelTreaty United
Resultaat
UCD
58%
Totaal doelpunten
Over 2.5
56%
Beide scoren
Ja
55%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
40%
Asian handicap
H. Thuis -1.25
@ 2.08
48%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

UCD7
4Gelijkspelen
6Treaty United
2.65Gem. Goals
47%Beide Scoren
59%Plus 2.5
2 okt 2026Treaty United0-4UCD
3 aug 2026UCD1-2Treaty United
24 apr 2026Treaty United0-3UCD
27 feb 2026UCD2-0Treaty United
5 sep 2025Treaty United1-0UCD
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint UCD vs Treaty United?
Ons model voorspelt UCD met 58% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in UCD vs Treaty United?
We verwachten Over 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in UCD vs Treaty United?
Beide teams scoren: Ja (55% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor UCD vs Treaty United?
Onze dubbele kans is 1X met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de Asian Handicap-voorspelling voor UCD vs Treaty United?
Onze Asian Handicap-keuze is UCD -1.25 met 48% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt UCD vs Treaty United gespeeld?
UCD vs Treaty United wordt gespeeld op 3 aug 2026 in UCD Bowl.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Cork CityCork City3623677435+3975
2UCDUCD36168126751+1656
3Bray WanderersBray Wanderers36159126753+1454
4KerryKerry361410124541+452
5Longford TownLongford Town361410124946+352
6Cobh RamblersCobh Ramblers36147154654-849
7Athlone TownAthlone Town36139144243-148
8WexfordWexford36119164458-1442
9Treaty UnitedTreaty United36119163753-1642
10Finn HarpsFinn Harps3677223370-3728
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

UCD
LLWDW
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd4.5
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded2
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

16 oktWbij Wexford5-2
9 oktDvs Longford Town1-1
2 oktWbij Treaty United4-0
25 sepLvs Bray Wanderers1-3
18 sepLbij Cork City1-5
Treaty United
LWLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren40%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

16 oktWvs Cobh Ramblers2-0
9 oktWbij Athlone Town2-1
2 oktLvs UCD0-4
25 sepWvs Finn Harps2-1
18 sepLbij Bray Wanderers0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden17
Gemiddeld Goals2.65
Beide Scoren47%
Meer dan 2.5 Goals59%
Meer dan 1.5 Goals82%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
UCD261.53 per spel
Treaty United191.12 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
UCD6 (35%)
Treaty United4 (24%)
2 okt 2026Eerste DivisieTreaty United0-4UCD
3 aug 2026Eerste DivisieUCD1-2Treaty United
24 apr 2026Eerste DivisieTreaty United0-3UCD
27 feb 2026Eerste DivisieUCD2-0Treaty United
5 sep 2025Eerste DivisieTreaty United1-0UCD
4 jul 2025Eerste DivisieUCD1-1Treaty United
16 mei 2025Eerste DivisieTreaty United4-0UCD
21 mrt 2025Eerste DivisieUCD0-0Treaty United
11 okt 2024Eerste DivisieTreaty United2-2UCD
12 jul 2024Eerste DivisieUCD1-1Treaty United
26 apr 2024Eerste DivisieTreaty United0-2UCD
23 feb 2024Eerste DivisieUCD0-1Treaty United
7 nov 2021Eerste DivisieUCD1-2Treaty United
3 nov 2021Eerste DivisieTreaty United0-3UCD
22 okt 2021Eerste DivisieUCD2-1Treaty United
16 jul 2021Eerste DivisieTreaty United2-1UCD
7 mei 2021Eerste DivisieUCD3-2Treaty United

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.