AlgeriaAlgerije
Ligue 1Ligue 1
Ronde 11

USM Alger vs MC Alger Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

35%
35%
30%
USM AlgerGelijkspelMC Alger
Resultaat
USM Alger
35%
Totaal doelpunten
Under 2.5
57%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

USM Alger3
8Gelijkspelen
8MC Alger
2.05Gem. Goals
32%Beide Scoren
37%Plus 2.5
1 apr 2026MC Alger1-0USM Alger
31 aug 2025USM Alger0-0MC Alger
23 mei 2025MC Alger1-0USM Alger
24 jan 2025USM Alger0-3MC Alger
17 mei 2024MC Alger1-0USM Alger
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint USM Alger vs MC Alger?
Ons model voorspelt USM Alger met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in USM Alger vs MC Alger?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor USM Alger vs MC Alger?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in USM Alger vs MC Alger?
We verwachten Under 2.5 goals (57% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt USM Alger vs MC Alger gespeeld?
USM Alger vs MC Alger wordt gespeeld op 7 nov 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1MC OranMC Oran642050+514
2CR BelouizdadCR Belouizdad541095+413
3MB RouissetMB Rouisset640263+312
4JS KabylieJS Kabylie531173+410
5USM AlgerUSM Alger531163+310
6Olympique AkbouOlympique Akbou631296+310
7JS El BiarJS El Biar72231211+18
8MC AlgerMC Alger321041+37
9CS ConstantineCS Constantine72141115-47
10Ben AknounBen Aknoun51317706
11ES SétifES Sétif512264+25
12KhenchelaKhenchela51223305
13TémouchentTémouchent612337-45
14ASO ChlefASO Chlef6033510-53
15JS SaouraJS Saoura502306-62
16US BiskraUS Biskra6024312-92

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

USM Alger
DWWLW
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

13 oktWvs JS Saoura1-0
8 oktLbij MB Rouisset0-1
19 sepWbij Olympique Akbou3-2
10 sepWvs JS El Biar2-0
4 sepDbij Khenchela0-0
MC Alger
LWWWD
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

13 oktDbij ASO Chlef1-1
9 oktWvs Témouchent1-0
18 sepWvs MB Rouisset2-0
5 junWvs ASO Chlef2-0
20 meiLbij ES Sétif0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden19
Gemiddeld Goals2.05
Beide Scoren32%
Meer dan 2.5 Goals37%
Meer dan 1.5 Goals53%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
USM Alger160.84 per spel
MC Alger231.21 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
USM Alger6 (32%)
MC Alger10 (53%)
1 apr 2026Ligue 1MC Alger1-0USM Alger
31 aug 2025Ligue 1USM Alger0-0MC Alger
23 mei 2025Ligue 1MC Alger1-0USM Alger
24 jan 2025Ligue 1USM Alger0-3MC Alger
17 mei 2024Ligue 1MC Alger1-0USM Alger
29 dec 2023Ligue 1USM Alger0-0MC Alger
23 jun 2023Ligue 1USM Alger2-0MC Alger
20 dec 2022Ligue 1MC Alger1-0USM Alger
15 mei 2022Ligue 1MC Alger0-1USM Alger
16 jan 2022Ligue 1USM Alger1-1MC Alger
13 jul 2021Ligue 1MC Alger2-2USM Alger
26 mrt 2021Ligue 1USM Alger2-2MC Alger
24 feb 2020Ligue 1USM Alger0-1MC Alger
12 okt 2019Ligue 1MC Alger3-0USM Alger
14 mrt 2019Ligue 1MC Alger3-2USM Alger
6 okt 2018Ligue 1USM Alger0-0MC Alger
24 feb 2018Ligue 1USM Alger2-2MC Alger
28 nov 2017Ligue 1MC Alger0-2USM Alger
4 mrt 2017Ligue 1USM Alger2-2MC Alger

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.