TurkeyTurkije
Eerste Divisie1. Lig
Ronde 14

Vanspor FK vs Sivasspor Voorspelling en Wedtips

Spor Toto Akhisar Stadium, Akhisar

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
Vanspor FKGelijkspelSivasspor
Resultaat
Sivasspor
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
50%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Vanspor FK0
2Gelijkspelen
0Sivasspor
3Gem. Goals
50%Beide Scoren
50%Plus 2.5
14 feb 2026Sivasspor3-3Vanspor FK
20 sep 2025Vanspor FK0-0Sivasspor
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Vanspor FK vs Sivasspor?
Ons model voorspelt Sivasspor met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Vanspor FK vs Sivasspor?
We verwachten Under 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Vanspor FK vs Sivasspor?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Vanspor FK vs Sivasspor?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Vanspor FK vs Sivasspor gespeeld?
Vanspor FK vs Sivasspor wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Spor Toto Akhisar Stadium.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1KayserisporKayserispor11821247+1726
2BursasporBursaspor11812229+1325
3İğdır Belediyesporİğdır Belediyespor11722158+723
4KeçiörengücüKeçiörengücü115512111+1020
5Batman PetrolsporBatman Petrolspor116232219+320
6Mardin 1969Mardin 1969115331410+418
7AntalyasporAntalyaspor116051717018
8SarıyerSarıyer114431415-116
9MuğlasporMuğlaspor113621314-115
10BandırmasporBandırmaspor11353168+814
11BodrumsporBodrumspor113531310+314
12SivassporSivasspor112721514+113
13Fatih KaragümrükFatih Karagümrük113441415-113
14Esenler EroksporEsenler Erokspor112631013-312
15ÜmraniyesporÜmraniyespor10244910-110
16Manisa FKManisa FK112451820-210
17Vanspor FKVanspor FK123361322-910
18PendiksporPendikspor112451221-910
19İstanbulsporİstanbulspor11128926-175
20BolusporBoluspor110110325-221
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Vanspor FK
LLWLW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

23 oktWbij Boluspor3-0
18 oktLvs Ümraniyespor0-2
13 oktWbij Pendikspor2-1
9 oktLvs Bandırmaspor0-2
20 sepLbij Antalyaspor0-3
Sivasspor
DDWDD
10Gespeeld
2Overwinningen
6Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren90%
Schone sheets0%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktDvs Sarıyer1-1
13 oktDbij Bandırmaspor1-1
9 oktWvs Pendikspor4-1
19 sepDbij Keçiörengücü1-1
13 sepDvs Muğlaspor1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Vanspor FK31.5 per spel
Sivasspor31.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Vanspor FK1 (50%)
Sivasspor1 (50%)
14 feb 20261. LigSivasspor3-3Vanspor FK
20 sep 20251. LigVanspor FK0-0Sivasspor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.