GermanyDuitsland
Regionalliga NordRegionalliga Noord
Ronde 8

VfB Lübeck vs HSC Hannover Voorspelling en Wedtips

Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
1 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
VfB LübeckGelijkspelHSC Hannover
Resultaat
HSC Hannover
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
54%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

VfB Lübeck2
1Gelijkspelen
2HSC Hannover
2.4Gem. Goals
80%Beide Scoren
60%Plus 2.5
12 sep 2026VfB Lübeck1-1HSC Hannover
26 apr 2026HSC Hannover1-0VfB Lübeck
12 okt 2025VfB Lübeck1-2HSC Hannover
7 mrt 2020VfB Lübeck2-1HSC Hannover
1 sep 2019HSC Hannover1-2VfB Lübeck
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint VfB Lübeck vs HSC Hannover?
Ons model voorspelt HSC Hannover met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor VfB Lübeck vs HSC Hannover?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in VfB Lübeck vs HSC Hannover?
We verwachten Under 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in VfB Lübeck vs HSC Hannover?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt VfB Lübeck vs HSC Hannover gespeeld?
VfB Lübeck vs HSC Hannover wordt gespeeld op 12 sep 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Weiche FlensburgWeiche Flensburg1310124014+2631
2SV Drochtersen/AsselSV Drochtersen/Assel139134318+2528
3Hannover 96 IIHannover 96 II138322816+1227
4Phönix LübeckPhönix Lübeck128223410+2426
5VfB OldenburgVfB Oldenburg128133717+2025
6SchöningenSchöningen137332020024
7Kickers EmdenKickers Emden135353236-418
8Atlas DelmenhorstAtlas Delmenhorst124441720-316
9HSC HannoverHSC Hannover134452129-816
10VfB LübeckVfB Lübeck133641622-615
11Eimsbütteler TVEimsbütteler TV134272135-1414
12Eintracht NorderstedtEintracht Norderstedt123452431-713
13Hamburger SV IIHamburger SV II124171826-813
14Werder Bremen IIWerder Bremen II123361620-412
15TodesfeldeTodesfelde133282142-2111
16St. Pauli IISt. Pauli II123182325-210
17SSV JeddelohSSV Jeddeloh133191934-1510
18Bremer SVBremer SV12228924-158
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

VfB Lübeck
DWWDW
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

12 oktWbij SSV Jeddeloh2-1
2 oktDvs Eimsbütteler TV0-0
25 sepWvs Todesfelde3-2
19 sepWvs Bremer SV2-1
16 sepDbij Hannover 96 II2-2
HSC Hannover
DLLWW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded2.3
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij St. Pauli II4-3
4 oktWvs Schöningen2-0
26 sepLbij Eimsbütteler TV1-2
20 sepLvs Hamburger SV II0-4
16 sepDbij Eintracht Norderstedt3-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.4
Beide Scoren80%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
VfB Lübeck61.2 per spel
HSC Hannover61.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
VfB Lübeck0 (0%)
HSC Hannover1 (20%)
12 sep 2026Regionalliga NoordVfB Lübeck1-1HSC Hannover
26 apr 2026Regionalliga NoordHSC Hannover1-0VfB Lübeck
12 okt 2025Regionalliga NoordVfB Lübeck1-2HSC Hannover
7 mrt 2020Regionalliga NoordVfB Lübeck2-1HSC Hannover
1 sep 2019Regionalliga NoordHSC Hannover1-2VfB Lübeck

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.