ItalyItalië
Serie BSerie B
Ronde 11

Virtus Entella vs Modena Voorspelling en Wedtips

Stadio Comunale, Chiavari

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
Virtus EntellaGelijkspelModena
Resultaat
Modena
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
51%
Beide scoren
Ja
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Virtus Entella2
0Gelijkspelen
2Modena
2.5Gem. Goals
50%Beide Scoren
50%Plus 2.5
3 mrt 2026Virtus Entella2-1Modena
5 okt 2025Modena2-0Virtus Entella
30 jan 2022Virtus Entella0-2Modena
25 sep 2021Modena1-2Virtus Entella
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Virtus Entella vs Modena: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Modena met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Virtus Entella vs Modena?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Virtus Entella vs Modena?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Virtus Entella vs Modena?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Virtus Entella vs Modena gespeeld?
Virtus Entella vs Modena wordt gespeeld op 8 nov 2026 in Stadio Comunale.

Aanvullende informatie

Virtus EntellaVirtus Entella

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Bernat Guiu
Bernat GuiuMiddenvelder
10
ModenaModena

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

Geen data

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Virtus Entella
WDDWL
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

24 oktLvs Mantova0-1
17 oktWbij Padova2-1
10 oktDvs Juve Stabia1-1
19 sepDbij Cremonese0-0
11 sepWbij Pisa4-1
Modena
DWWLW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

24 oktWvs Cesena3-0
17 oktLbij Carrarese1-2
11 oktWvs Hoge Verona3-2
20 sepWvs Empoli2-1
12 sepDbij Sudtirol1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden4
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Virtus Entella41 per spel
Modena61.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Virtus Entella0 (0%)
Modena2 (50%)
3 mrt 2026Serie BVirtus Entella2-1Modena
5 okt 2025Serie BModena2-0Virtus Entella
30 jan 2022Serie C - Groep BVirtus Entella0-2Modena
25 sep 2021Serie C - Groep BModena1-2Virtus Entella

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.