GuatemalaGuatemala
Liga NacionalNationale Liga
Ronde 8

Xelajú vs Cobán Imperial Voorspelling en Wedtips

Estadio Mario Camposeco, Quetzaltenango
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
0 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
XelajúGelijkspelCobán Imperial
Resultaat
Xelajú
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
55%
Beide scoren
Nee
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Xelajú6
7Gelijkspelen
7Cobán Imperial
1.6Gem. Goals
30%Beide Scoren
25%Plus 2.5
11 sep 2026Xelajú0-0Cobán Imperial
26 apr 2026Xelajú2-1Cobán Imperial
5 mrt 2026Cobán Imperial1-1Xelajú
22 nov 2025Xelajú3-1Cobán Imperial
16 sep 2025Cobán Imperial2-1Xelajú
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Xelajú vs Cobán Imperial?
Ons model voorspelt Xelajú met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Xelajú vs Cobán Imperial?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Xelajú vs Cobán Imperial?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Xelajú vs Cobán Imperial?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Xelajú vs Cobán Imperial gespeeld?
Xelajú vs Cobán Imperial wordt gespeeld op 11 sep 2026 in Estadio Mario Camposeco.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Xelajú
DWLWL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals2
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Aurora1-2
4 oktWvs Deportivo San Pedro2-0
27 sepLvs Comunicaciones2-3
24 sepWvs Antigua GFC4-0
20 sepDbij Suchitepéquez2-2
Cobán Imperial
DDWWL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

12 oktLbij Antigua GFC1-2
3 oktWvs Malacateco2-0
27 sepWvs Aurora3-2
20 sepDbij Deportivo San Pedro1-1
13 sepDvs Comunicaciones2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.6
Beide Scoren30%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals45%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Xelajú150.75 per spel
Cobán Imperial170.85 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Xelajú8 (40%)
Cobán Imperial10 (50%)
11 sep 2026Nationale LigaXelajú0-0Cobán Imperial
26 apr 2026Nationale LigaXelajú2-1Cobán Imperial
5 mrt 2026Nationale LigaCobán Imperial1-1Xelajú
22 nov 2025Nationale LigaXelajú3-1Cobán Imperial
16 sep 2025Nationale LigaCobán Imperial2-1Xelajú
25 apr 2025Nationale LigaXelajú2-0Cobán Imperial
22 feb 2025Nationale LigaCobán Imperial1-0Xelajú
14 dec 2024Nationale LigaCobán Imperial2-0Xelajú
28 sep 2024Nationale LigaCobán Imperial0-0Xelajú
3 mrt 2024Nationale LigaXelajú0-0Cobán Imperial
4 feb 2024Nationale LigaCobán Imperial3-0Xelajú
25 sep 2023Nationale LigaXelajú1-0Cobán Imperial
19 aug 2023Nationale LigaCobán Imperial1-0Xelajú
20 apr 2023Nationale LigaXelajú1-1Cobán Imperial
22 feb 2023Nationale LigaCobán Imperial0-1Xelajú
4 dec 2022Nationale LigaCobán Imperial1-0Xelajú
2 dec 2022Nationale LigaXelajú0-0Cobán Imperial
23 nov 2022Nationale LigaCobán Imperial1-0Xelajú
11 sep 2022Nationale LigaXelajú1-0Cobán Imperial
3 apr 2022Nationale LigaXelajú2-2Cobán Imperial

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.